Jump to content
GIGN Forum

Vīrus


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Nu hz kas tas par vīrusu uzrakstīšu visu sīki.

Viss sākās ar to ka ieliku savu kingstom flashu datora, visu saturu ieliku iekšā datora un iemetu savu prezentāciju. Tagad eju veru vaļā savu flashu lai izlabotu prezentaciju. Atvert nevaru, jo ir parādījies šāds zvērs.

Tātad mans Flash Kingstom rādas kā folderis un neveres vaļā kilkojot kā gribi.

lmyb53qt07811w9ukl1f.jpg

Ar to nekas nebeidzas. Tad pēkšņi kad piespiežu Ctrl+alt+delete skatos man system.exe ir 10000 reizes un tas nav vienigais. Vairāki procesi ir dubultojušies uz 1000kartojušies.

Pēc tam mēģināju ar Avast noskanēt flashku un uzrādija vīrusu desktop.dll Virus: Win32:autorun-SD[WRM]

Dators bieži vien rāda CPU usage 100% un anomāli sācis vilkties. Nekas tāds nebija līdz es ieliku šo flashu.

Ja nedabūšu ārā šito sūdu tad lādēšu Win7 būs labs iemesls ielādēt, bet labāk gribu dabūt ārā, jo pāristalējis operetajsistemu nesmu nekad, baidos ka kautko sačakarēšu.

Viss ko es gribu zināt ir ko darīt, kā savest visu atpkal?

post-21306-1268751650_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

No sākuma ir jāraksta pareizajā sadaļā - Problēmas & Risinājumi.

Pēc tam ir jāieslēdz kompis Safe Mode režīmā un tad jāizskenē visu, ko vien var izskenēt ar savu mīļāko antivīrusu, vai Dr.Web CureIt programmiņu.

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

lol, izslēdz autoplay funkciju un idzēs autorun.inf savā fleškā, + līdz vīrusam tas vēl tālu, notepadā šis bija manliekas vienreiz publicēts :)

Edited by Kid
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...