Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

:D un tad 2 nedēļās un ir 80 :)

Kapēc 50? RaF strādā līdz 60lvl, reāli domāju gan, ka ja ir heirloom šmotkas + RaF, un draugs 80s lvl, kurš būsto iekš dungeon, tad atrast mazas instances kā SM, kur iet?? 1-2min līdz bosam, un tur nosēdēt dažas stundas no vietas, tad pa dažām stundām 60lvl, jo reāli 3x xp + 20-30% xp + dungeon mobs xp rate = OMFG xp

Link to comment
Share on other sites

Icecrown reidos ir viegli tikt bez achivmentiem.

Kad redzu trade, tad /w viņiem whisperoju, ka man uz main ir kingslayer 10/25 un ka single target dummy varu bez buffiem 5k un esu iekšā :) Un kad pienāk kārta bosiem, vienkārši iewhisperoju raidleaderim lai pasaka visiem, ko jadara, ja nu kāds nezin un tā ari tieku pie taktikām :D

icc bija 4500gs minimum 10m sakumā, kad atverās icc, bet tagad zemāk pa 5200gs grūti atrast ar visu 30% buff

Pats vel neesu aizgājis līdz lk, jo tur pie sindarosas(hz kā sauc) vajag frost gear or smth un iet gildes runos negribu, jo man patīk bišķ slakot un negribu lai velāk mani neņem :)

Kurš redzēja jauno guild perk system ?

Pretty awesome

Kā arī Heartstone cd 15min :)

Vari izsaukt gildes baņķieri un savu banku jebkurā vietā (15-30cd)kewl

Vācot money loot 5-10% aiziet gildes bankā

Bišķ cataclysma spoiler(nedzirdēti man vissmaz)

Azshara tagad ir 10-16 lvl area

Western plague 40-45vl (Ja nemaldos), kā arī viņu vairs neskar scourge un ir zaļa un tajā pilsētā augšā dzīvos Luther Ligthbringer(or smth like that)

Un kurš redzēja jaunos troļļa druid dizainu(ja tāds būs) un warlock petu :D

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Dažas fīčas labas reāli no tā Guild Level, dažas mazāk.

Reāli interesanti būtu, ja tiešām varētu kauties ar saviem guild memberiem.

Viens gan man nepatīk - guild bank nauda. Bešenna par daudz. 10% no loot (pa virsu) tiek guild bankai, neņem man nost, bet tas ir diezgan stulbi, jo jau tā, jebkurai normālai ģildei Guildbankā stāv ap 60k gold un nekur netiek izmantots. Varbūt beidzot ar jaunieviesumu atļausies uzlikt, ka visi var repairoties no guildbank? Bet repair tak gandrīz nebūs vajadzīgs, tikai tankiem, ja durability damage taken from death samazinās par 10%. Pastulbi. Panāks to, ka visi skraidīs miljonāri un nebūs, kur piķi bāzt, kas jau ļoti lielā mērā notiek WotLK...

Gan jau izmainīs kaut ko un nebūs tik vienkārši - vismaz ceru. Tomēr tā nabadzības situācija, kad naudas nav vaipojot un repairiem naudu tērējot arī savu daļu interesantuma piedod spēlei(TBC laikos vismaz bija kaut kas no tā :D)

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Cik nu ir spēlēts/lasīts/dzirdēts par druidu, viņš ir no visa pa pusei, ar viņu tu vari būt tanks/DPS/casteris/hīleris, bet, tad jau pats saproti, ka viņš nebūs IMBA nekur, vienīgais hīlošanas iespējas ir zbis.

Link to comment
Share on other sites

tak nav labākā hīlera. katrs savā lauciņā ir labākais.

Un lai arī druids var būt jebkas, tāpat viņš spārda dirsu. Moonkings pvp ir vienkārši pimpis, BG ja neviens nepamana un nenostano/nenofearo etc, tad ar starfall apvāc veselu baru :D PvE damagu arī viņš taisa normālu. Nemāki iemācīties ar kaķi spēlēt, var spēlēt ar pūci :D

Link to comment
Share on other sites

:) gribās kaut kādas pārmaiņas :D

Moonkini, mani mīļākie noobi.

Ja pa tēmu tad es pats ar Feral druidu spēlēju, nu sūdzēties jau nevar, ja ir labs gear, būs arī labs damage, bet visu tomēr izsaka cik tev labs weapon, protams, Skill > Gear.

EDIT: MUman loooool lmfao

Edited by SnowY^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...