Jump to content
GIGN Forum

Cs Monitoringa Problēma!


Recommended Posts

Sveiki gignieši sen nebiju pie jums vērsies bet lūk man uzradās problēma ar monitoringu

lūk bilde :

zkcavg3r021y9k2h37q2_thumb.jpg

Mēģinu inklūdot 2 vienādus failus t.b. monik.php un tāds pats tikai ar nosaukumu monik2.php nu tipa lai rādītos 2 serveri bet nesanāk!

Monitors izskatās lūk šādi : 1260710011300.png to ka viņš man uz skrīna izstās līki tas nekas! :D man galvenais lai kāds varētu palīdzēt ielikt 2 serverus monitoringā!

Cerams ka es saprotami te uzrasktiju! :)

Link to comment
Share on other sites

emm tu tipa domā no otra faila izņemt to funkciju?? vnk nēesmu nekāds spec tajos visos! :)

em lūk ir rindiņas no 16 līdz 23 :

function fragsort ($a, $b) {   
    if ($a["frags"] == $b["frags"]) return 0;
    if ($a["frags"] > $b["frags"]) {
        return -1;
    } else {
        return 1;
    }
}

Edited by DjEdja
Link to comment
Share on other sites

Tas srādās, bet tam nav jēga! oO Labāk izveidot vienu funkciju failu, kuru pēcāk arī vienreiz pieprasi pirms abiem monitoriem un viss.. Savu kārt monitoru failos izmanto tikai funkciju izsaukšanu, nevis vēlreiz viņas parādīt, tikai ar citiem nosaukumiem! oO

Link to comment
Share on other sites

nuu, ja negribi rādīt savu monitoru tāpēc, ka citi varētu copy+paste, tad tā nav īstā lieta par kuru uztraukties ^^ diez vai tās pāris rindiņas būs tik universālas un vērtas, ka būtu jāslēpj no pārējiem :P bēēt ja negribi rādīt tāpēc, ka tur valda juceklis, tad tas ir tas iemesls, kāpēc tieši vajadzētu rādīt citiem :D

Link to comment
Share on other sites

Visi ir monitori ka tavejais ir pilnigs defolts , vienigais kas tur cits ka tas izskatas un ko rada.

Ja tu nevari pat izdarit ko tev c.live saka , tad iesaku vnk ielikt to te lai vinsh pats tev salabo. Protams ja vinjam ir velme tev palidzet vai sledzu ciet , jo atbildi ka to salabot tev jau uzrakstija.

Link to comment
Share on other sites

Kur Tu tādu dabūji? No kurienes tas ir izravēts? :D Baigais haos tur valda :\

EDIT: Neko nelabojot un neuzfrišinot, tavu sāpi var izlabot +/- tā: līdz no 16 rindiņas līdz 259 izgriez ārā un iekopē jaunā failā ar nosaukumu monitora_funkcijas.php, tad monitora failā ieraksti require_once('monitora_funkcijas.php');

un pēctam iekopē pārējo, kas palika no monik.php, pēc funkciju izgriešanas :D vajadzētu darboties, bet any way labāk būtu tur visu savest nedaudz kārtībā.

Edited by c.live
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...