Jump to content
GIGN Forum

Dubulta Sūdzība Par L1nk1n


piu piu
 Share

Recommended Posts

Neatceros vai tev ir tas "p" flags , bet ja ir un tur ir bans tad vinsh rada to banu.

Man gignā nekad nav bijis bans, tādēļ pie xcheck nebūtu iemesla tādu uzrādīt. Šis bans parādījās pirms 2 nedēļām, kad man sākās problēmas ar internetu.

Kad Tu man jautāji, kas tas par banu, es atbildēju: "Jā, vakar pubā ar speedu skraidīju, nebija ko darīt.". Jebkuram būtu jāsaprot, kas ir joks un kas nav. :)

Par šo sūdzību: Ja neviens, atskaitot macho, nav spējīgs sniegt jebkādus argumentus, tad nafig šeit strīdēties un bez iemesla muti dzesēt? Arī man sāk nepatikt Vardes rīcība, tādēļ man jau ir vairāk "vienalga". Ja serverī pats bez iemesla provocēs mani, metīšu ārā. Ja netraucēs - lai spēlē.

Vispār interesanti, kādi tik te izmeklētāji nav. No xcheck uzzin vienu nekonkrētu faktu, uzbur drāmu, izbano pus serveri balstoties uz šādu informāciju un piedēvē spēlētājam 20 nepatiesus banus, 10 nepatiesus nikus. Varu derēt, ka lielākā daļa šo banu nemaz nav piu piu, jo spēles stilu tomēr var atpazīt. Tik stulbs viņš nav, es atvainojos.

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Pateikšu atklāti - man ir pilnīgi vienalga, kuram te ir acc un kuram nav. :D Un, rakstot šīs sīdzības, pat neceru, ka kādam to acc noņems. Ok, vairs nerakstīšu.

Man vnk besī, ka man piepišās ne par ko. :meele:

Atslēgas teikums šajā visā topikā, manuprāt, ir macho rakstītais: "linkin, xcheck neder kā iemesls banošanai. Tas der kā iemesls spēlētāja novērošanai, vai gadījumā viņš nečīto, bet nevis banošanai."

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...