Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Balance uz cata baigi izmainīts ir. Nevar vēl īsti zināt, kā tur būs.

Eclipse: We are moving Eclipse from a talent into a core mechanic of the class and making it less random. Balance druids will have a new UI element that shows a sun and a moon. Whenever they cast an Arcane spell, it will move the UI closer to the sun, and buff their Nature damage. Whenever they cast a Nature spell, it will move the UI closer to the moon, and buff their Arcane damage. The gameplay intention is to alternate Arcane and Nature spells (largely Starfire and Wrath) to maintain the balance.

Pats diezgan daudz spēlēju ar moonkinu, bet kaut kā īsti nepatika rotācijas. Pārgāju uz pvp resto.

Link to comment
Share on other sites

Kāds var ieteikt sakarīgu addonu, vai arī ko man izdarīt, lai čats būtu smukāk pārskatāms un netraucētu man, skrīns studijā!

post-20419-1281025862_thumb.jpg

yo, uztaisīju viņu tikko uz 12pt fontu, tagad ir labāk, bet tomēr gribās kaut kā aizvietot, mazāku vairāk nevar. :(

Link to comment
Share on other sites

ieej wowinterface.com, tur ir pilna pakaļa ar UI pakām, kuras vari vienkārši sev iekopēt un viss būs smuks, bez baigā darba ieguldīšanas.

Man tieši nepatīk tie. Ar bartender diezgan ērti sev saliku pogas un nobindoju un viss ir nice :) Ļoti noder man priekš pvp :D

Link to comment
Share on other sites

ieej wowinterface.com, tur ir pilna pakaļa ar UI pakām, kuras vari vienkārši sev iekopēt un viss būs smuks, bez baigā darba ieguldīšanas.

tu par manējo? Kapēc briesmīgs :) Reāli visa augša ir brīva, kur arī notiek viss ekšens, apakšā smuks UI, ar foršu to mapi centrā, vienīgais čats bojā skatu. Ko arī gribu mainīt!

Link to comment
Share on other sites

:) Reāli visa augša ir brīva, kur arī notiek viss ekšens, apakšā smuks UI, ar foršu to mapi centrā, vienīgais čats bojā skatu. Ko arī gribu mainīt!

Kurā vietā tev Akšens notiek kreisajā augšējā stūrī un kreisajā malā? :superlol:

Viss Akshens notiek pa vidu un tev zem kājām, kur tu priekšā esi skillus sakrāvis :D

Es laikam te retais, kurš ik pa brīdim vēl kaut ko kliko. :D

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Grid vispār vajadzīgs tikai hīleriem. Ne jau DPS klases pārtrauks savas rotācijas lai kādu dispelotu vai piehīlotu.

p.s. Es mēdzu tās katras grid šūnas izmēru samazināt horizontāli uz pusi, atstājot spēlētāja vārda pirmos 3-4 burtus.

Link to comment
Share on other sites

Nehealos un nedispellos, protams, bet redzēs debuffus, kas stāv uz raid memberiem, kas ICC ir ļoti vajadzīgi un noderīgi.

+ ir tādi spelli kā HoP, BT un tamlīdzīgi sūdi.

Link to comment
Share on other sites

:)

Cik mūsdienās par vienu bosu dod?

Ja no-ninja-o visu goldu, kas ir bosā (aizturot naudu chestā, kamēr viss reids izlec caur vārtiem or smth), tad kaut kādi 125g laikam bija. Laigan es vairs neatceros, kur tas laiks, kad pēdējo reizi biju online.

Link to comment
Share on other sites

viss pārējais jau itkā ok.

Kad mēģināju hīlot tad bija arī grids kartīgi sakonfigurēts, tā kā tas ātri apnika tad tagad labajā apakšējā stūrī vēl parādās parastie Xperl raidfreimi priekš kāda fiksa combat ressa, innervate. Būtu es boomkins tad vēl varētu domāt par kādu decursi, abolish, bet kaķim nevaig man to gridu. :thumbsup: Burbuli ar es nemāku uzlikt :D Īsāk sakot neesmu izjutis vajadzību pēc grida reidojot icc gan normal gan hc.

Un jā, arenā tur protams paradās vēl gladius.

Btw w2dc ieraudzīju tavu nelaimīgā aļika niku sasmējos. Kautkādu altu kačājot iekš AV esmu tevi slānījis, kad tu arī vēl levelojies :mIm:

Edited by 665
Link to comment
Share on other sites

cik tālu tad tiki ICC HC?

es gribu redzēt kā kāds, neizmantojot Grid vai kaut ko tam līdzīgu, uzveiks Blood Winga pēdējo bossu.

protams, var būt šaras un tā tālāk, ka izsprūk cauri tāpat, bet normālās ģildēs, visiem cilvēkiem ir jāpievērš uzmanība tam, kas notiek ar reidu, nevis jāierokas savā rotācijā, nekam citam uzmanību nepievēršot.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...