Jump to content
GIGN Forum

Hacki Crasheri


Recommended Posts

Sveiki cienijāmie gign.lv lietotāji administrātori.

Iespējams par šo topiku dabūšu warn vai arī kāds rupji sakot nodirsīs , bet es vēlētos , lai tā nebūtu un arī , lai šajā topikā nav spameru + viņu neaizslēdz.

Par cik ir jaunais crasheris iznācis un daudzi vel nezin , vai nemāk uzlikt aizsardzību.

Tad ir piedāvājums šāds , tiem kuriem ir šī aizsardzība no log failiem iekopējat ip addreses kas sūtīja virsū jums šo hacku.

šādā veidā veidojot ip listu , kur citi owneri kas nemāk uzlikt antihack vai bla bla bla. var tās ip nobanot amxbans , server bans , firewall.

IP Lists:

[2010-03-07 21:57:42] 78.84.141.51 rejected: hlds_fuck attack

[2010-03-07 21:57:42] 78.84.141.51 \bottomcolor\6\cl_dlmax\80\topcolor\30\_vgui$

[2010-03-07 21:57:47] 93.177.231.237 rejected: hlds_fuck attack

[2010-03-07 21:57:47] 93.177.231.237 \_cl_autowepswitch\1\bottomcolor\6\cl_dlma$

[2010-03-07 21:58:13] 87.110.86.84 rejected: hlds_fuck attack

[2010-03-07 21:58:13] 87.110.86.84 \_cl_autowepswitch\1\bottomcolor\6\cl_dlmax\$

[2010-03-07 22:01:50] 92.49.14.87 rejected: hlds_fuck attack

[2010-03-07 22:01:50] 92.49.14.87 \_cl_autowepswitch\1\bottomcolor\6\cl_lc\1\cl$

Edited by php><php
Link to comment
Share on other sites

Tu arī aplauzies, jo dproto palīdz, tikai vajag tam klāt vēl citus engine failus :P

Links kurā viss darāmais izskaidrots

Ā un hlshieldu labāk nejaukt kopā ar dproto, vismaz ne uz Linux servera...

Edit: Es prasīju zāles tāpēc, ka tu viņas nepiedāvāji jau sākumā... jo bez tā topiks bija diezgan nesvarīgs :)

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

:P

Links kurā viss darāmais izskaidrots

Ā un hlshieldu labāk nejaukt kopā ar dproto, vismaz ne uz Linux servera...

Cik testēju nekādas problēmas nebīja un uzskatu ka nebūs , jo šis hlshield ir pielāgots :) !

Un ko tad tu prasīji pats zāles ja jau viņās tev ir :D !

Dropo 0.4.1 + new engines ir labākais risinājums. Pārbaudīts, darbojas

Ieklausaties cilvēki kamikaza2 , viņām pieder viens no lielākajiem , un labākajiem hostingiem latvijā ;) kuri aiz skaudības nezin kā noplucināt tādus maziņos kā lhc.lv ;)! lvhostingam ne crashi ne lagi.

P.S Kāda jēga no bezjēdzīgiem komentāriem ?

Iedevu linkus kam vaig tas lieto kas grib nestabilo svc_bad dabūt un citas problēmas ņemta dproto , kurš tā pat izlaiž caur un vissām kastēm neder , citām pat jāpielāgo individuāli. Kas nav ar to saskārušies neko nezin , kas ir saskārušies kā es tie zin.

Edited by php><php
Link to comment
Share on other sites

php - vispār zini ko runā? Man nepieder neviens pats hostings! Par ko tu vispār runā? Savā galvā esi iedomājies, ka lvhostings "kartina" tavu serveri. Noteikti pašam datuncetrā žurkas grauž vadus! Apnīk tavi apvainojumi. Atkārtoju vēlreiz - man nepieder nekāds HOSTINGS!

Tas, ka LVHOSTINGAM ir uzlikta aizsardzība tagad ir noziegums? Nezināju.

