Jump to content
GIGN Forum

Upgrade


SaS^MAN
 Share

Recommended Posts

Čau, GIGN. Tad nu tā... Esmu atsācis spelēt war3.gign.lv serverī. Dažādu iemeslu dēļ nevarēju spēlet, tobiš - sadegusi video karte. Tagad esmu ticis pie jaunas, bet nu arī tāda diezgan sūdiga (mx440). Bet 99fps apmēram ir. Bet ne par to ir runa. Es gribu jautāt pēc UPgrade. Jo ir nepieciešamas tiesības.

Un tās būtu - xslap/xslay . Sākumā nejutu nekādu vajadzību pēc šim tiesībām, bet kad paliku viens pats admins de_prodigy mapē, tad bija vienkārši vāks. 4 čelli sēž bāze ( terroristi ) un vienkārši dzen bobi. Kempo un misiju pildīt netaisās. Bumba stāv zemē un čaļiem vienalga es caur xsay rakstu "MISIJA, MISIJA", bet nu čaļi sēž tāpat. Tas atkārtojās arī citās mapēs. Un vajadzīga ir komanda xvotemap bez viņas iztikt ir diezgan grūti, jo uz war3 adminiem ir tikai pikasomonam vote. Un pārejiem sanāk, ka nav. Cik es esmu novērojis. Arī daži piemēri kapēc vajag šo tiesību. Es ienācu serverī kautkur ~10.00 bija mape de_vertigo ( Tā mape kur 2i stāvi ). Un spēleja tikai 3x3. Divi no terroristiem bija humani. Un vienkārši apakšējā stāva viens sēdēja un vienkārši ielīdis stūri krisīja. Tad viens izgāja. Palika 2x3 un tādu lielu karti spēlēt ar tik maz cilvēkiem ir vienkārši yo. Tad bija gadījums, kad es ar CyR ap kkur 9 vakarā spēlejam karti cs_italy un bija kkur 4x4 tad palika 3x3 un vajadzēja nomainīt mapi. Nextmap bija laikam prodigy tas arī bija lol. Nu tātad es apstāstiju kapēc tas ir nepieciešams. Varbūt daži admini teiks, ka nav redzējuši mani serverī, kapēc var izlasīt pašā raksta sākumā. Pēdējo nedēļu vispār spēleju daudz, daudz....

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

ATbalstu, tik tiešām spēlē pietiekami bieži, un votemap noderētu, jo ļoti labi atceros to dienu kad vote būtu noderējusi+protams arī atbalsts uz xslap/xslay, jo bez šīm divām komandām tā ir kā ir

<c>CyR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...