Jump to content
GIGN Forum

Taybo aizstaav savu cienju


Tayboo
 Share

Recommended Posts

uhh... kaarteejais shzix...

papildprogramma, kas nau 4iits...

to cheat (angl) - shmaukties

cheat (datortermins) - datorspeelju piekriteeju viduu - programma, kas uzlabo speeleetprasmi, maaksliigi rada paarsvaru paar citiem speeleetaajiem, neatkariigu no cheat programmas lietotaaja speeleetprasmes

P.S. luudzu nepiesieties pie texta, to es no galvas raxtu...

P.P.S. Tayboo, tev gadiijumaa nau bijis nix priCik???

Link to comment
Share on other sites

Neon| | is [email protected] * .

Neon| on +#ex-scalpo.cs +#edk.cs #cs.apollo.lv #b2d #big7

Neon| using irc.delfi.lv A/S DELFI IRC server, Latvia

Neon| has identified for this nick

Neon| has been idle 35secs, signed on Mon Sep 15 20:46:01

neon| End of /WHOIS list.

<aJk|cilveeks> EU

<aJk|cilveeks> Neon|

<aJk|cilveeks> TU ESI NO LIEPAAJAS ?

<Neon|> nu?

<Neon|> jap

<aJk|cilveeks> tu to snak3 paziisti

<aJk|cilveeks> ja ?

<Neon|> to lohu jaa

<Neon|> smile.gif

<Neon|> a kas ?

<aJk|cilveeks> tagad vinja jaunais niks ir tay|bo

<aJk|cilveeks> vaine ?

<Neon|> jaa

<Neon|> gaaliigs aamars

<Neon|> smile.gif

<aJk|cilveeks> Neon|

<aJk|cilveeks> tu gadiijuma

<aJk|cilveeks> neesi no vinja klases vai kaa ? biggrin.gif

<Neon|> es nee

<Neon|> bet citi daunji ir !

<Neon|> tongue.gif

<aJk|cilveeks> nu tu 100% zini ja ka shams ir pats tray|bo

<aJk|cilveeks> tay|bp t

<aJk|cilveeks> tay|bp tb

<aJk|cilveeks> tay|bo tb

<aJk|cilveeks> ;D

<Neon|> jaa

<aJk|cilveeks> akej

<Neon|> Ai^Snak3 ir Tay|bo

<Neon|> 100%

<Neon|> 100%

As you wish !

Link to comment
Share on other sites

Ai, ai, ai sad.gif Cik atceros IMHO GIGN noteikumos nebija punkta, kuraa buutu mineets, ka IP un nicka mainja atbriivo no perm. bana uz servera par cheatu lietoshanu sad.gif

P.S.

Me gusta tocar guitarra

Me gusta cantar el son

Un mariachi me acompana

Cuando canto mi cancion

Me gusta tomar mis copas

Aguardiente es lo mejor

Tambien el tequila blanco

Con su sal le da sabor

Ay, ay, ay, ay

Ay, ay mi amor

Ay mi morena,

De mi corazon

Link to comment
Share on other sites

Nu ko lai saka vieniigi to ka visi juus kas domaajat ka esmu cita persona, tad juus smagi kljuudaties ...

DuH, nekas nau beidzies es tev to pasaku uzreiz jo es nevaru pieljaut ja mani apsuudz kautkaada cita nick lieto6ana un par cheats lieto6anu ...

cilveeks tu jau domaaji ka es pado6os vai taa ? Bet ja tu taa domaa tad esi smagi gljuudijies.

Es varu ievietot zinju ko tu ar mani runaaji ... chata un ja ta tad tu buusi izgaazies ...

Nesaprotu ko juus man pie6ujat Neon,proCik,aj^snak3,wh,cheats ?

Jo no visa es tikai paziistu cheats ! - Kaa kraap6anos un es jums varu pateikt tikai vienu ka es neesmu lietojis 6os cheatus ko juus domaajat ka otraadi. Esmu redzeejis Neon| kaa mazu 13~15 gadgu zeenu kur6 arii ir speeleejis Man blakus ... Ja vins ir runaajis ar ajk|cilveeku tad vins ir tikai un vieniigi melojis vinam.

Es nezinu vai ajk|cilveeks ir safabriceejis 6o runu ar Neon| vai patie6aam taa ir noticis... (safabriceejis kaa ?) Piem.

ajk|cilveeks | is [email protected]* .

ajk|cilveeks on @#ajk

ajk|cilveeks using irc.delfi.lv A/S DELFI IRC server, Latvia

ajk|cilveeks has identified for this nick

ajk|cilveeks has been idle 35secs, signed on Mon Sep 15 20:46:01

ajk|cilveeks End of /WHOIS list.