Nākamreiz, kad LVHOSTING liks jaunas "aizsardzības sistēmas"noteikti sazināsies ar tevi!

Edited by kamikaza2
Link to comment
Share on other sites

Tu esi iblis :D ? LVHOSTINGS hmm laikam jau tu tur arī esi iekša nestāsti pekstiņus ;) tāpat vissu zinu .

Nu labi starp mums runājot man lhc arī nepieder ko tu galvā esi ieņēmis nezinu ;).

DDOS Ip jau tika noteikts un vai nejauši laikam sakritība ar Jūsu ip dam , laikam neo uzdarbojās.

http://www.mostwanted.lv/forums/index.php?showtopic=5226

Un pret lagiem arī ir fix , diez vai ;) !

Edited by php><php
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu pierādijumus par IP. Ar nepacietību gaidu!

Iekšā hostingā? :D Nu interesanti pateici. Nezinu kāpēc tev lamāties, ja neviens cits te nelamājas. Uzsāki pilnīgu offtopiku ar apvainojumiem un noteikti, kā jau vienmēr, nepabeigsi šo visu, neieliekot pierādijumus par pateikto?!

Edited by kamikaza2
Link to comment
Share on other sites

Zini šeit gign netaisos taisī kaut kādas liekas diskusījas un par ip ir tikuši jau banoti ;) !

Ja tev ko vaig raksti skype !

Vai arī ko tev varu pateikt citu Jums kas ar galvu nav kā vaig .

Get a life ;) !

Netaisi offtopick !

Edited by php><php
Link to comment
Share on other sites

@php><php

dproto 0.4.1 ir pateikts ka tas ir pagaidu fikss.. tвkв jвsagaida vзlviens apdeits kur izlabots i viss strвdвs иikeniekв.

HLSHield ir Jau stable + papildus jaukas un noderоgas Funkcijas.

Kв arо hlshield vari smuki pвєveidot un papildus vissam hlshield ir lielвka aizsardzоba nekв dproto jo dproto daudzus hakus izlaiю. Bet tas tв !

Link to comment
Share on other sites

To to "Get a life " pārāk daudz saki - draugi tev to nesaka, ka sēdi mājas pie datora kamēr citi "tusē" ? :) Nu es vienkārši nesaprotu kā "godīgajam" hostinga īpašniekam var būt tāda attieksme pret konkurentiem. Tas viss nāks atpakaļ... Un, kā jau parasti, daudz smagāk

EDIT : Nevajag sākt offtopik! Tad tāds neradīsies!

Edited by kamikaza2
Link to comment
Share on other sites

:) Nu es vienkārši nesaprotu kā "godīgajam" hostinga īpašniekam var būt tāda attieksme pret konkurentiem. Tas viss nāks atpakaļ... Un, kā jau parasti, daudz smagāk

EDIT : Nevajag sākt offtopik! Tad tāds neradīsies!

Par Het a life vel varam paspriest ;) Jo tu vissur maldies !

Njā ko gan es te runāju Protams kad mans hostings nekad nespēs konkurēt ar tādu kā lvhostingu .

Lhc taču cena ir liela 9,68 dam ar vissu PVN kuru vismaz mēs maksājam :(.

Dam arī kvalitātes ziņā LHC SUPPORTS iegrauj atbild vissu bieži nekā citur neatbild. lhc kvalitāte arī iegrauj nav tādi lagi , crashi kā citur , kā arī pakalpojumu klāsts nav tāds kā citur :(

LHC ir viens labums , kad vismaz cenšās radīt kompromisus un risināt problēmas kas ir radušas klientiem ! un vairākums gadījumos arī atrisina. Nevis gaida kad problēma atrisināsies pati no sevis :(

Tāpēc nestrīdēšos ar Latvijas Gamming Hostinga līderiem lvhosting un viņu īpašnieku kamikaza2 , kurš augsti lido , bet pie kritiena traumēs savus spārnus.

