Jump to content
GIGN Forum

Skolotaju Diena


DJ MUman
 Share

Recommended Posts

stulbums? tev patiik maaciities?

Vai vins zubrila butu ?

es kaukaa iisti nesaprotu

1kaart, vai tas, ka cilveekam patiik maaciities ir kaukas slikts? Man shkjiet, ka tas tieshi ir labi... 2kaart ja cilveekam patiik maaciities, vinjsh uzreiz ir zubrila? Kaapeec taa? Es meegjinaashu izskaidrot vaarda "zubrila" noziimi. Es saprotu, ka Muman vareetu domaat "zubrilas ir visi tie, kam augstaakas atziimes par 5 un kuriem patiik maaciities". Taads nu gluzhi nav tas izskaidrojums. Zubrila ir tas, kursh vsu vienkaarshi iekalj nevis iemaacaas kaukaa logjiski spriezhot.

p.s. Veel vareetu skaidrot taa... Tas, ko tu, Muman dari, kad peekshnji saproti, ka nekaa nesaproti, vo taa ir zubriishanas. Tu ne suuda nesaproti, bet centies visam skriet cauri un vienkaarshi iezubriit.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

es kaukaa iisti nesaprotu

1kaart, vai tas, ka cilveekam patiik maaciities ir kaukas slikts? Man shkjiet, ka tas tieshi ir labi... 2kaart ja cilveekam patiik maaciities, vinjsh uzreiz ir zubrila? Kaapeec taa? Es meegjinaashu izskaidrot vaarda "zubrila" noziimi. Es saprotu, ka Muman vareetu domaat "zubrilas ir visi tie, kam augstaakas atziimes par 5 un kuriem patiik maaciities". Taads nu gluzhi nav tas izskaidrojums. Zubrila ir tas, kursh vsu vienkaarshi iekalj nevis iemaacaas kaukaa logjiski spriezhot.

p.s. Veel vareetu skaidrot taa... Tas, ko tu, Muman dari, kad peekshnji saproti, ka nekaa nesaproti, vo taa ir zubriishanas. Tu ne suuda nesaproti, bet centies visam skriet cauri un vienkaarshi iezubriit.

smiliez.de_2538.gif paine ... tu mani parprati dry.gif es zinu, kas ir zubrila, bet paprasi jebkuram bernam un lielaka dalja (lielaka dalja) pateiks "SCHOOL SUXX"

Link to comment
Share on other sites

bet interesanti, ka mumans tā droši apgalvo, ka lielākajai daļai nepatīk skola un jābūt taču jocīgam, lai tā patiktu. Nu, no vienas puses tā kā pasaule ir pilna ar idiotiem, tad es tiešām pieļauju, ka zināma daļa taisnības viņam ir. Daudz interesantāks ir loģiskais secinājums, ka, tiem kuriem patīk mācīties (vot idioti, būt gudram tak ir baigi stulbi, ne?), ka tie automātiski ir zubrilas happy.gif

Link to comment
Share on other sites

var jau buut, ka tev tas shkjiet normaali, bet man tomeer liekas, ka taa ir probleema

zec rait ... ta ir viena no lielakajam Latvijas problemam...

2 Muman, ja skola suks tad dodies pa taisno stradat! ar tavu izglitibu varetu stradat stroika par paligstradnieku, setnieku , apkopeju utml ludzu, uz prieksu ! pastrada un tad tu dziedasi citu dziesmu ! dry.gif Duriks !

Link to comment
Share on other sites

zec rait ... ta ir viena no lielakajam Latvijas problemam...

2 Muman, ja skola suks tad dodies pa taisno stradat! ar tavu izglitibu varetu stradat stroika par paligstradnieku, setnieku , apkopeju utml ludzu, uz prieksu ! pastrada un tad tu dziedasi citu dziesmu ! dry.gif Duriks !

Nedirs, apkopeejiem un seetniekiem arii vajag izgliitiibu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2477.gif  smiliez.de_2477.gif  smiliez.de_2477.gif 

Tada gadijuma pasakiet, ko mes pa 9 gadiem esam iemacijusies !!

Tas, ko mes esam iemacijusie ir :

1. Lasit

2. Rakstit

3. Rekinat

UN TAS IR VISS

ka biji speejiigs, klausiijies stundaas u.t.t. tad ieguvi pamatus fizikas, kjiimijas, biologjijas izpratnee, iepazinies ar pasaules, Latvijas veesturi, iemaaciijies pamatus 2 sveshvalodaas, varbuut pat vairaak. Iemaaciijies pareizi rakstiit + veel viskautkas cits, ko neesmu pateicis. Skola daudz dod, taa ka nevajaf teikt, ka nav veerts maaciities.

-ha- biki pasteidzaas pirms manis happy.gif

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

ja tu tikai tik esi iemacijies, tad var redzet, ka esi bastojis...es piem vesturi esu iemacijies ( baigi forsha un incanta stunda ) , anatomija un biologija ari ir aizrajosas stundas... man vel turpinat sarakstu?

Bet paskaties uz to no citas puses - kaa nosaukt biologiju ???

Lidz 9. klasej tu esi taikai iemacijos to, ko es pateicu !!

Link to comment
Share on other sites

Bet paskaties uz to no citas puses - kaa nosaukt biologiju ???

Lidz 9. klasej tu esi taikai iemacijos to, ko es pateicu !!

var redzet ka neesi pa 9 gadiem iemaciejies noko vairak, ka esi pateicis ! tu esi divains!

P.S. un anatomiju es pateicu atseviski, lai gan ta ir ta pati biologija, jo gribeju izcelt cik loti man patika un ieintereseja anatomija !

Edited by -ha-
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gif

Tada gadijuma pasakiet, ko mes pa 9 gadiem esam iemacijusies !!

Tas, ko mes esam iemacijusie ir :

1. Lasit

2. Rakstit

3. Rekinat

UN TAS IR VISS

smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

wow, muman, ja tev tiešām pa 9 klasēm nav aizķēries nekas par ģeogrāfiju, vēsturi, bioloģiju, mūziku, darbmācību (vai nu kā viņa tur tagad saucas), fiziku, ķīmiju, latviešu valodu (ar ideju - gramatiku), literatūru, angļu valodu, krievu vai vācu valodu un ģeometriju, tad tu viennozīmīgi esi stulbākais sava vecuma skolēns Latvijā smile.gif

p.s.

tikko atcerējos, ka mācēju lasīt, rakstīt un rēķināt pirms iestājos skolā. Bāc, tad jau reāli, ko skolā vispār iemāca blink.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2477.gif  smiliez.de_2477.gif  smiliez.de_2477.gif 

Tada gadijuma pasakiet, ko mes pa 9 gadiem esam iemacijusies !!

Tas, ko mes esam iemacijusie ir :

1. Lasit

2. Rakstit

3. Rekinat

UN TAS IR VISS

Nu jaasaka kaa ir... Ja jau maacies paliigskolaa, tad tas ir diezgan respektabls sniegums. Bet tajaa pashaa laikaa veeleetos pateikt, ka tomeer ne visis ir taadi kaa tu un lielaakaa dalja tomeer nemaacaas paliigskolaas, taapeec arii ir iemaaciijushies mazliet vairaak par tevi

p.s. tikai nepaardziivo

p.p.s. veel tik gribeeju pateikt, ka mumans ir mans varonis

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...