Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Eh, leveloju savu altu magu, tiku lidz 60lvl. No 50-60 bija Warsong Gulch Call to Arms tobish weekend BG, baigi daudz expu deva. 60lvl aizgāju uz outlandiem un uznāca kautkāds riebums, nez cik reižu tie questi jau pildīti... Jāturpina vien attīstīt mans kaķis. 10% buffs ICC ftw!

Edited by 665
Link to comment
Share on other sites

Ai tur jau tikai blizzardam jāparaud un čari tiek atgriesti atpakaļ tavā acc... pat pēc gada. Pirmo reizi ejot daily hc patrāpijās HoR ar sakarīgiem spēlētājiem, kuri nav aizmirsuši kā cc'ot un silencot addus, nevis tikai izradīt savu ēpeni dmg metros. Uzreiz tāda patīkama sajūta, ka dk māk izmantot savu nāves tvērienu arī ārpus pīvīpī.

Druīdi klizmā varēs audzēt šrūmus(pieņemot, ka tas skillz tiks cauri betai) :D

Taisni vai žēl, ka pārdevu savu veco acc ar feral druīdu. :mellow:

Link to comment
Share on other sites

kas uz sirds bija over? :unsure:

Laikam tas bija ragequit. Piegriezās aliances pediņi kuri pat meklējot arena partneri bāžās virsū ar saviem GS un "Skillu"(tādi ar kinglsayer titlu kuri domā ka ir imba).

Diena sākās ar to, ka izdomāju pafarmot battlegroundus lai nopirktu jaunu mountu. Rezultātā pēdējos battlegroundus es nonstopā bļāvu čatā un dirsu visiem virsū. To triggeroja 2grupas kas iet pēc flaga EotS, AB lolrofl un par SotA vispār nav ko teikt. WG ir vienīgais kur reāli var 1 cilvēks vinnēt. Ar savu holy palu paņem flagu un skaties kā tev 5 hordas skraida pakaļ un punķojas, bet tas nav nopietni.

Ā jā, gribēju atrast TSG 3s un man pieteicās, kā viņš pats teica, imba skillots wars ar 1k lifetime honorable killiem, kurš kā izrādās savu furious setu pircis par markām, nu bļeģ. Ārpus SW un IF ir tuksnesis, šad tad vari redzēt divus 59 lvl DK duelējamies un tas arī viss. Nomainiju uz savu offspeku (protret) un piedāvāju 1k tam, kurš mani vinnēs duelī. Guess what, no 6 atnākušajiem neviens netika ne tuvu ar vairākiem mēģinājumiem, droši vien ja būtu piedāvājis free guild boostu ICC tad mož atnāktu kādi 50. Horde drāž SW visu laiku, bet alliji skraida apkārt /cheerojot vai /spitojot, da kāda šķirba, vienuvārd sakot, mīžot kautko uzsākt.

UN BĻĒ manā realmā Wintergrasps tiek vinnēts 2x nedēļā. Trešdienās pēc reseta, 2 reiz pēc kārtas win un tas arī viss, visi atgriežas pie sava skilla kačāšanas raidos.

Anyway, pirms laiciņa uzkačāju 43lvl čariņam hordas pusē, kur nekad nebiju spēlējis. Tāda sajūta, ka spēlēju citu spēli. Gearscore vispār netiek lietots, kas man bija par lielu izbrīnu un tiek pugots 11/12 ICC, nevis kā aliances pusē 4/12, kuri tāpat lielākoties failo. Čats pilns ar ļautiņiem kuri meklē arena partnerus 2,2k un 2,5k+, Aliances pusē lielākoties tu redzi "aiming for 1500" lol. Pirms laika migrēju no cita realma un tur situācija bija tāda pati.

Varētu jau turpināt savu hordes čaru bet baigais ļeņs, jau cik reizes nav iets cauri visiem questiem. Tapēc domāju atsākt spēlēt kad būs klizma, būs interesanti questot pa zonām kas ir pilnīgi savādākas.

Atradu screenu no Wintergraspa. LOL..

post-5039-1271096702_thumb.jpg

Edited by overmind
Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi, tad manuprāt tas GearScore ir vislielākais sūds un mēsls, ko blizz varējis izdomāt un ielikt spēlē. Kāda jēga no tā sūda? Ar Gearu jau skillu neizmērīs un vispār skillu NE AR KO neizmērīs. Jo gearu var dabūt kaut vai ja tevi izbūsto kā jauniņo kādā guild raidā, kur brīvs spots bijis. Kā arī skillu nekāds tituls neparādīs..(vienīgi PVP tituls, varbūt)

Bet nu jā, ir vnk stulbi cilvēki, kas tiešām domā, ka viss iepriekšminētais var pierādīt spēlēt-prasmi. Kad dabūšu 80, un sākšu vazāties pa raidiem (ja vispār raidošu), tad pēc katra GS jautājuma, konkrēti pasūtīšu di*st, jo mani jau par šīm pāris nedēļām nokaitinājusi šī fīča, ka viņu pieprasa trade chanelos, kad meklē memberus grupai.

