Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Iesaku neizmantot Gold sellerus, esmu izmantojis, 50% gadījumu no 6 reizēm nesaņēmu savu zeltu + tajās 3 reizēs, kad saņēmu, ātrāk safārmojis jau pats biju, lai arī tur dirsa, ka šiem jau gatavi 50K zelta stāv. Reāli nevienam fermerim, kas spamo - zelta uz tā realma nav, tikai, kad tu pasūti, viņi sāk fārmot, sitot zema līmeņa botus, pie reizes levelojot savus pārdodamos čarus, tagad viņiem vispār zelta laiki, ka uzreiz ir DK ar 58.lvl.

Link to comment
Share on other sites

:D

Protams, cenas tomēr ir demokrātiskas, un uzskatu, ka iztērētie dolāri par ienākumiem Gold ir OK atmaksājušies ņemot vērā, ka veicu pēc tam mahinācijas iekš AH un nopelnīju 5x vairāk. Šobrīd ir ap 60k gold uz meina, 24k uz viena alta un 14k uz 3. čara. nopirkti tika tikai 10k gold

P.S.: kādi 5k bija paša safārmotie gold. Un viss bez stresainas farmošanas.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Esmu spēlējis, plusos biju.

Savācāmies 5 čaļi grupā, rollojām, vinnētājs katrā rollā savāc 100g no katra. :D

Nupat uzspēlējām paslēpes Dalaranā 2 čaļi, pakāsu 1000g, čalis mani atrada, es viņu nevarēju. Bez flying mountiem, tikai tur, kur var kājām tikt, bugi atļauti.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Q: No classic uz TBC instanti man apgreidojas? tb.. shobriid esu ~59.5 .. so jaapeerk TBC .. bet nebuushu pie PC kaadas 3 dienas most likely ..

So man vinju nopirkt jau shovakar, lai 1dien varu mochiit?

Jeb arii varu 1dien apseesties, nospiest paaris pogas, un geitoties uz outlandiem?

Also - any tips @ lvl60? kaa jau rakstiju - mans pirmais chars :)

Link to comment
Share on other sites

Jav galva sāp no tā wowa. Nākošnedēļ jāņem TBC+WOTLK un varēšu normāli rambāt! Pagaidām ņemos ar hunteru ,kuram kačāju profesijas ,lai varu nopelnīt. Tad vel ar shamani , pa dungeoniem staigāju , labs gears un citas štelles. Kā arī paladinu nedaudz kačāju. Tik tā uz BG. :)

Link to comment
Share on other sites

Tu esi idiots... Kāds sakars ar servera ownošanu PVP, ja viņš saka, ka AV visu laiku vinnot. Neba viņš visu laiku taisa 40man raidus no servera spēlētājiem? :D Tas ir Battlegroup, kurā pretējā fakcija ir vāja, tu nedadrāztais luni!

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...