Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

bet reāli cik daudzi no jums ķēras pie kalkulatoriem, sēž vairākas stundas pie target dummija un veic teorijkraftingu, lai tikai saliktu savus talantus? 90% spēlētāju(arī nūbu) vienkārši paņem un nokopē cookie-cutter buildu no EJ un rullē(un tas neprasa nekādas īpašās prāta spējas). Pārējais atšķirās tikai raid-comp niansēs - piemēram, vai es ņemu Leader of the Pack, ja jau viens ferālīts reidā ir tādu jau paņēmis. Un šīs izvēles joprojām pastāv. Atcerieties, ka tie koki vel ir izstrādes stadijā.

Pilnīgi piekrītu Lore viedoklim

Man pašam šī izmaiņa tīk, it īpaši jau levelojoties.

Pačekoju talantus pāris klasēm, pārsvarā sanāk tā - paņemu visus paņemamos "tiešos" dps uzlabojošos talantus un kādā brīdī sanāk pāris punktus iztērēt kādā no pure-utility talantiem, lai tiktu uz nākošo tier'u. Jauki ir tas, ka šie pure-utility talanti ir vairāki un cilvēki var izvēlēties, kas viņiem liekas tīkamāks.

haha, tas ir graujosi biggrin.gif Beigās būs tā, ka paliks vel talantu punkti neizlietoti, jo visi būs jau aizpildiīti...

būs tikai 41talent points un 31 no tiem būs obligāti jāizlieto sava speca kokā.

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

obligāti jāizlieto sava speca kokā.

That's gay! :thumbsdown: BTW, kā levelojoties tiks doti talant punkti, šaubos vai pa vienam no 10.lvl par katru levelu =/

Nu nedomāju, gan, ka tas ir īpaši labi, ka šitā izmainīja visu, bet no otras puses, to talantu palika krietni par daudz jau un jauniem spēlētājiem bija tiešām grūti iebraukt. Tagad ir vēl vairāk padomāts par 13 gadīgo daļu, kuri neko nesaprot, un visiem traucē ar savu nūbismu. Domāju, ka tas neko nemainīs PRO/NOOB ziņā, nūbi tāpat būs nūbi, jo galvenais ir rotācija un timing, nevis talent tree, to Blizzard, pat gribot viņiem priekšā nevar nolikt. Ģildē piemēram ir DK ar 5.4k GS, viņš ir DPS full PvE gears - maksimālais DPS, ko esmu redzējis no viņa ir ICC10 uz otro bosu ejot trashmobus vācot - 3k DPS. Viņam ar tīru melee bija jātaisa 4K, bet viņš nespēj nekādi pacelt DPS, pat pamācot viņu, kā pret sienu... Talent tree normāls

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

hz kā īsti tiks dalīti talent pointi, bet sasniedzot lvl10 būs tā - Izvēlies savu talent tree(to, kur tu bāzīsi savus 31 obligātos punktus). Uzreiz pēc izvēles tev tiks iešķiebts kāds no "spec-defining" abilitijiem(kāds tieši var apskatīt šajā rakstā zem "primary skills" http://www.mmo-champion.com/content/1866-C...eta-Build-12479 )

Nu priekš levelošanās šī sistēma ir vienkārši lieliska. Ja es kā druīds izvēlos feral koku @ lvl10, tad arī uzreiz jūtos kā ferālis, nevis vel 10lvl uz priekšu lietoju balance "wrath" abilitju. Ja es kā rogue izvēlos iet pa assassination koku, tad es arī uzreiz saņemu mutilate un nav man jālieto sinister strike vel kādus 30 levelus uz priekšu.

end-game pve šī sistēma ir pat labāka nekā iepriekš(liekas, ka būs lielāka izvēle attiecībā uz utility talantiem)

tāpat vienmēr ir max dps specs.

bet pvp... vairs nebūs visādi dīvainie OP hibrīdspeci, kas parādās uz kādu mēnesi, pirms blizz uztaisa kārtīgu nerffestu. Ir cilvēki, kam patīk čakarēties ar visādiem talantu/geara set-upiem, meklēt visādus caurumus talantos utt. Es saprotu, ka šāda izvēļu apcirpšana viņiem varētu būt tīri nepatīkama, bet mani tas īsti neskar

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

un hc lk uz aszūnes beidzot ir kritis B)

lockam destro spekā spells " Bane of Havoc " .. vnk imba!!

ja viņš netiks nerfots, tad es aptuveni varu iedomāties kādas izskatīsies komandas @ 2v2, jo 15%... tas taču ir fucking daudz

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Nez cik tur aliishos bet Amberkin Tribe ir 240 accounti gildee, kas ir +/- aktiivi, parejie tiek visu laiku kickoti.

Veel ir paaris rejectu un idiotu gildes.

Un protams horde ir daudz forshaka par alikiem :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Ej hordēēē

Players who prefer the Horde score significantly higher on the Advancement, Competition, and Mechanics motivations than players who prefer the Alliance. In other words, players who prefer the Horde tend to be more achievement-driven, more likely to enjoy provoking and challenging each other, and more likely to be min-maxers.On the other hand, players who prefer the Alliance are little girls like on the Role-Playing and Customization motivations than those players who prefer the Horde.

Tikai neņem paladinu, smird pa gabalu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...