Jump to content
GIGN Forum

GOPSTOP


ownage
 Share

Recommended Posts

Manaa kursaa ir viens taads chudiks kursh shad tad uzspeelee cs muusu servaa. Speeles zinjaa es be vinju sauktu par BOTU, tochu dzheks ok un vislaik man suudzaas, ka netiek iekshaa laugh.gif ! Tad luuk, ceru nevienam nebuus pretenzijas pret to, ka es vinjam pieshkirshu free slotu ? wink.gif .

Link to comment
Share on other sites

ak tie free slotisti sux sad.gif visam criminal klanam jau ir free sloti un veel miljoniem besii laukaa kaa meegjinu tikt servaa taa pieskrien kaadc priekshaa un atkal 21/22 sad.gif peedeejaa laikaa 22/22 ... nah sad.gif

aa un ownage nedod man kaut kaadu punktu jo tu prasiiji vai nevienam nebuus pretenzijas taatad tu domaaji visus..

Link to comment
Share on other sites

ownage, davai norunajam taa, lai cilveki nejustos apdaliiti, par katru free slotu iekaseeshu aboneshanas maksu 3-5ls vertibaa (atkaribaa no pieprasiijuma - var arii 10ls). Taa kaa TU esi pieskiris slotu criminal & veel "paaris" chuzikiem, tad reekinu piestadiishu tev... es tik saskaitiishu cik liela summinja buus... nepatiik shaada politika, vari rakstisku iesniegumu veikt un tad mees to visi kopigi izskatiisim... un veel - LUUDZU NEKAADU DIRSHANU PRETII, tas tik mani noskanjos uz to ka es izdariishu kadu muljkjiigu lietu (piemeram nonjemshu tev tiesibas ielogoties web lapaa, nonjemshu GIGN dalju tiesibas serverii, etc...). Viss tavs daritais atspoguljojas uz visa klana reputaciju, tapec neesi tik pashparliecinats par sevi mad.gif

Link to comment
Share on other sites

OK worm! Es tanii fishkaa vispaar vairs neliidiishu. Ja buus kaadas probleemas par "maneejiem" dari ko gribi. Ja tu esi taads, tad arii paliec ... !

Viss tavs daritais atspoguljojas uz visa klana reputaciju...

Klanam jau visa shii laika gaitaa ie izveidojusies sava reputaacija un to dotajaa momentaa mainiit ir diezgan gruuti + man nepish, ko par mani domaa kautkaadi pusizgliitoti, aprobezhoti malaletkas ... ! Tie kas mani zin, zin mani taadu kaads es esmu un man nepish ko vini domaa vai iedomaajaas...!

saveejie sapratiis !

smiliez.de_207.gif

Link to comment
Share on other sites

Tad jau labaak vareejaat uztaisiit lai nebuutu tie 2 sloti visu laik atverti. Lai ir 20/20, un kad kaads adm naak ieksaa lai atveras tie 21 un 22 slots. ( man ir jobans kompis, no kura ja 1 x nav briivas vietas - tad cs pakaras un tad ctrl+alt+del utt.)

Link to comment
Share on other sites

OK worm! Es tanii fishkaa vispaar vairs neliidiishu. Ja buus kaadas probleemas par "maneejiem" dari ko gribi. Ja tu esi taads, tad arii paliec ... !

Viss tavs daritais atspoguljojas uz visa klana reputaciju...

Klanam jau visa shii laika gaitaa ie izveidojusies sava reputaacija un to dotajaa momentaa mainiit ir diezgan gruuti + man nepish, ko par mani domaa kautkaadi pusizgliitoti, aprobezhoti malaletkas ... ! Tie kas mani zin, zin mani taadu kaads es esmu un man nepish ko vini domaa vai iedomaajaas...!

saveejie sapratiis !

smiliez.de_207.gif

pizdec egoists mad.gif tik pa sevi vien domaa... aa nu jaa un veel par saviem chomiem kas tev uzbaziigi izlugushies slotu ir, nevarot ieposteet to forumaa vai arii paprasiit man... nepatik man tava attiexme, parak kruts juuties...

Link to comment
Share on other sites

Ownage gribeeja kaa labaak bet sanaaca kaa vgienmeer smile.gif

P.S. Bet godiigi sakot tas jau to4 ir par daudz prasiit slotu kaut kaadam keksam kurs spele reti bet paziist tevi wink.gif

Man jau protams ari nekads naids pret so keksu nava... bet ja es 10 min ciinos lai tiktu ieksaa a samais ras dva un viss - tas vairs nerulee

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...