<aJk|cilveeks> Eu ?

<Tay|bo> Nus...

<aJk|cilveeks> Es esmu lohs ?

<Tay|bo> iespeejams !

<aJk|cilveeks> MAn daudzi saka ka esmu kaa tu domaa ?

<Tay|bo> 100% ka esi tongue.gif

<aJk|cilveeks> Es jau taa domaaju man pat tuvaakie draugi taa saka...

<Tay|bo> Esi Esi ...

smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

[beep] tu siikais [beep] mazais pusheli man jau tu [beep] esi arii to var apliecinaat ka tu esi siikais [beep] ai^SNAKE RAIMUNDO ! TU [beep] MAZAIS NEON NEPAZIISTI JA ? LIEPAAJAA DZIIVO PUSEI LIEPAAJU DEELJ TEVIS IR MIRC K-LINE UN BANI UZ 4TUS UN APOLLO ! TU [beep] [beep] TEVI TUR VISI GRIB SIST UN TU [beep] [beep] [beep] [beep] ! taads [beep] man vienreiz pietiek shitaads smirdiigs [beep] ... izsludinaashu lai visur tevi bano 1kaart par 4iitoshanu 2kaart par dirshanu ! tu [beep] tieshaam esi TIZLS

[beep]

P.S [rptams sorry par lamaashanos un tas ir attiecinaams uz to luni ai^snake procik aka tayboo Karo4e vari mainiit naakosho niku LOH !

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2538.gif vai ir veerts striideeties par to? Lamaaties un stresot...

Paverat valjaa log-failus, paskataties kaada jamam ir IP,

(intereses peec varat aiziet uz shejieni un apskatiit uz ko taa IP ir regjistreeta (ja parakaa dziljaak un paveicas, var noteikt arii datora atrashanaas vietu)...)

bans uz gign un citos cs serveros, kur tas ir iespeejams, mIRC`aa akick + ignore, forumaa tas pats (if posible). Iedzerat kafiju ar pienu, uzkozhat shokolaadi (saldumi nervus nomierina) un aizmirstat par jameejo dorku.

Un Aaamen... tfu ti [Enter] wink.gif

Link to comment
Share on other sites

bljed tu siikais izdraastais mazais pusheli man jau tu zajebala esi arii to var apliecinaat ka tu esi siikais piders ai^SNAKE RAIMUNDO ! TU PIDAR MAZAIS NEON NEPAZIISTI JA ? LIEPAAJAA DZIIVO PUSEI LIEPAAJU DEELJ TEVIS IR MIRC K-LINE UN BANI UZ 4TUS UN APOLLO ! TU LOSI BLJE TEVI TUR VISI GRIB SIST UN TU SMIRDIIGAIS AUNS pisies nahuj ! taads lohs man vienreiz pietiek shitaads smirdiigs dornis ... izsludinaashu lai visur tevi bano 1kaart par 4iitoshanu 2kaart par dirshanu ! tu bljed tieshaam esi TIZLS

IDIOT2K

P.S [rptams sorry par lamaashanos un tas ir attiecinaams uz to luni ai^snake procik aka tayboo Karo4e vari mainiit naakosho niku LOH !

Kur6 tad no mums ir tizls ? Ja ne tu kas ir melis - man patiik labaak godiigi cilveeki nevis taadi kaa tu

kas visos channos suuta savus melus lai mani visur bano ... Es nesaprotu kaada velna deelj >? jhatka.gif

Link to comment
Share on other sites

Bljedj nu juus man zajebalji vispar jau mad.gif

Pirmkart

cilvekam tiek izteikts pedejais bridinajums par ljoti rupju lamashanos... man TU saac zajebatj jau dauni, visur kur tu esi tur ir floods un liela dirshanaas, ja es vel kaut ko no tavas puvushaas mutes smirdiigu sajutiishu, es tev visur kur vareeshu banus salikshu

Otrkart

Tiek izteikts bridinajums VISIEM kas shajaa postaa jaucaas ar bezsakaru iekshaa. Konkreti ne uz vienu nenoradishu, cerams ka pashi saprata...

Treshkart

Macho ari nedaudz parshava paar striipu ar saviem postiem... kaunies...

Ceturtkart

Pieradijumu truukumu kaa arii pieradijumu originalitates paziimju trukuma deelj shis topiks tiek klouzots ciet... ja kadam ir KONKRETI pieradijumi par sho tematu, ludzu to iespamot ieksh Sudzibu sadaljas nevis sheit

Taa kaa neesu shodien ipashi labaa garigajaa, visus dirshanas meginajumus virsuu man atmaksaashu atpakalj IIPASHAA VEIDAA gussa.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...