Jump to content
GIGN Forum

Problema Ar Cs


.em^
 Share

Recommended Posts

Lieta tada kad nojudzies jau laicinju cs, nelidz ne cs re-install, ne video card re-install, vienigais kas lidzetu ir win re-install, bet man tas neder! Mybe kadam ta ir gadijies un zin kas pie vainas. Apaksha screenshot kads ~ izskatas vinjsh + peles kursors vispar nav .

post-17-1127937976.jpg

Link to comment
Share on other sites

hvz. Moš tev kādā apmeklētākā forumā jāuzprasa.

nja mo6 ar huh.gif

Itka paspelet jau var, vienigi gruti to scoreboard saskatit + no chata ar nekada liela jega nav + screenshota nevar redzet , bet kursoram ar tads melns suds raustas apkart briziem.

Laikam vien bus re-install win, ja neka savadak nevares dabut normali (nav ko mocit acis).

Link to comment
Share on other sites

a video draiverus paarinstaleet proveeji ?

Nu es saku tur ir vaina videokartee biggrin.gif Parliec vieokartes drauverus vai ko tur pa4akare iestatijumos jo man bija tada problema bet man viss aizgaja ka re-instal cs uztaisiiju cool2.gif cool2.gif cool2.gif new_silly.gif devil.gif
a video draiverus paarinstaleet proveeji ?

es tach teicu kad -> ....nelidz ne cs re-install, ne video card re-install.... , vajag lasit kartigak + parinstalejot pashu cs, paliek vien sliktak , sakas ar textu kropljoshanu, parinstalejot velriez saka kursors chakareties ! Visu laiku (t.i. visus gadus ir gajis normali) bet pekshnji kautkas vienu dienu notikas, pat pc nebiju parstartejis kad nakamreiz ieejot cs tads chakars notikas (un ta jau kadu laicinju), nu nekas kadu dienu sanjemshos un reinstall win . mellow.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...