Jump to content
GIGN Forum

Acc


AnZs
 Share

Recommended Posts

Kro4 jam es nemaceshu teikt par tiem adminiem kas varetu ieteikt jo nekadigi newaru vinus nokert kuri mani zin un kuri varetu piebilst llabu vardu!;[

Bet varbuut arii varetu tikt pie acc jo esmu pub serverii gandriiz visu dienu jo ka4aaju skill un sastopu lotii daudz ciiterus un speletajus kuriem patiesham vajadzetu BAN!

Pie pc esmu visu nakti un pat pa dienu! Bet lielakoties pa naktii! Un tiesi pa nakti admini gull! varbut es varetu but tads ka nakts sargs? :D Nepatiks jums ka es stradaju varesiet nemt nost acc...

Bet manuprat ari pa nakti vajadzetu buut kartiibai gign pub serverii!

Par lamashanos ar patiesham rupjiem vardiem vispar nesaxu runat kas notiek tur!;[

Nu ko veel varetu pie bilst! Laikam pagaidaam neko!;]

Zeel patiesham ka newau arast tos adminus kas mani parekomendetu :[

Bet galvenoties es gribeju lai ir kartiiba pa naktii serverii!

Jo naw iespejams kartiigi spelet ja ir chiiterii!

Un lotii daudz pieprasa mapes maainas bet taka naw admini tad visi iet prom no servera!

Domaju ja es butu kas pieskata visu un maina mapes tad arii tauta butu peec iespejas vairaak un ilgaak!

Paldies jau ieprieks!

Ar cienu Timijs!

Link to comment
Share on other sites

Mjā, uzjautrinošs rīta topiks :)

Nerunājot par pieteikuma formu, par sliktu nāk arī serverī pavadītās 34 stundas. PUB'am ar adminiem problēmu nav, protams, pāris reizes pa naktīm adminu tur trūkst, bet jāņem taču vērā, ka darbadienās cilvēki pa naktīm guļ.

No manas puses ANTI, bet ja nu kādam ir kāds labs vārds bilstams, tad varētu arī pamainīt savu viedokli.

Link to comment
Share on other sites

Nuu es visu naktii esmu pubaa!

Neesmu no tiem kas gull pa naktii!

Tpc vnk saku to jo esam runajushi pubaa ka vajag adminu kas pa nakti visu kontroleetu!

Piedod ja tew liekas ka pieteikums naw labs ;[

Es domaju ka jas [atoss] butu te un redzeetu tad varetu kadu vardu aizlikt jo zin ka esmu laga zeliis! vinsh ir admins cik zinu!

Un vienmer esmu uzvedies labi un spelejis godiigi!

Vēl arii [chucky] varetu ja vinsh mani atceraas kad spleju ar niku [AnZs] vai [Kitija]

tad es vinam paliidzeju ar chiiteriem! utt!

Edited by AnZs
Link to comment
Share on other sites

es gan tev varu pateikt ka hiveminda teikto vari ignoret 100% un viņu uztvert tā itkā šī posta nebūtu. bet par tevi.

es pedeja laika esmu pub nu ļoti bieži, arī pa naktīm zem feikajiem nikiem. bet tevi kautkā neesmu manījis :(

Link to comment
Share on other sites

Varbuut nesi redzeejis arii tpc ka arii speleju netikai ar Timijs niku! ;[

Jaa onlins mazs jo es nesen saku atkal cs spelet un atgriezos no arzemem!

Pirms kada nepilna gada biju aktiivs utt!

Tgd veelos atkal tads buut utt!

Veelos buut liedderiigs gign un paliidzet ar problemaam!

Edited by AnZs
Link to comment
Share on other sites

tad esi tāds nevis vēlies! Parādi spējas atpazit cheaterus, spēlē aktīvi, esi galu galā aktīvs un tas vienmēr tiek novērtēts un pamanīts un tad nāc pēc acc, un ja tiktiešām būsi tāds, tad es domāju ka nekādu problēmu nebūs :)

Link to comment
Share on other sites

Es jau tgd tads saku palikt!

Chiterus ar atpaziistu!

Taka man nau acc es newaruu viniem dot ban or ka savadaka sodiit!

Pedejas 3 dienas ko pa naktiim speleju ir bijusi chiteri un admini naw bijusi!;[

Speletaji pieprasa mapes maina bet naw kas maian tpc iet prom!

Tad vairs naw intresanti spelet ja tauta naw! Tadejadi servers palik tuks!;[

Bet labi nejau man spriest vai man buus acc;[

Link to comment
Share on other sites

manai vecmammai ir riteņi , un lidmašīnas nelido, bet skrien , un ...

Čalīt, cik tev gadu? www w w ww w :) vienkārši drausmīgi ir lasīt to , ko tu esi uzrakstījis. Otrs, kā nerakstīts likums ir online time vismaz 100h, tu pat neesi savācis pusi :( so fking sad :(

Link to comment
Share on other sites

Nu lap!

Lixu mieru!;[

Jaa nesmu savacis!;[

Jo nesen tiik atbraucu! Un piramis ko saaku tas ir gign...

čaliits nesmu :P Ja kas!

Edited by AnZs
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...