Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

nesaki viss.

visas datorspēles ir lai kavētu laiku.

editr00zs: hmmm, nolēmu pamēģināt 10 dien triālu. uztaisīju akauntu apsitprināju, nokačāju kautkādu PC klientu un tagad tik logošos iekšā, un taisīšu akauntu, bet figu ( pievienotais fails).

vai tam varētu būt kāds sakars ka vakar mēģināju nokačāt kādu no pirātiskajām versijām un ar kautkādu "BNetEditor" esmu pārslēdzis reģionus vai ko tamlīdzīgu?

Or es vienkārši neesmu kautkur kautko aktivizējis?

supportam uzdrukāju, bet atbilde būs noteikti ne tik ātri

;/

post-2854-1273660822_thumb.jpg

Edited by Hazzer
Link to comment
Share on other sites

Nu es kādas ~70days wowā esmu pavadījis kopā pa 3 čariem. Tā spēle īstenībā ir tik daudz laika paņēmusi.

Es reāli IRL varēju pa tām 70 diennaktīm tik daudz ko izdarīt. brrrrr... Varētu uz vasaru paņemt pauzīti, pamācīties trinkšķināt ģitāru(vienmēr esmu gribējis mācēt tā forši spēlēt :D) un visādi citādi lietderīgi izmantot citādi wowā pavadīto laiku. Tikai žēl, ka subs beidzas tikai 05 jūlijā, kas reāli visu čakarē.

bet identiska doma man ienāk prātā vismaz 2x gadā. Tāpat beigās kaut kā maģiski izdodas atgriezties wowā. :)

Link to comment
Share on other sites

knds es arī mācos trinkšķināt, man ir mērķis vasaras beigās aizbraukt uz kādu pasākumu brīvā dabā, normāli piežūpāties un spēlēt kaut ko, ko esmu iemācijies. ;D

Un jā, tur nu tev taisnība. Kad esmu domājis "uztaisīt pauzīti", pienāk tādas lietainas un drūmas dienas, kurās nav ko darīt - tā vien gribētos ieiet wowā un kautko padarīt.. Tā arī tā pauzīte nekad īsti nesanāk ;D

Link to comment
Share on other sites

ieinstale + tbc un + woltk :) tev ir uzinstalets tikai Clasiic, vissmaz ta izkatas pec screenshota :)

Es tagad esmu dilēmā :D spēlēt wow vai atsākt staigāt pa tusiem, jo pēdējā laika pienak tik daudz zvanu n shit gandriz katru dienu jaiet tuset :D

Bet nu jā, pārdomāju par to hord, aizgāju Aszune Ally puse ar dk spelēt, kautkā hord galīgi garlaicīgi likās :D

Tagad spēlēju ar Gnom DK(female ar roza matiem, taka tai star wars vecenei, sanos rulli or smt :D kr4 izkatas epic)

Sodien viss party par manu charu rēca kad tankoju Blackrock Spire :D vnk tas gnoms tā lēkā kad sit :D

Kad tankoju to lielo elles suni izkatijas tik episki, tādu milzeni tanko sīka knīpa :D viss raids bija uz dirsas :D

Tagad domāju nemt/nenemt gamecard jo tulīt sākas vasara...

Laikam jau būs tomēr japnem gamecard vai 2, lai tas laiks stāv ja nu tomēr vasarā kadu vakaru vai rītu sagribas uzgeimot x]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;cn=Praymore

rek varat apskatit ka tad tā mana knīpa izskatas :D

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

nūuu, es esmu pārliecināts, jo pie reģistrācijas var izvēlēties tikai 3 vietas, jeb četras ja man atmiņa neviļ un viņš automātiski uzmet reģionu.

ieinstale + tbc un + woltk - kas pie velnas ir šitais? :D

nu es gribēju pamēģināt to 10 dienu triālu - tur nokačāju tādu 3.3 mb klientu kautkādu un tas arī tur kautko nokačāja šausmīgi ātri. Un tā nu es tur mēģinu logties, lasīt forumus e.t.c

bet nekā. Kautkur gan lasīju ka tipa atsūta man 10 dienu triāla keyu, thats true?

un kad mēģinu apgreidot uz pilno versiju tad man rāda

This Battle.net account does not have any World of Warcraft accounts associated with it. To merge a World of Warcraft account with this Battle.net account, click here.

un viss ;/

var kautkur apskatīties kurā reģionā esmu piereģistrējies?

Edited by Hazzer
Link to comment
Share on other sites

Varēji vismaz aizkrāsot savu epastu, lai negadītos daži negadījumi.

Nu, it kā tur rakstīts ir, lai tu uzspied uz turienes un novelc to trialu, bet to jau esi izdarījis 3x. Nezinu, kas Tev pa vainu īstenībā, bet epastu paslēp.

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

bļe pisdec Boulderfist ir kā realms ir nosprādzis totāli, absolūti neviens PUG nenotiek vairs jau nedēļas garumā... no 3 ģildēm, kas raido ICC tikai 2 vairs raidot var, jo tai, kurai visaugstākais ačievements tai vairs cilvēku nav, lai raidotu... A pārējās raido reāli tikai pirmos 4-6 bossus uz normal 10man...

Link to comment
Share on other sites

OK.

Secinājums, kopš esmu 80:

WOTLK F*CKING SUCKS!!!

Laikam arī darīšu tā, kā daži iepriekš minēja - beigsies prepaid un gaidīšu kamēr iznāks Cataclysm. Varbūt tur būs kautkas interesantāks, jo es vnk šinī sūdā - wotlk, nesaskatu pilnīgi neko interesantu. Un vēlreiz - Wotlk ir pilnīgs sūds. Blizz f*ck yourself.

Link to comment
Share on other sites

jaunais hiverminds :superlol:

Ja tik viegli savakt visus superforshos epikus un apgerbties ir tik viegli tad ej nosit lich kingu hero modee...

...iistenibaa aizej normal. :)

Link to comment
Share on other sites

Pajāt kur es varu tikt un kur nē. Pietiekami vazājos pa raidiem ar warrioru un dk uz vecā acc. Sakat ko gribat :D

Vispār reāli dabūju to 80 un nav stimula nekāda vākt kkādus itemus vairāk. wotlk suckswotlk suckswotlk suckswotlk suckswotlk suckswotlk suckswotlk suckswotlk suckswotlk suckswotlk suckswotlk suckswotlk suckswotlk suckswotlk suckswotlk suckswotlk suckswotlk suckswotlk sucks

Edited by w2dc
Link to comment
Share on other sites

:superlol:

Ja tik viegli savakt visus superforshos epikus un apgerbties ir tik viegli tad ej nosit lich kingu hero modee...

...iistenibaa aizej normal. :)

normal vai nenormal. vienalga :D šī raid sistēma, kas tagad ieviesta ir galīgi garām. Salīdzinot ar tbc, viss wotlk lielākoties ir pilnīgs easy-mode mēsls.

a jā ir arī kkas forš - wintergrasp un strand of the acients :D

Edited by w2dc
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...