Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Tikai neņem paladinu, smird pa gabalu.

Kura frakcija tad nolika 25man LKhc? :gigi:

Ally > horde uz Aszunes :sparta:

kautgan, ok, man vienalga =D

P.s un jā, nekādā gadījumā paladinu neņem, kur nu vēl blood elf >_<

Edited by w2dc
Link to comment
Share on other sites

vēl "daudz" letiņu ir uz Frostmane, abās pusēs, bet tur ir tik daudz zviedru, ka tu vari nospēlēt gadu un nevienu latvieti nesatikt. Ally side 2600 active accounts, horde side 2400 active accounts. No abiem galiem ir FULL, WG 50/50.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

59 MOTHERFUCKING days left, vēl 59 dienas varu izbaudīt wowu PAR BRĪVU, yoyo. Karč, gribu uzkačāt nopietnu altu kurš moška kļūs par manu primāro čaru, srry hpala, gribu arms warrior priekš arēnas, gribu izmantot 3x xp, zb kačāt visu no jauna jau kuro reizi,

Kāds negrib pa 1/2 dienām uzdzīt 60lvl čaru? Es aicināšu tikai, un + mino, ja tu spēlē, nevari palīdzēt mums? Izvest caur dungeoniem, kaut kur no 15lvl līdz 60lvl, pleasE?

Link to comment
Share on other sites

Paladinu noliku malā, ehh nesanāca man ar kādu no jums +3x xp, tākā būs vien jākačājās paša spēkiem, tagad 6lvl undead rogue, par rogueiem nihuja nezinu, bet priekš dungeon levelinga kuru koku man ņemt? Talantus meklēšu internetā, bet kuru koku paņemt? Un kādas ir ze best profesijas priekš rogue?

Link to comment
Share on other sites

protams ka nav :) pirmkart jau dazhados realmos cenas atskiras lai izveletos gathering profesijas. otrkaart dazhadam profesijam ari ir citi bonusi, piemeram 3x lielie JC gemi.

Man piemeram ir ench+JC. JC normaali var pelniit noperkot negrieztus gemus un izgriezhot uzliek pa virsu 30-40g. Varteikt neko nedarot nak nauda

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...