Jump to content
GIGN Forum

Taybo aizstaav savu cienju


Tayboo
 Share

Recommended Posts

1. Es piekriitu ka runaaju ar Lireli irc.delfi.lv privaatajaa !!!

Tas kur vins saka <Tay|bo> Tu jau neesi PRO

<Lirels> a tu baigais esi ?

<Tay|bo> jaa

<Tay|bo> es nemu tikai PRO

IIstaa versija ir <Tay|bo> Tu jau neesi PRO

<Lirels> a tu baigais esi ?

<Tay|bo> nee

<Tay|bo> es nemu tikai PRO

Piebilde: Textu pirms liec forumaa var labot ... Un es uzskatu ka Lirelis ir labojis manu textu !!!

2. Es esmu runaajis ar cilveeku kur6 peec manaam domaam ir Bezsmadzene (Es necen6os nevienu apvainot) Vins no saakuma dara/riikojaas un peectams tikai padomaa ar galvu ...

Es neuzdodos par citu presonu

Es izlasiju textu :©cilveeks nea nea bet vieniigais gruuti atkirt kad vinsh speelee norm un kad ar wh jo zinu ka vinsh ar 4itiem ljoti biezhi speelee !

1. Nelietosim vaardu "cheats" Labaak buutu ja mees lietosim vaardu "Papildprogramma" - Liek speeleetaajam speeleet labaak, kaa vins speelee patiesiibaa...

2. Es uzskatu ka tu nezini kas es esmu, jo tu mani nepaziisti. Tu nezini kaa es speeleeju.

Un cilveeks es tev pasaku, ka tev vaig uzticeeties cilveekam kur6 speelee bez kautkaadaam papildprograamaam labaak par tevi un nesuudzies citiem ja tev kas nepatiik.

3. wh - wallhack, es neizmantoju 6o papildprogrammu, lai speeleetu labaak un izceltos cita aciis.

Man ir jaapateicas comanche par to ka vins uzticas man ! (Paldies tev)

Champions! - Nenosodi citu valodu vins ir taads kaadu vinu maate ir radijusi.

smiliez.de_2090.gif

Link to comment
Share on other sites

kapeec lai stumbrs nejaucas ja vinsh var visiem pastaastiit ka tu tomeer neesi iisti sakariigs.

bet interesants topiks... saak izskatiities te peec veelviena kexa ar potenciaalu...

Macho, tu biskin piebremzee ar savaam gudriibaam, jo te iet runa par

manas cienas aizstaavee6anu nevis par floodo6anu chata tas vinam

bija katram personiigi jaaizstaasti kaa vinam nepatiik ka es piedaavaaju savu channelu!!!

Runaasim par teemu luudzu!!!!

Link to comment
Share on other sites

LABS - man patiik shis pousts. Tava cienja? Blood, kaada veel cienja ja tu visiem spamo privaatajos. Domaa taa ir baigi cieniijami?

un tas ir pa teemu

Es esmu jauninjais chata un neko veel nezinaaju par spamo6anu sad.gif Es to vairs neatljaujos dariit !

Macho es tev esmu kaadreiz privaataja ieliidis un spamojis ?

Man liekas ka nee !!!

Kaa tu domaa ?

Link to comment
Share on other sites

LOL - skaties

Session Start: Sun Aug 17 13:53:09 2003

Session Ident: Tay|bo

Session Ident: Tay|bo ([email protected])

|13:53:09| ( Tay|bo ) : Kaapeec tu neseedi ? #Tay|bo

|13:53:33| ( macho ) : tapeec ka nav neviena iemesla kaapeec lai es to dariitu

Session Close: Sun Aug 17 13:59:54 2003

Session Start: Thu Aug 28 13:14:01 2003

Session Ident: Tay|bo

Session Ident: Tay|bo ([email protected])

|13:14:02| ( Tay|bo ) : Atbalsti muus vai nee ?

|13:14:33| ( macho ) : ko?

|13:15:08| ( Tay|bo ) : muusu klanu

|13:15:31| ( macho ) : kapeec man vaidzeetu atbalstiit/neatbalstiit juusu klanu?

|13:15:53| ( Tay|bo ) : Jo es zinu ka tu esi no GIGN un mums nodereetu cita klana atbalsts

|13:16:23| ( macho ) : kaa izpauzhas shis atbalsts?

|13:17:04| ( Tay|bo ) : Seedeet (atbalstiit) kanaalaa

|13:17:45| ( macho ) : seedeet kanaalaa es negrasos, jo man no taa labums nav absoluuti nekaads + viens lieks kanaala logs augshaa

|13:18:00| ( macho ) : paziit es nevienu no jums nepaziistu un taapeec nav neviena iemesla kaapeec lai es to dariitu

|13:20:19| ( Tay|bo ) : Mani tu vari iepaziit

|13:20:36| ( macho ) : vareet es daudz ko varu

|13:22:23| ( Tay|bo ) : Nu re...

