Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

:) patiikami apzinaaties, ka ja buus probleemas kaut kur, vienmeer buus paliidziiba :) Chalis jau pashaa saakumaa iedeva man 5 somas (katra ar 20 slotiem) un 100 goldus. Tas taa iesaakumam :)

Un, kas par realmu? BTW neesi jonathan no EPIT? Liecies vienīgais sakarīgais vispār, kas tajā projektā ir...

Link to comment
Share on other sites

Drak'thul relams, tur dafiga slovaaku ir. Koleegjis protams arii slovaaks. :) Chalis diezgan normaali mauc, laikam pieci 80lvl chari, guilda liideris. Japaleveljojas man arii tad arii tikshu uznjemts.

Edit: neesmu gan, jauc tu mani ar kaadu.

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

Piereģistrējies! Atrodi, kur tur ir WoW addoni, nokačā viņu Softu ( Curse kaut kāda hujņa ). Un caur to ir nereāli viegli manadžēt visus addonus. Tajā Curse ir 99% visu addonu, nav tikai tādu hītu, kā Lightheaded un Gatherer_wowhead, kurš ir vienkārši AWESOME priekš Mineriem vai herbalistiem.

Redz, ar to, ka esmu jauninjais, vairaak gribeeju pateikt, ka nemaz iisti nezinu KO man vareetu vajadzeet ..

Palasiju paaris forumus, tur bij itkaa ieteiktie paaris addoni magam, dalju novilku, no tiem 90% bij outdated .. uzliku to carbonite, tur visaadas forshas fiichas ..

Vel iisti nezinu, ko man vareetu vajadzeet :)

.. also viens jaut. ne par sho teemu - Kad un kaa, mags var iemaaciities teleporteeties starp pilseetaam?

Link to comment
Share on other sites

Palasiju paaris forumus, tur bij itkaa ieteiktie paaris addoni magam, dalju novilku, no tiem 90% bij outdated .. uzliku to carbonite, tur visaadas forshas fiichas ..

Vel iisti nezinu, ko man vareetu vajadzeet :)

.. also viens jaut. ne par sho teemu - Kad un kaa, mags var iemaaciities teleporteeties starp pilseetaam?

Curse dabūsi addonus, kas nav outdated un pat ja ir outdated, ieliec tak bļed ķeksi, lai ielādē outdated addonus!

Link to comment
Share on other sites

Gandrīz.

Seals of Pure un Vindication tev nevajag. Vismaz pagaidām.

Vēl neliec punktus Eye for an Eye, Sanc Retribution, Divine Purpose, Swift Retribution.

Divine Strenght ja gribi atstāj, ja gribi ieliec Retribution kokā (es tā darītu). Jo ātrāk tiksi līdz Crusader Strike un Divine Storm, jo labāk.

Link to comment
Share on other sites

Nu tas jau taa diezgan reti tikai, jo vinjsh jau principaa speelee tikai tad kad vinji 25 cilveeki iet uz to peedeejo bosu, kuru veel nav piebeigushi. Vinja Undead death knight vispaar owno dirsu :) Es ari nevaru 55lvl sagaidiit :)

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...