Jump to content
GIGN Forum

Neskaties Te!


narkoze
 Share

Recommended Posts

Mani sauc Edgars, man ir divas maasas un mamma un teetis un patevs un mammas maasa un protams mammas maasas viirs, vel man ir mammas maasas viira meita un vel daudzkas!

Es gribeju palugt vai man nevar iedot tiesibas like:

BAN

CHANGELEVEL

VOTEMAP

ADMIN_AIZVERIES

Es uz servera speleju, katru dienu, neesmu lietojis neatljautus tagus no pasha rita, lai nomainitu mapi, neesmu gign kanala chakarejis acclisti, taka no manis varetu sanakt admins uz gign servera, neesmu chiteris, nau man neviens servers nobanots, neesmu es idiots, vnk man ir stulba ipashiba, ka man patik , citus kaitinat un patik ka pa mani smejas... brivaja laika aardos, tusejos vai vnk atpushos , cs ari paspeleju pec skolas!

AjA man ir acc uz apollo servera bet es tur nespeleju, jo man apollo serveris liekas druma vieta, bet gign serveris atvertaks un priecigaks servaks, es jau zin tas nevienam neinterese, bet es tik ta, lai aizkustinatu kadu no jusu akmens sirdim!

AMEN! 76.gif

P.S. Es ceru jums pieteikums patika, jo es vinju domaju 2as nedeljas evil6.gif

Edited by narkoze
Link to comment
Share on other sites

pieteikums diezgan debīls smile.gif

bet tā kā tev cs pieredze ir lielāka par mani, tad jau tiesībām tev jau sen vajadzēja būt.

hmm. vai arī nē.

ak jā, gadījumā ja kāds šinī topikā, kurā nevajag skatīties ieskatās, tad tīri tā lai viņam "nejauši" kaut kas te neiepostotos....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...