Jump to content
GIGN Forum

War3


ModeratO
 Share

Recommended Posts

Čau, GIGN. Man ir radusies vēlme pēc komandas xb uz war3.gign.lv servera. Serverī es pavadu daudz laika un gribētos komandu xb. Protams pieredze man ir, esmu steamots spēlētajs aizraujos arī ar tf2 un NHL09 spēlēšanu un protams spēlēšanu GIGN war3 serverī. xb man vajag, lai banotu čīterus. Varbūt kāds apgalvos, ka daudz adminu spēlē serverī. Bet, nu cik es esmu spēlējis pārsvarā spēlē 3 admini.

Atbalstīt mani varētu : SaS^MAN un sp[A]nky[Z]. Varbūt daži nezin kā es adminēju. Tad vismaz varētu man tiesības iedot uz "testa" laiku, lai redzētu kā es adminēju. Kāpēc man būtu vajadzīgas tiesības? Tāpec kad man jau ir apnicis prasīt SaS^MAN vai kādam citam adminam prasīt vai rakstīt skaipā, lai izbano.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Tiku pie neta pirms nedeljas , speleju ik pa bridim kopsh sakas jauna sezona.

Pashlaik ir kaut kur 43k XP

39 ModeratO 15915 Undead Scourge

Nezinu kura vieta tu esi aktiivs , tu esi parasts chalis kursh ienak paspelet. Foruma tava aktivitate sakara ar serveri ari gandriz nekada. Runajot objektivi neredzu jegu no jauniem Adminiem ieksh WAR3 , jo parasti reti kads reporte ka tur kads 4ito + tiem kuriem ir ACC vini jau spele patstavigi.

Neatbalstu.

P.S. nebrinos ka tevi atbalsta tieshi sas^man un spankijs , no offence :thumbsup:

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Piedod, ngear, bet resets bija pirms 4 dienām. Cik Tu gribēji, lai man būtu xp? +Shitias xp ir uzkrāts par divām dienām. Jo vienā bija draudzības vakars un skate deju kolektīvā.

Tu jau drošvien uzskati, ka esi labāks admins par spanky un sas^man spēlejot pubā nevis war3. No offence.

Link to comment
Share on other sites

Lol, ngear. Tu pats man brauc virsū, kad man bija sadegusi videokarte un 38283 reizes rakstīji, ka neesmu spelejis serverī. A pats nespēlēji un tagad vēljoprojām turpini braukt virsū. Tu vienmēr citos atrodi vainu tikai ne sevī. No offence. Un nesaprotu, ko Tev arī nodarījis ir spankyz.

Link to comment
Share on other sites

Tev neviens nebrauc virsu , es taksh drikstu izteikt savas domas. Nezinu prieksh kam tu megini kaut ko noskaidrot topic'a kur chalis prasa xb.

2ModeratO: Labi piedod sakara ar to ka rr bija pirms 4 dienam. Kad WAR3 atveras , 4-5 sezonus pec kartas man bija ~350-400 XP. Tik pat daudz bija linkinam kursh ir mega aktiivs WAR3. Rekini cik es nospeleju WAR3. Protams es atsaku spelet WAR3 kopsh parvacos uz citu dzivesvietu. Bet jautajums , uz WAR3 nav nekada statistika. Un tad seko tava citata spēlejot pubā nevis war3. Ka tu vari zinat ka es speleju PUB'a nevis WAR3 , ja tu nemaz nevari nekur apskatities nekada statistiku jeb laikus kad speletajs ir ienacis serveri. Tu jau esi otrais kursh no neka dzen huinu.

P.S. Velreiz parliecinajos ka tev nekas nav vajadzigs , briivs. Ar so ari beigsim , gan jau citi kaut ko uzrakstis un izlems tavu likteni.

Link to comment
Share on other sites

Pashlaik ir kaut kur 43k XP

39 ModeratO 15915 Undead Scourge

Nezinu kura vieta tu esi aktiivs , tu esi parasts chalis kursh ienak paspelet. Foruma tava aktivitate sakara ar serveri ari gandriz nekada. Runajot objektivi neredzu jegu no jauniem Adminiem ieksh WAR3 , jo parasti reti kads reporte ka tur kads 4ito + tiem kuriem ir ACC vini jau spele patstavigi.

Neatbalstu.

P.S. nebrinos ka tevi atbalsta tieshi sas^man un spankijs , no offence :thumbsup:

Jā, vienkārši nevarēju nociesties. Te Tev būs pāris fakti.

1. - Cik nesen es speleju, vienīgie admini kas bija daudzmaz online bija Spanky un Cyr.

2. - Cilvēki neredz jēgu postot aizmukušajos čīteros, jo tur admini iegriežas ļoti reti, it īpaši kopš tu pazudi.

3. - Kādu laiciņu neesmu bijis WAR3, bet linkin nesen teica, ka viņš adminēs retāk sakarā ar darbu vai kautko tamlīdzīgu.Iespējams, ka viņš ir atgriezies, bet pirms kadas nedēļas viņu serverī neredzēju.

Mahmed neesmu admins...

Edited by SnowY^
Link to comment
Share on other sites

1. - Cik nesen es speleju, vienīgie admini kas bija daudzmaz online bija Spanky un Cyr.

2. - Cilvēki neredz jēgu postot aizmukušajos čīteros, jo tur admini iegriežas ļoti reti, it īpaši kopš tu pazudi.

3. - Kādu laiciņu neesmu bijis WAR3, bet linkin nesen teica, ka viņš adminēs retāk sakarā ar darbu vai kautko tamlīdzīgu.Iespējams, ka viņš ir atgriezies, bet pirms kadas nedēļas viņu serverī neredzēju.

LOL !?

Kas tas par adminu !? Vispar nekadm neesmu redzejis. Un es pietiekami biezi speleju, un esmu redzejis visus adminus iznjemot shitadu kadru.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...