Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

jancho, tas ir tik viegli, VOUV? Kapēc es agrāk to nemēģināju, nu vecīt man tā nesanāk hops, hops un gatava grupa, ES BĻĒD 5REIZES gaidīju, 3h līdz savācās grupa, kura pēc 5-10min IZJŪK, jo uz tiem 3 dungeoniem neviens VISPĀR, bļēģ VISP ĀR neiet.

Link to comment
Share on other sites

femtauri ftw.

pa čariem bija sakrājušās čupas ar triumph emblēmām, sapirku savam jaunajam lvl1 mage altam visus iespējamos heirlūmus + pvp trinketu. Ja vien būtu laiks/vēlēšanās ar viņu pabakstīties, būtu ideāli. Vienmēr esmu gribējis papīvīpīot ar frost mage. -_-

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

knds, uz kura realma rukв? :lalala:

Zbis, ar palu pieрвvos naiis, рodien beidzot izgвju "Halls of Reflection", tik episks dungeons, draugs bija pie manоm tieрi, pвrзcвmies pa pilno :D Karи, sвkumв viss okok pat pagrыti bija hоlot, jo AoE liels nвca virsы, bet tad, kad beigвs jвskrien no LK, omfg :D tв skarbв mыzika fonв un tas, ka nu reвli LK gвja tik lзni, nu lзззnвk nevarзja jau, speciвli, lai mыs nenoнertu, diez kas bыtu ja es paтemtu LK aggro kamзє viтр iet, viтр sistu mani? :D solo LK, yo.

Edited by entw
Link to comment
Share on other sites

Most h8'd 5man for tanks and healers

+1, jo reāli, ja pats tankoju, tad DPS nekad neklausās, ka jānoslēpjas visiem un healers ar malacis stāv istabas vidū un vaino mani, ka mirst. It kā es varētu pa visu istabu savākt 5-6 no range, lai uz manis aggro stāv.

Lielākā problēma HoR ir tas, ka cilvēki nesaprot pirmos 2 bosus, ka viņos nav pēc iespējas ātrāk jāapvāc trash mobi, kā rezultātā mirst DPSeri -> Wipe > "Tank noob"/"healer learn to heal" un leavo pārtiju...

Reāli viegli hīlot, kad virsū 3 mobi...

Link to comment
Share on other sites

:DD

I wish, bet demakova jau vairs nespēlē, right?

Ulduāras laikos vel skraidīju apkārt ally pusē ar feral druīdu vārdā Blondinits, bet to man veiksmīgi izdevās notirgot par tīkamu summu :lol:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mp;cn=Blendless

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mp;cn=Triplifly

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Reāls besis uz PUGiem un guildijiem, viņiem skaidri un gaiši paprasa, vai zinat taktikas, visi klusē. Vēl pasaku, ka labāk pasakiet, ja nezinat, izskaidros, nekā pēc tam vaipot - klusums. Faits sākas un izrādās kādi 3 tikai no visas grupas zina taktikas...

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...