Jump to content
GIGN Forum

Blog Update!


conrad
 Share

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bljee esmu tik excited :DD Un demomani ir nereaali pievlikushi- ar sitaadu tendenci pat vinji vareetu vinneet :D

un jaunais sticky launchers buus intresants- taads kaa vinjam vajadzeetu buut in first place

nez cik lielaa raadiusaa taa moraale darbojas- jo bez shotgana soldieram gruuti

un nesaprotu kaa tas pickaxe darbosies- ja tev maz hp tad tu ar vinju aatraak skriesi? tad jau varees aatraak atkaapties

un veel 1 ierocis priekshaa

nevaru sagaidiit riitdienu

Link to comment
Share on other sites

LOL. Jūs lasāt to, kas tur rakstīts vispār?

Šaujot un ievainojot pretiniekus tu kačā tādu kā charge meter, kad tas ir pilns, karogs var tikt izvilkts, nolikts un turpmākās 14 sekundes visi, kas ir tava karoga tuvumā šauj minikritus

nav gan teikts, vai minikritus šaus tikai tā karoga tuvumā, vai arī tie cilvēciņi, kas piekāps tuvumā pie tā karoga turpmākās 14 sekundes neatkarībā no atrašanās vietas šaus minikritus (man ticamāka šķiet otrā versija).

Link to comment
Share on other sites

Ā, nu aptuveni skaidrs.

BTW, pārskatīju demo ačīvmentus un izskatās kā būs labs taunts, kurā šis kratīs dupsi. To es noteikti gribēšu redzēt. :D

Second Eye

Provide an enemy player with a freeze cam of you shaking your rump.

Edited by Faust
Link to comment
Share on other sites

Šaujot un ievainojot pretiniekus tu kačā tādu kā charge meter, kad tas ir pilns, karogs var tikt izvilkts, nolikts un turpmākās 14 sekundes visi, kas ir tava karoga tuvumā šauj minikritus

nav gan teikts, vai minikritus šaus tikai tā karoga tuvumā, vai arī tie cilvēciņi, kas piekāps tuvumā pie tā karoga turpmākās 14 sekundes neatkarībā no atrašanās vietas šaus minikritus (man ticamāka šķiet otrā versija).

Every teammate who rallies round your flag will deal mini-crits.

Nozīmē, tie kuri ir no tava team un blakus karogam, šaus m-CRITS.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...