Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Bet varbūt man tas tikai galvā :D

nav tikai galvā, tas pats pret Night elves sievietēm. Bļin tik laipni visi... Draenei arī tas pats. Viens čalis man visu laiku aitemus visādus no Leatherworking deva par velti - visus kitus utt. Domāju wtf... Tad vienā brīdī iedomājos, ka moš viņš domā, ka es esmu meitene, jo čars - Draenei Female Shaman. :D Tā arī bija. Džeks aiz kauna transferu uztaisīja :D

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

:)

ir, ir tā, ka female ir bonusiņi WoW'ā.

Vislabākais ir neteikt, ka esi džeks, bet vienkārši chatot neitrāli un tā lai nenodotu savu dzimumu. Šitā var arī apkāst dažus. Liekot nodomāt, ka esi meitene, lai gan neesi teicis, ka esi/neesi.

Link to comment
Share on other sites

Sorr ka nespeleju Retail bet nu zato pa temu :D

wow.rit.lv - Female BE Palu speleju, mes paris PvPeri hord uztaisijam gildi - Got More HK Than Nake, a nake tur ir gms :D gildi pec ~1-2h delet galvenais gm, un visai gildei nelika banu jo domaju ka esmu meitene :D hehe tagad parlikam - Got More HK Than You ^^

2x2 team - Got More HK Than Hitler

3x3 Team - Got More HK Than Arthas

Link to comment
Share on other sites

Stulbs reason, lai dzēstu ģildi, viņam būtu jājūtas glaimotam. Un uz neoficiālā servaka ticēt, ka kāds ir meitene, tas točna ir reāls idiotisma kalngals :D. Varu derēt, ka uz visas pasaules neoficiālajiem serveriem kopā ņemot nespēlē pat 10 meitenes.

Link to comment
Share on other sites

ar 1 no ally tik neesmu runajis skype :) bet ar vinas brali gan :D un 100 proc zinu ka vina ir, 3gadi jau pazistu ^_^

doma panemt +2menesi un pasist kko, pectam jaskatas ka ar naudu, ja bus sogad labi darba, vissmaz ta pagaidam izkatas, japanem visi expenseni un jaiet ar jums draudzeties :S

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

Bloodelf MALE

Izskats, tās tizlās kustības un vaidi, kad viņš sit + ja viņš vēl ir paladins, tad vnk arrrggghhh. Vnk so freakin annoying :D , bet toties Bloodelf female gan man patīk :)

Nekā personīga :)

Link to comment
Share on other sites

Bloodelf MALE

Izskats, tās tizlās kustības un vaidi, kad viņš sit + ja viņš vēl ir paladins, tad vnk arrrggghhh. Vnk so freakin annoying :D , bet toties Bloodelf female gan man patīk :)

Nekā personīga :)

Nez, man WoW sounds ir off, lai dzirdētu ventrillo normāli. =/

Link to comment
Share on other sites

tumbas + reps skan skan :D driz jau jamaca savejie bus ar ts3 aprikoties un jaiet kkadas pilsetas wow.rit.lv ardit :D laikam to4n janem retail, jo nu driz neizbegami jaliek 3.3.3 del core, un hz vai dungoen sist tagad stradas :D ja nee tad bus d*** un jaiet viena ka4aties offa, bet nu kamer naudu sapelnis, fak, :D jo tagad tik saku stradat normali x]

iesakat kautko lai offa paliktu, es 2x jau no turienes esu mucis porm jo man tur ir reali garlaiciigi :(( man tur nav draugu, man vispar nav draugu, busiet mani draugi? :((((

Link to comment
Share on other sites

roflmoa kada gilde vel wow.rit.lv, bet nu spelejot tur biju vaiakas, ari Steel Rats, booring tur visi tadi nopietni =_= dazreiz vnk gribas aiziet iznest kadu low lvl ally ciemu un tur sedet lai neviens q nepilda kadu bridi or smt like that :D mums ritaa bija plans iekarot kadu zonu bet sukas gm PvE serv uzlika....

Jaskatas mybee nakam vai so 5dien bus japanem 2 menesi kaartridza un janak pie jums x]

btw busiet ta mani draugi? XD

Link to comment
Share on other sites

Ka jau teicu, man ir lieks classic kods lai spēlētu 30dienas no jauna, bet tu laikam gribēji disku pirkt. Esu gatavs atdod kādam par velti zināmam, ja viņš paķers +2mēnešus, lai es tiktu pie kautkada mounta ;>

Boost/Gold būs

Link to comment
Share on other sites

:D mums ritaa bija plans iekarot kadu zonu bet sukas gm PvE serv uzlika....

Jaskatas mybee nakam vai so 5dien bus japanem 2 menesi kaartridza un janak pie jums x]

btw busiet ta mani draugi? XD

Steel Rats normāli čuvaki :D nav nekādi nopietnie. Jautra kompānija.

Ah jā - BLOODELF MALE /laugh arrrrghhhhhh, viņi vienmēr būs mani pirmie mērķi @ PVP

Edited by w2dc
Link to comment
Share on other sites

Heij trakie WOW spēlētāji. :rolleyes:

Gribās pamēģināt paspēlēt šito spēli, bet maksāt taka negribās gan, vismaz pagaidām.

Esmu dzirdējis par kautkādiem ļeviem serveriem, kuri taka būtu kreisie un viss ko tur dara ir tīra laika nosišana, bet kautkādu priekštatu jau ir jarada.

Nu tad varbūt varat kautko ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...