Jump to content
GIGN Forum

Piedegas At Cs 1.6


ModeratO
 Share

Recommended Posts

Tātad, meklēju cilvēkus kas kādu dienu varētu salasīties un uzspelēt un counter-strike 1.6 piedegas. Noteikumi ir samerā vienkārši. Uzliekam mapi piem. de_vertigo, Tad uzliekam gravity un CT slepjās pa visu mapi visos iespējamos veidos neizmantojot cita cilvēku palidzību.Bet T meklē ct, un ja ierauga kādu no enemy meiģina nodurt ar nazi. (Ieročus nedrīkt izmanot) Tad nodurtais CT pariet un T un meklē abi CT.Pedejais kas paliek ct teamā var izmantot 2 flashus un scautu lai atrāk skrietu.

Nu nezinu varbūt nepareizā sadaļā uzrakstīju tad sry. Ja kādi jautājumi rakstat.

P.S - Serveris būs cw, bet ja pieteikties lielāks cilvēku daudzumu tad jau meklēs citu serveri,gaidu atsaucību :)

Galvanie organizatori ar kuriem var sazināties pa skype !

Mans skype - galaxxxxx

SaS^Men skype - smasher99

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

.Bet T meklē ct, un ja ierauga kādu no enemy meiģina nodurt ar nazi. (Ieročus nedrīkt izmanot) Tad nodurtais CT pariet un T un meklē abi

Kaaa dead cilveks var pariet uz citu team un spelet atkal ??

Edited by GB.
Link to comment
Share on other sites

Uztaisa rr.

Labi, uzrakstīšu kā ir jaspēlē. btw, tā ir aizgūta tradīcija no Relax.with. Sākuma viens terrorists meklē ct. CT slēpjās kādās foršas vietās. To kuru nodur pirmo iet pie Ts. CT atpakaļ durt nedrīkst. Tad viņi divi meklē Ct. Kuru atkal pirmo atrod - tas dodas pie terroristiem. Tā jādara kamēr visus nodur. Pēdējais kas ir pie CTs var spēlēt ar scout ( atrāk skrien ). Tad to kuru pašu pirmo atrada tas atkal vada... Vobšem tāda lietas būtība. Spēlēt ir samēra forši varbūt izklausas garlaicīgi, bet tiešām ir FUN. :)

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

REKUR viss pastāstīts.

Labi, uzrakstīšu kā ir jaspēlē. btw, tā ir aizgūta tradīcija no Relax.with. Sākuma viens terrorists meklē ct. CT slēpjās kādās foršas vietās. To kuru nodur pirmo iet pie Ts. CT atpakaļ durt nedrīkst. Tad viņi divi meklē Ct. Kuru atkal pirmo atrod - tas dodas pie terroristiem. Tā jādara kamēr visus nodur. Pēdējais kas ir pie CTs var spēlēt ar scout ( atrāk skrien ). Tad to kuru pašu pirmo atrada tas atkal vada... Vobšem tāda lietas būtība. Spēlēt ir samēra forši varbūt izklausas garlaicīgi, bet tiešām ir FUN.

tie kas grib spēlēt rakstat skype man vai moderatrom.

Me - smasher99

moderators - galaxxxxx

@ skype.

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

:whistling:

Paslēpes piedegas kā tev pašam labāk patīk :D

Nu kr4 kādu sestdienu varētu salasīties. Bet es vēl visu izdomāšu un viss vēl būs atkarīgs no Cilvēku skaita kā jau es teicu.

BTW . Paldies sasmen :)

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...