Jump to content
GIGN Forum

Spacepioneers


radler
 Share

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mhm galaxy 1 lidz 7 ir dazhadi serveri no viens tu nevari spelet 2 utt tongue.gif nu serveris viens galaxxy viens tatad tika palaists jau baigi sen bet 7 nu ari kadas paris nedeljas varbut bet ir iespejas veel tikt augstu=) superrembo pasaki savu niku smile.gif

"Funnyboi" busim sabiedrotie naughty.gif galaxy 7

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

bija viena liidziiga speele.. preciizaak, izklausaas, identiska, tikai krievijaa... peec dazhiem gljukiem nospriedu, ka taa ir paarspiesta no vaacu speeles... eniivej, man tas shits aatri apriebaas..

Link to comment
Share on other sites

lol jau 5 memberi no latvijas cool2.gif nu rembo vienigais nav jo vinjsh man liekas nemak vairak ielogoties.aizmirsis kaa

duh nezinu vai nejauc tapec ka taada tipa speles kur onlaina kaut kas ir jabuve vai jataisa ir diezgan padaudz. atceros ka nakeds vienreiz kaut kadu krievu man liekas man radija bet vispariba suds =)

cik zinu visus kas shito speeli sakushi spelet nevareja partraukt^^

Link to comment
Share on other sites

lol jau 5 memberi no latvijas cool2.gif nu rembo vienigais nav jo vinjsh man liekas nemak vairak ielogoties.aizmirsis kaa

duh nezinu vai nejauc tapec ka taada tipa speles kur onlaina kaut kas ir jabuve vai jataisa ir diezgan padaudz. atceros ka nakeds vienreiz kaut kadu krievu man liekas man radija bet vispariba suds =)

cik zinu visus kas shito speeli sakushi spelet nevareja partraukt^^

es neielogojos jo resurus vaacu biggrin.gif un biju laukos

Link to comment
Share on other sites

Hmm... pashlaik kautko saacis buuveeties nedaudz esu, izskatraas jau diezgan interesanti tongue.gif btw... shitaada veida speele , tikai ne online kautkad sen ljot bij, bet tas jaaprasa freelanceram, kaa vinja saucaas...

Link to comment
Share on other sites

ja sacerejies universitaati. skaties zem technology tree tur paturot ilgak ar peli paradisies ko tev vajag lai to uzbuvetu uz ka tu turi peli. viss kas ir zaljaa kraasaa tev jau ir pieejams ( tb tu vari uzbuvet,ja pietiek resursi)

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...