Link to comment
Share on other sites

Bet nu jā, ir vnk stulbi cilvēki, kas tiešām domā, ka viss iepriekšminētais var pierādīt spēlēt-prasmi. Kad dabūšu 80, un sākšu vazāties pa raidiem (ja vispār raidošu), tad pēc katra GS jautājuma, konkrēti pasūtīšu di*st, jo mani jau par šīm pāris nedēļām nokaitinājusi šī fīča, ka viņu pieprasa trade chanelos, kad meklē memberus grupai.

blizz to neizdomāja. Tas ir addons.

Novecl gearscore breaker :thumbsup:

gearscore breaker + underachiever ftw

ediite: nvm, gs breaker nav updeitots priekš 3.3

20100222.jpg

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Novecl gearscore breaker :thumbsup:

gearscore breaker + underachiever ftw

ediite: nvm, gs breaker nav updeitots priekš 3.3

20100222.jpg

Ups, tad laikam kļūdījos. Ok mana vaina. :)

P.s labs komikss :D

Edited by w2dc
Link to comment
Share on other sites

Bet nu jā, ir vnk stulbi cilvēki, kas tiešām domā, ka viss iepriekšminētais var pierādīt spēlēt-prasmi. Kad dabūšu 80, un sākšu vazāties pa raidiem (ja vispār raidošu), tad pēc katra GS jautājuma, konkrēti pasūtīšu di*st, jo mani jau par šīm pāris nedēļām nokaitinājusi šī fīča, ka viņu pieprasa trade chanelos, kad meklē memberus grupai.

Par to Gear Score nav ko stresot, tiec normālā ģildē un šie pārbaudīs ko vari. Gear Score daudzos gadījumos nav tups krāniņu samērīšanas pasākums, kā es arī sākumā domāju. Tas vienkārši ir jēdzīgākais veids, kā atrast normālus DPS un hīlerus. Kā savādāk noteikt, vai DPS ir labs vai nē? Tev Gears vidējs 4.5k GS, otram 5.2k GS, Ticēt tavam vārdam, ka plēs ahūno DPS vai arī ņemt to, kam gear labāks? Tomēr ticamība, ka dabūsi labu DPS no viņa ir augstāka...

Link to comment
Share on other sites

labās ģildēs bez top notch gear (kas tādējādi nozīmētu labu GS) tāpat netikt.

Nu, tas gan, bet gear lai tiktu +/- normālā ģildē var no Heroics salasīt ar emblēmām(savu GS 5k mierīgi). Priekš DPS hujova, baigi ilgi iet savākt emblēmas, hīlerim un tankam vēsi. Bet tāpat tak notiek visādi PUG uz visiem raidiem, kā vēl uzlabot savu Gear, kaut reputation run ICC, kur vēsi ar 4.5k GS vari iet, lai gredzenu krutu dabūtu. Viss ir pašu rokās, farmings tikai aizņem laiku. Ir taču visādu līmeņu ģildes, ja ceri, ka nedēļu fārmojis HC srazu tiksi TOP ģildē - aizmirsti protams, bet kaut kādā ģildē, kas faktiski neraido, bet ik pa laikam iet uz ToTC or smtn - kāpēc ne? + priekš DPS der taču arī PvP gear iesākumam. Savācies sev Wrathfull gear un vēsi sasniegsi 5k GS. Kas honor slinkums vākt? Pats vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

Reāli man būtu po par GS, tākā esmu PvP addikts man PvE guildus nevajag, bet besī ka nūbi sāk uzplīties ar savu GS>Skill.

Un jā, jancho, 5k dps ar PvP gearu.. Protams hc būs ok, bet raidos bez hit, expertise? Aizmirsti ;D Tur jau ir visa tā esence GS stulbumam. Es vienreiz tiku ICC25 pugā ar full PvP gearu (~20k mana holy palai LOL), un neviens pat nepārbaudija manu gearu, ir arī redzēti laksti ar labu GS bez socketiem un enchantiem..

Edited by overmind
Link to comment
Share on other sites

varbūt nedaudz ne par tēmu, bet atceros, ka kkad ap to laiku, kad Wotlk bija nesen iznācis, mums HC partijā bija paladins, kurš no ārienes kruti izskatījās un, lai cik dīvaini tas arī nebūtu, pirms pēdējā bossa tik pamanījām ka šim nav ieroča vispār :D Ar kulakiem dauzīja

Link to comment
Share on other sites

Drīz tas gs parņems zemos levelus arī... Lai tiktu RFC vajag vissmaz gs 50 XD

vismaz 1k, ar heirloomiem only!!!

un Inspection Dala NB/KL only :)

Link to comment
Share on other sites

Jautājums! Man ir problēma, ka dažreiz ir besis pildīt questus un vienkārši gribu aiziet uz bg. Te sākas problēma, ka kamēr esmu rindā un gaidu bg, tikmēr gribu pasēdēt netā un kaut ko iečekot, bet bieži vien(90%) gadījumu palaižu garām iespēju doties uz bg. Nākas gaidīt atkal. Tātad vai nav kāda proga, kas paziņotu vai vienkārši maximizē wowu vai sāk blinkot apakšā ikona vai kaut kas, kad uzlektu logs ar iespēju doties bg. Ceru, ka kaut ko varēja saprast no šī mēsla! Itkā pagooglēju un neko neatradu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...