Jump to content
GIGN Forum

Portatīvais Dators


dyversant
 Share

Recommended Posts

Divit - tagad tak tas MSI akcijas brinums par 270Ls. kipa 13 collu ekrans, svar 1.3kg. Nereali plans. Es jau tocna tadu gribetu panemt! Kas man patik - laikam nav DVD lasitajs! (kuram tas suds musdienas vispar vajadzigs?!)

http://www.1a.lv/datortehnika/portativieda..._black/3578308/

Beefs

p.s. kaut gan ebaja tads maksa 150Ls.. :/

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

hmm..laikam pat minimalais but 15 collas ekranam.. itka jau labi..bet vairak paredzets netam, filmam, muuzikai , spelem

o0 kri.. tas ir samera monstriigs....

nu par pashu msi ka 13,1 mazu smuku es siekaljos.. bet neder principaa

Link to comment
Share on other sites

Klau! :)

Man te majas fujitsu siemens kaut kads portativais. Nav nekas jaudigs - 1.8 procesors, 1Gb atmina un kadi.. nezinu.. 200 vai 300 gb cietais disks. Toties skana laba, 17" ekrans. Amilo Li1818 laikam modelis.

Bija pirms kada laika problemas, ka restartejas, bet tagad it ka ir ok. Vienigi tas, ka windows 7 stav virsu un vel viena problema ir, ka space gluci un ka pieskaras, ta virken speisu aiziet. Bet ta jau man tas portativais loti patik! Man vispar portativie patik - maza klapata. Atnac majas vai pamosties, vai tiko izdzer kafiju - attaisi un ieej interneta! nekada pisaka! Pie sava monstriga parasta datrora gandriz vairs nepiesezos. Stav aukstaja istaba un mirst bada! :)

Taka - moska panem lietotu no manis - tev special price - 130Ls! :)

Pats jau gribetu tadu MSI plano suudu vai plansetdators - vispar butu zajebis! Nebutu pat vaks vairak vala javer! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Divit es tagad pats lietoju ASUS M51Kr :)

Normals portativais. 15.6 collu ekrans

300 Gigi cietais

ATI HD 3470 grafiska karte

4 gigi rams

2ghz 2kodulu AMD procis

Daudzas speles mierigi kapaju protams ne uz max bet uz pieticigiem setingiem :) Dizains ari man patik kaa ari FULL SIZED KEYBORD besi man ari mini taustinji portativajiem. Pirku vinju pa 460 LS bija akcija nezinu cik tagad vins varetu pikot bet ir OK

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...