Jump to content
GIGN Forum

Tizlus, Nevaru Normāli Dzīvot


Liztikz
 Share

Recommended Posts

Sveiki, šodien mana problēma ir viens kroplis, kas visulaiku sūda uz manu mob kkādu SMS, izpalīdzi, esmu nelaimē or smth, ik pa 5 sec 2 sms, dažreiz pārstāj, bet pēc 3h tas pats, tas ir nenormāli tizli, es pat nevaru normāli pagulēt, varbūt ir kāds veids kā nobloķēt tā kropļa numuru lai es neko nesaņemu? lietoju nokia 5310 express, btw ja kāds zina, tad iemetat infu par tādu čali, ka mixed94[skype niks] tiešām būtu ļoti pateicīgs ja dabūtu atbildi un infu. :blelohs: :blelohs: :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tas ir iespējams, un tas maksā naudu (ja nekļūdos, tad kaut kāda ikmēneša maksa ir /bija vismaz pirms pusgada lmt/)

lol, tāds emo čalis XD

A Tev kāds adresāts uzrādās? viņa telefona nr, vai arī no neta sūtās?

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

tātad, es varu doties uz policiju ar mob. un rādīt tās sms? vnk šodien jau no rīta izdzēsu kādas 100sms un tagad 40, ap 6 no rīta rakstīja, nevarēju norm. pagulēt.

tiek sūtīts no tā kropļa mob, varbūt kāds varētu būt tik labs un viņam paspamot no neta, plīz? 20349411 viņa nr, GooD vajag adresi lai iedotu tam īmo pa ībli..

Edited by Liztikz
Link to comment
Share on other sites

tev ar šādiem jāvēršas sirups.lv forumā

:10cm: Nu poljubomu kursh mulkjis no sava telefona uz citu telefonu dienaa sutitu nonstopaa simtiem sms? Tad atri apniks tam dzekam...Pazvani un pasaki ka zini kur dzivo,ka vinjam d***a ir <_<

P.s. Gaidu Beefa padomu :) Tie vnm nostrādā :muahaha:

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Da labi, ja mēģināšu uzzvanīt, viņš vēl mani arī sāks bombardēt un tad nebūs labi. Nevari uzprasīt viņa draugiem, kas viņš ir, pahodu viņš ir mans draugu draugs (ohh nooo),

varu paprasīt sev zināmajam, kur vismaz viņš mācas... Ja esi gatavs pagaidīt...

Izskatās, ka tā persona kas ir kopīga nezinās... (atbildi nav devusi, bet vienkārši intuīcija tā saka :thumbsdown: ) bet varbūt paveiksies.

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Lol! Es jau gaidīju, pret ko atdursies tā bezmaksas sms padarīšana! :D

Nē, nu nav varianti - es zvanītu Tele2 info un teiktu tā - ja pēc 10 min man nepārstās nākt tās īsziņas, tad bite/lmt ir mana izvēle.

Man liekas, ka es pats tā drīz izdarīšu, ja Gross auto man nepārstās sūtīt savu spamu! :)

Uzzināt sūtītāju? Teorētiski iespējams - tev tikai jāfeiko īsziņa vai arī jāizdomā kaut kas nopietnāks, ko viņš tev ir sūtījis - nu , tik nopietns, lai varētu mentiem likties interesanti. A tā -mēģini pats izdomāt, kurš to dara, un sāc līdzīgi bombardēt viņa vecākus - 100x iedarbīgāk! :D Kā to darīt? ZZ īsziņas par velti + programa automātiskai SMS sūtīšanai + lētais mobīlais ar ZZ pieslēgumu!

A pagaidām izslēdz mobilo! Krutajiem džekiem vispār mobīlais nav, lai netraucētu atpūsties!

Beefs

p.s. šis priekš čalim šā vai tā ~3Ls mēnesī maksā :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...