Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 1 month later...

karoch vakar palasijos nedaudz par wow pie jums te.

Senak bik, bik aptaustiju, bet kaut ka neiepatikas.

Bet tagad radas velme uzspelet.

Kur ir pieejama vispareja informacija par wo chariem utt ?

Addons kaa var pielikt klat ?

Visu esmu aizmirsis ! :)

ty

Link to comment
Share on other sites

addonus vari novilkt wow.curse.com tur novelc curse client un kad novilsi caur to curse client, automatiski vinji tev uzinstaleesies vajadzigaja mapee, un pectam ar vienu klikshkji varesi updeitot

Bet ja man ir cits wow klients? Tas netrauces ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Tik negatīvi par privātajiem izsakaties ,bet man kā tik sliktas atsauksmes nav. Šobrīd jau ir ideālas lich king izstrādes , protams , jo jaunāks expansions ,jo pretīgāks privātais serveris ,bet ir vietas kur privātajā var spēlēt un pat labā līmenī. Es nerunāju par kaut kādu sūda moltenu.

Link to comment
Share on other sites

Es piemēram TBC realmā šobrīd spēlēju. Kaitina jau brīžiem lagi, pāris nepilnības, bet tur tādas lietas sen aizmirstas un vēl tik ļoti nesadirstas, ka uz kādu laiku ir prieks. MoP apnicis pilnīgi un galīgi..

Link to comment
Share on other sites

nu nez tagad altu bliezu ar visiem heirloom, izdomaju questus palasit jo reali pec tbc vairs questi netika lasiti. kad 1. charu gaju, lasiju visus questus un nepametu zonu kamer neizpildiju visus, tagad daru to pasu ^^

Man personigi riebjais jaunais legendary qlines so much rng, un lai tiktu flex SoO visi prasa vinu, same with gildem ja gribi raidot normal jabut cape, tads murgs tagad vinu vakt... izdomaju ka uzblieziisu altu un dabusu loremaster un paraidosu lfr, nakamja expansija jamegina atrast kada hc gilde prolly mainisu realmu silvermoon neizskatas diezko labs, itka jau baigi daudz tautas un 97% alliance (pats speleju ally) bet nu tad jau manis kad WoD bus.

p.s nekad nelikas ka man pet battli patiks, pameginaju un ir zjbis actualy...

Link to comment
Share on other sites

nu nez tagad altu bliezu ar visiem heirloom, izdomaju questus palasit jo reali pec tbc vairs questi netika lasiti. kad 1. charu gaju, lasiju visus questus un nepametu zonu kamer neizpildiju visus, tagad daru to pasu ^^

Man personigi riebjais jaunais legendary qlines so much rng, un lai tiktu flex SoO visi prasa vinu, same with gildem ja gribi raidot normal jabut cape, tads murgs tagad vinu vakt... izdomaju ka uzblieziisu altu un dabusu loremaster un paraidosu lfr, nakamja expansija jamegina atrast kada hc gilde prolly mainisu realmu silvermoon neizskatas diezko labs, itka jau baigi daudz tautas un 97% alliance (pats speleju ally) bet nu tad jau manis kad WoD bus.

p.s nekad nelikas ka man pet battli patiks, pameginaju un ir zjbis actualy...

Nu, mūsu ģildē nebija jābūt tam cape. Cita lieta bija savas klases pārzināšana un sakārtots gīrs. [enchanti/gemi]. Lai nu kā - mēs nebijām un nekad nebūsim hc raiding ģilde. Reidojam 3x nedēļā [šobrīd laikam ir pāriets uz 2x nedēļā reidiem], lai nu kā - pats nespēlēju jau kopš ~septembra. Tagad paņēmu subscription, bet apnika jau 2 dienās.. :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...