Jump to content
GIGN Forum

Hacki Crasheri


Recommended Posts

Tu saki, lai griežos skype, bet tur tu atbildi LVHOSTINGAM

[11:30:55 PM] LHC.LV: LHC.LV Get a life

Es vnk neredzu jēgu ar tevi strīdēties, jo tu saki, ka tev ir pierādijumi, bet tu viņus nevienam nerādīsi!

Tu esi slikts melis. Par daudz jau esi samelojies - nepietiks beidzot?!

Pierādījumi jau ir nodoti tur kur vaig tākā nepīksti ;) ! Nu es tajā skype neesmu , meklē otrā skypē un tu vienreiz vari beigt te rakstīt ? tu taisi šo topiku par lielāku offtopiku !

Un taču nomaini to avatari a to atgādina 3 gadīga bērna avatari :D !

Edited by php><php
Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars ar manu avatar? To to rakstiji 11:30 no sava skype LVHOSTING skaipam. Tu sāki offtopik un tagad saki, ka es to daru? Kāpēc tad IP nepubliskosi, bet toreiz visus webus smuki publiskoji? Aii ar tādiem nav ko runāt! Tur bišk savādāk tai lietai jāpieiet.

Link to comment
Share on other sites

?īsti neesmu lietas kursā kurus esmu itkā publicējis ? Iespējams kaut ko atkal ar savu flegmātismu esi sajaucis :( !.

Ja ko vaig droši raksti skype. Jo es vairs te offtopiku netaisos taisīt ar šo homosapiena čali ;) !.

Būšu gudrāks un došu uzvaru homosapienam un tāpat lvhostings vinē ! ;) !.

:D

Bite esmu es :D !.

Link to comment
Share on other sites

Es būšu BITE. Runājšu par tēmu. Pagaidām lietoju jaunāko dproto + engien files + hlshield, kamēr nekas sakarīgāks nav. Nekādu funkciju, darbību vai crash konfliktu vēl nav, takā, varbūt vienīgi mazliet vairāk resursus paēdīs, bet nu, galvenais efekts. Par to IP list, smieklīgi, banos visos LV mdsl klientus?

Par offtopic, PHP visu laiku skatos, ka nemanāmi meiģina "savu" hostingu slavināt, popalarizēt, protams, ja nevar ar godīgu konkurenci izsities, ko citu darīt. Es arī gribētu redzēt tās IP, protams, ja tādas pastāv, caur kurām no lvhosting tiek crash'ots.

Link to comment
Share on other sites

Par offtopic, PHP visu laiku skatos, ka nemanāmi meiģina "savu" hostingu slavināt, popalarizēt, protams, ja nevar ar godīgu konkurenci izsities, ko citu darīt. Es arī gribētu redzēt tās IP, protams, ja tādas pastāv, caur kurām no lvhosting tiek crash'ots.

+1

es esmu toposhais izzi!

tas ka lhc staasta ka nenopubliceja lapas neko neliecina, no droshiem sakariem uzzinaju ka tas bija lhc kas ielika visas lapas un atrada caurumu lvhosting'a kastee!

par atmazkaam ko lhc saka klientiem, kamikaza2 piekriitu!

php><php kapeec gan nevareeji ievietot gignaa pamaciibu? a ievietoji kautkada suuda mp + veel pareklameeji savus ahuunos projektinjus

par dososhanu man ir viens paziistams kursh visu laiku dosoja visus servakus & krutaas lapas - lvhosting un lhc! uz4inija programmu un kad serveris rubajas iekshaa tad uzreiz izrubijas! :mIm:

pie smirdigajiem lhc ftp arii tiek iekshaa lhc savukaart nav jeega neko dariit savadaak lhc iipashnieks,firma (ar offisu kuraa stradaa vairaaki cilveeki XDD) saaks smirdeet taapat kaa mp lapaa atrada caurumu amxbanos un sha ar kriminalprocesiem :lohs:

a lvhosting ftp taapat nav tolks ka no lhc! vienigais lvhostingam ir labs klientu panelis kur var visu pats 4iniit i viss, bet tadu var gogl'ee atrast (tik sudigaaku XD

oo jeee krutais l33t jaunumu skriptinjsh! (ieskataties uzmanigaak autora vietaa ko sarakstijis vinjsh pats)

79613195.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...