Edited by php><php
Link to comment
Share on other sites

Stulbs un bez smadzinēm!Šeit topiks ir par hlds exploidu nevis tavu kruto hostingu!

Un tak saproti vienreiz, ka neesmu lvhosting īpašnieks, bet tas ir Oskars, ar kuru tev interesantas sarunas. Uzskatu, ka šo var vērt ciet, jo jēga no šī topika nav. Visi ir sapratuši kā aizsargāt savu serveri arī php ir labi izreklamējis savu hostingu. Viss kā pienākas.

Edited by kamikaza2
Link to comment
Share on other sites

Un tak saproti vienreiz, ka neesmu lvhosting īpašnieks, bet tas ir Oskars, ar kuru tev interesantas sarunas. Uzskatu, ka šo var vērt ciet, jo jēga no šī topika nav. Visi ir sapratuši kā aizsargāt savu serveri arī php ir labi izreklamējis savu hostingu. Viss kā pienākas.

PHP Jau neko nereklamē , jo nav jēga reklamēt dēļ kvalitātes kuru Jūs pārisitat :( un dēļ cenām supportiem un tt. es tikai cilvēkiem pateicu kad lhc nav spējīģs stāvēt Jums blakus :( !.

Tāpēc vien nākotnes plāni jāizmet ārā :( un jāpamet viss :(

Edited by php><php
Link to comment
Share on other sites

Mana postošana atšķirībā no tavas bezsmadzeņu rakstītā ir pavisma kas cits ;) !

Piedodiet gign.lv lietotāji kad iznāca Jums šo vissu lasīt , bet kā redzat cilvēkam (kamikaza2) nepietiek kad viņi ar lvhostings ir labākie un atriebīgākie (doser, crashu sūtītāji ) un vel cenšās tādus mazos hostingus kā lhc aprīt :( un vel publiski pazemot. Tāpēc piedodiet kad Jums nācās vissu lasīt !

Edited by php><php
Link to comment
Share on other sites

Ko tu čīksti par aizveršanu , nevaru neko īsti atbildēt , vārdu un zināšanu krājums par maz :D !

Man žurkas serverenē nav , un ip publiski nepubliskošu teicu tev jau ja tavas smadzenes nevāra tad neesmu vainīgs.

Citēju ko nesen teiču šajā topikā " Ja tev ko vaig griezies skype"

Priekš cilvēkiem ar traumām velreiz:

Citēju ko nesen teiču šajā topikā " Ja tev ko vaig griezies skype"

Un velreiz priekš tiem pašiem:

Citēju ko nesen teiču šajā topikā " Ja tev ko vaig griezies skype"

Tagad jābūt skaidram. Jūs jau kā mazi bērni spēlējaties ar DDoS+ Hakiem ;)

Toreiz atriebību solījāt ( Par to ko nebīju izdarījis ) un WOW sākās dosošanas un mysql serveru kāršanas nu gan Jūs bijāt veči ;) !.

Link to comment
Share on other sites

Toreiz teicu to pašu ko teicu nupat. Tas viss atgriezīsies tev pašam daudz reiz stiprāk/ sāpīgāk!

Tu saki, lai griežos skype, bet tur tu atbildi LVHOSTINGAM

[11:30:55 PM] LHC.LV: LHC.LV Get a life

Neesmu pieskāries nevienai dos programmai, bet tev jau to ieskaidrot nevar, jo tu ar saviem neesošajiem pierādijumiem centies nomelnot LVHOSTING. Nav gadījumā tā, ka klienti tev sāka prasīt naudu par zaudējumiem un tu izdomāji labu atmazku?

Es vnk neredzu jēgu ar tevi strīdēties, jo tu saki, ka tev ir pierādijumi, bet tu viņus nevienam nerādīsi!

Tu esi slikts melis. Par daudz jau esi samelojies - nepietiks beidzot?!

Edited by kamikaza2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...