Jump to content
GIGN Forum

Nokia 5230 Vs Nokia 5800


MelfisS
 Share

Recommended Posts

Itkā ir doma paņemt Nokia 5230.

Ir kādam var ko ieteikt ņemt neņemt?

Itka man vēl ir izvēle starp šo un Nokia 5800. Bet tas mazliet dargāks un sanāk ka šo varu nopitk ar 16GB karti + vel 10ls bus ko iedzert. :D Vai arī ņemu to otru ar 8GB karti. :/

Manu prat vienigā atšķirība šim Nokia 5230 nav WLAN, taču otram ir... Nesmu izsti sapratis ka tur tas viss WLAN darbojas, tapec nezinu ir tas man vajadzīgs vai nav... :/ Tākā kads to arī var izskaidrot lūduz. :)

Tākā ir kādam šis 5230 vai 5800. :) Un var ko ieteikt kuru ņemt.

Būšu ļoti pateicīgs! :D

Link to comment
Share on other sites

WLAN ir wi-fi (~)... pats arī nevarēju izdomāt, kuru lai ņem, taču gala izvēle krita uz 5530... ieej nokia.lv un salīdzini visus 3 modeļus - 5800, 5530 un 5230.. izvērtē katra cenu un f-jas... un izvēlies..

o, cash^, toč labs saits...

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Uzmetot ātru aci vienīgā atšķirība ir WLAN neesamībā un sūdīgākā kamerā (runāju par 5230). Smagāks arī nedaudz (nez no kurienes papildus svars?). WLAN ir iespēja ar telefonu pieslēgties wi-fi tīklam un sērfot internetā bez maksas (netērējot GPRS trafiku). Es ieteiktu Kiwix pieminēto 5530, kurš ir 5800 mazais, uzlabotais brālis.

Kiwix, man http://www.gsmarena.com/ labāk patīk.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā... Itkā Lielas atšķirības starp 5230 un 5800 nau tikai WLAN un kamera, lai gan cik nu skatijos paris prewiev youtubē tad kamera 5800 nav no tām labākajām. :/

Par Nokia 5530 arī itkā uzmetu aci šodien, diezgan līdzīgs 5800 modelim un ari pēc izskata simpātisks.

Bet nu ir kādam kāds no šiem trīs modeļiem? Gribētu dzirdēt kadu cilvēku kas var ko pats pateikt par šiem telefoniem -/+

Link to comment
Share on other sites

pēc dažām dienām spēšu atbildēt, jo tad būs 5530 ;D šodien tika pasūtīts...

dažiem pazīstamajiem ir 5800 un tur man nepatika, ka tačskrīns tā stiprāk reizēm jāpiespiež... nu, jā, nav jau iPhone...

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Visi pamazām pāriet uz touchscreniem. :)

Nu žēl ka tikai pēc pāris dienam dabūsi viņu, jo nu es ar tieši domāju trešdien vai ceturdien paņemt jaunu :/

A pa cik un kur ņem viņu?

EDIT: Kā būtu jāsaprot tas 3G? Kas tas par zvēru tāds?

Edited by MelfisS
Link to comment
Share on other sites

Nokia 'optika' vispār sūkā dirsu. Huiņa ne Carl Zeiss.

Esmu bakstījis 5800. Neteiktu, ka atstāja baigi pozitīvu iespaidu. Izvēlne vietām ir neloģiska, tačskrīnu varēja vēlēties capacitive, nevis resistive (capacitive reaģē uz statisko elektrību, kura rodas no pirkstiem (tipa iPhone), resistive reaģē uz spiedienu, nav multitouch iespējas). Tā trubai nav ne vainas. Funkcijas dahera. Šķiet, ka šajā cenu grupā nav labāku konkurentu.

3G ir ātrāka datu pārraide, laikam arī videozvans bija tikai 3G iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Nja itka paskatijos paris video youtubē, itkā jau gribetos mazliet to 5800, bet to laikam negribu kautkā.. (cena pie vainas)

Startp 5530 un 5320.. Nepatik man tas ka 5530 šīs zaļā, sarkanā un izvēlnes poga arī ir iestrādāta ekrānā.. un līdz ar to ir samazināti ekrāna izmēri! :/

Gribēju jautāt. Abi divi šie modeļi 5530 un 5320 atbalsta .avi, .mpeg un daudzus citus video forumātus?

Jo izstenībā telefonu gribu izklaidei. :)

Link to comment
Share on other sites

Gribēju jautāt par 5320 itkā telefonā varot ielikt MicroSD kartī pat līdz 16gb. (16GB tas ir max)

Taču nokia.lv mājaslapā raksta ka šim telefonam ieteicamais busu 4GB karte!

TAs tādad nozīme ka uz 8GB kartes un 16GB kartes, varētu sākt rasties dažādas problēmas ar telefona ātrumu?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...