Jump to content
GIGN Forum

Darbs


naughty
 Share

Recommended Posts

Vai kāds varētu padalīties ar pieredzi vai padomiem par darba meklēšanu.

Zinu, ka laiki grūti, bet, kā domājat, ir iespējas kaut kur strādāt vidusskolas skolēnam?

NVA neder, tur palīdz tikai vasarās untikai tad, ja ir skolēnu programma, sludinājumu

serverus nepiedāvāt, viss izčekots. Varbūt kādam ir pieredze šajā jautājumā. :\

Link to comment
Share on other sites

Jautājums tik tiešām smags :( Vidusskolēniem atrast darbu varētu būt diezgan pagrūti, jo cilvēki ar augstākajām izglītībām sēž bez darba un šobrīd ir kādi 30-50 cilv. uz vienu darba vietu :D + Visur tgd prasa darba pieredzi un neviens neņemās ar apmācību... Lai cik forši vai neforši tas nebūtu, bet pie mums te darīt nav ko :superlol: :superlol:

Labāk mācies :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

bet gribētos kaut kā bišķin vismaz finansiāli kļūt patstāvīgākam.

tuvakajaa piecgadee vari aizmirst. Pat gateri diemzel vairs nav vietas.

Un it sevishkji neviens uznjemejs negribes krameties ar vidusskolenu, jo likumdoshana shajaa jautajuma ir loti pat loti pinkjeriga.

Skiet , ka nesen viens pazistamais dabuja darbu degustacijas stendaa. Vari megjinat tur :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jūs, ņaudētāji, kādā profesijā reāli rubītu fišku tad par darbu jums nebūtu jāuztraucas, ieteikums nākotnei - atrodi kas tevi interesē, uzzini par to visu iespējamo un tikai tad sāc domāt par monetizāciju.

P.S. Un atcerieties, ka dokuments ir tas kas palicis pāri pēctam kad viss skolā mācītais ir aizmirsts. © neatceros, kautkas.

Link to comment
Share on other sites

P.S. Un atcerieties, ka dokuments ir tas kas palicis pāri pēctam kad viss skolā mācītais ir aizmirsts. ? neatceros, kautkas.

Kuraa profesijaa tu rubii fishku ? Tev ir laikam daudzgadiga pieredze kada jomaa !? Savos 18 gados, ja tik lepni vari te taa rakstit. Un vai tev vsp ir darbs ?

Link to comment
Share on other sites

Caur galiem vecīt tikai tagad viss notiekas. Bezdarbniekos tak var iet kaut kādus kursus, piemēram, apdares meistars kaut kāds, pavārs etc. un par tiem maksā tādu, kā stipendiju, vismaz agrāk tā bija nezinu kā ir tagad.

Reālāk labāk meklē cilvēkus, visideālāk zekus, štukojiet un lieciet kaut ko uz ausīm, reketus taisiet.

Link to comment
Share on other sites

P.S. Un atcerieties, ka dokuments ir tas kas palicis pāri pēctam kad viss skolā mācītais ir aizmirsts. ? neatceros, kautkas.

Daļa taisnība jau tev ir, taču, ja pašam nav darba vai arī nav kkāda ūberpro pieprasītā profesija ar kuru pelni naudiņu un baro sevi, tad labāk nedrs gan!

Esmu gandrīz 100% pārliecināts, ka esi un vēl pāris gadus būsi piesiets pie mammītes/papucīša :)

Link to comment
Share on other sites

Nu es ar visu savu "uber it pro" pieredzi vienkārši varēju pakārties, meklējot darbu. Beigas ieraksitīju CV 400Ls algu un tagad esmu atradis darbu labā firmā. Fiška man tāda, ka parādīšu, cik esmu kruts, un pēc tam mēģināšu prasīt lielāku algu, jo savādāk vispār nav šanses. Man liekas, čaļi vienkārši pilnīgi auni sabombī savos CV tādus sūdus, ka prosta apdirsties un tad, kad šitādi sāk bombīt visus darba devējus ar saviem fake CV, tad mans CV ar lielo algu vienkārši jau ar spama filtru filtrējas malā. Es tā izštukoju, ka labāk sākumā kaut maza alga, kā prosta nekāda un sēdēt mājās un kasīt pipeli un štukot, kur dabūt naudu dzīvokļa maksājumiem, jo visādi darbiņi, kas tā ik pa laikam uzpeldēja, beigās nereti atdūrās pret to, ka pašiem mazajiem pasūtītājiem ar naudām vel švakāk, kā bomžiem vai pensionāriem.

Jāsaka, ka 400Ls pēdējo reizi saņēmu tālajā 2003. gadā, bet nu... viss iet uz rinķi dzīvē! :D

Zato uzbudina spriedze! Uzreizu cita fiška, kad naudas nav daudz! Varētu teikt, ka iespējas pašas sevi prezentē!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Draugs, arhitekts riivee vafeli maajaas, vispar nav pat haltuuru, vaaks te vnk latvijaa, par laimi darbs man vel ir, varu riiveet vafeli darba :)

un kur vinju atrast....nu es teiktu nekur, skarbaa patiesiiba, nez ej padali flajerus, taas sms lapinjas, ko dala skolnieki centraa, esmu dzirdejis, ka par chupu maksaa 2ls, ja izdali visu, kur griezties pec darba gan nemaceshu teikt diezmel.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Latvijaa ar visaam profesijaam un izglitiibam, godiigi ar galvu pret sienu var ieskrieties... Pats straadaaju labaa darabaa, un arii sava profesija bija. Luuk iznaacaa shii gada saakuma atvadiities no darba un no naudas... Officiaali arii tik ilgi nestraadaaju, lai sanjemtu pietiekami lielu bezdarbnieku pabalstu :D Naacas atmaukt uz Angliju. Nevar saliidzinaat!!!

Link to comment
Share on other sites

Reālāk labāk meklē cilvēkus, visideālāk zekus, štukojiet un lieciet kaut ko uz ausīm, reketus taisiet.

Es jau uz tris veida kursiem esmu pieteicies...

Vinjiem dziljsh PO uz tevi... pasaka, ka jagaida rindaa... uz datorkursiem jau seezu 5 meneshus un gaidu... GET REAL.... IN MY CITY NOT SO MANY PEPOLE ! :D

Link to comment
Share on other sites

Vinjiem dziljsh PO uz tevi... pasaka, ka jagaida rindaa... uz datorkursiem jau seezu 5 meneshus un gaidu... GET REAL.... IN MY CITY NOT SO MANY PEPOLE ! :D

Nu es ari savulaik gaidijus uz kursiem! Protams, tur nav jegas izveleties datorkursus, jo tiem vispar nav limenja. Es biju domajis par gramatvedibu vai vel tur bija kaut kads elektrikis laikam. Abiem bija reali 6 meneshi laikam. Nu nopietna stele jebkura gadijuma. Nu pagaja kads laiks... un shie man zvana un prasa, vai es gribu iet uz tiem kursiem, jo tjipa vieta briv

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...