Jump to content
GIGN Forum

Veidošu Torrent Trakeri


patis
 Share

Recommended Posts

Tātad atkal sveiki,

Esmu izlēmis, ka veidošu torrent trakeri, veidoju ar Bittorent_148.

Tātad ir vjaadzīga informācija kā lai to izdara -

Uploadot jaunu valodu vai samainīt uz esošo (esmu iztulkojis), tur ir english un polish, man vajag polish samainīt uz latvian, esmu iekopējis iztulkoto iekšā, viss strādā, bet nevaru samainīt to polish uz latvian. Ja mainu rādās errors.

2. Kā var izņemt un pārkārtot menu listi?

EDIT: Pievienoju .rar failu ar defaulto saturu.

Btit_148.zip

Edited by patis
Link to comment
Share on other sites

Bļāviens (atvainojos par valodu), ko var piepisties. Es Jums lūdzu atbildēt, un katrā tēmā jūs man uzspišaties ar stulbām atbildēm. Vai tad tas ir tik grūti izpalīdzēt cilvēkam? Tu tagad galīgi neloģiski te posto. Ja nevari atbildēt uz jautājuma tad neraksti, vismaz nesabojāsi garīgo.

P.S. Pats pārkāpj foruma noteikumus (JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".)

Edited by patis
Link to comment
Share on other sites

Pārmainīju rindiņas -

INSERT INTO `language` VALUES (1, 'English', 'language/english.php');
INSERT INTO `language` VALUES (2, 'Polish', 'language/polish.php');

uz -

INSERT INTO `language` VALUES (1, 'Latvian', 'language/latvian.php');
INSERT INTO `language` VALUES (2, 'English', 'language/english.php');

Fails latvian.php ir, bet mājaslapā nekas nemainijās, visus pārējos failus izskatīju tur neko ar CTRL + F neatrada (meklēju vārdu polish).

Edited by patis
Link to comment
Share on other sites

Samainīju language.MYD failā divus vārdus english uz latvian un polish uz english, saliku visu failu atrašanās vietas pareizi, bet tagad atkal ir tāda problēma -

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in C:\AppServ\www\include\functions.php on line 765

Šis parādās ejot mājaslapā.

765 rinda -

while ($row = mysql_fetch_array($res))

$ret[] = $row;

To SaS^MAN - ieej forumā "Spams" un paskaties augšējo daļu tur ir skaidri un gaiši rakstīts

 Announcement: Noteikumi, kuri attiecās uz visām sadaļām

P.S. Viss sanāca. Paldies DoubleT!

Edited by patis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...