Session Close: Thu Aug 28 13:34:25 2003

es domaaju ka esi jo saskatu nelielu liidziibu ar augsheejo niku un tavu pashreizeejo niku

Link to comment
Share on other sites

tev ir naacies ar galvu naglas sienaa dziit vai?

Tu teici ka neesi naacis privaatajaa un spamojis.

es teicu ka esi gan un paraadiiju - tur tu biji ar niku Tay|bo. Es teicu ka tas ir liidziigs Tayboo - pateiksi ka nav?

un kaads sakars ar to vai es tevi paziistu?

Un vai tu shodien dzeeri kefiiru?

Link to comment
Share on other sites

teex nju ja nemaldos tava cienja tika aizskarta ar to ka kaac pateica ka tu esi spamojis privaatajaa un kaa es meegjinu to ARII APGALVOT tad saki ka tas nav pa teemu

tas ir pa teemu

negribas jau likt iekshaa kaadus 10 logus iekshaa par to kaa naac bezjeedziigi ieksh query ar mani slinkums

Link to comment
Share on other sites

tev ir naacies ar galvu naglas sienaa dziit vai?

Tu teici ka neesi naacis privaatajaa un spamojis.

es teicu ka esi gan un paraadiiju - tur tu biji ar niku Tay|bo. Es teicu ka tas ir liidziigs Tayboo - pateiksi ka nav?

un kaads sakars ar to vai es tevi paziistu?

Un vai tu shodien dzeeri kefiiru?

He he man likaas kautkas cits tongue.gif

Jaa esmu tas pats Tay|bo ...

smiliez.de_2125.gif

Es jau domaaju ka tu to zini

Link to comment
Share on other sites

macho uz tavu jautaajumu atbildeeshu vinja vietaa - jaa ! un tu losi Ai^snak neuztraucies man ir vismaz kaadi 3 pieraadiijumi ka tay|bo =snak3 ! kas ir 4iitojis un nobans uz 4tus apollo un veel dazhiem ! 1kaart tev ir taads pats kaa ai^snake 2kaart viens 4alis no tavas 8 klases nenossaukshu vinja niku pastaastiija ka tay|bo=snak3 + kad snak3 pazuda uzreiz uzradaas tay|bo pavisam jauns niks kas nebija nekad netaa redzeec ar taadu pashu ip kaa snak3 ! un pasaki kaadus iesmeslus lai es nedomaatu ka tu esi snak3 ? klasesbiedrs melo ? ip ?

Link to comment
Share on other sites

macho uz tavu jautaajumu atbildeeshu vinja vietaa - jaa ! un tu losi Ai^snak neuztraucies man ir vismaz kaadi 3 pieraadiijumi ka tay|bo =snak3 ! kas ir 4iitojis un nobans uz 4tus apollo un veel dazhiem ! 1kaart tev ir taads pats kaa ai^snake 2kaart viens 4alis no tavas 8 klases nenossaukshu vinja niku pastaastiija ka tay|bo=snak3 + kad snak3 pazuda uzreiz uzradaas tay|bo pavisam jauns niks kas nebija nekad netaa redzeec ar taadu pashu ip kaa snak3 ! un pasaki kaadus iesmeslus lai es nedomaatu ka tu esi snak3 ? klasesbiedrs melo ? ip ?

Klases biedrs ? Kas tu stulbs esi (neapvainojies) Es skolaa neeju !!!

Kautkaads sviests kas tava galvaa notiek (neapvainojies)

Es jau teicu ka neesmu cita personaa ka Taybo

Link to comment
Share on other sites

LOL - kaukas neshtimmee cilveekz ar to klasesbiedru smile.gif

anee - mosh vinju izsleedza par chiitoshanu (tizli smiekli par debiilu joku)

ip var buut vienaads peec idejas. man teiksim ar letaalu ir vienaadi ip bet cilveeki mees esam tomeer citi smile.gif

He he man likaas kautkas cits

Jaa esmu tas pats Tay|bo ...

Es jau domaaju ka tu to zini

bljedj logjiski ka es to zinu - es tev to gribeeju paraadiit kad tu teici ka neesi spamojis privaatajaa.

aarpraac

Link to comment
Share on other sites

LOL - kaukas neshtimmee cilveekz ar to klasesbiedru smile.gif

anee - mosh vinju izsleedza par chiitoshanu (tizli smiekli par debiilu joku)

ip var buut vienaads peec idejas. man teiksim ar letaalu ir vienaadi ip bet cilveeki mees esam tomeer citi smile.gif

He he man likaas kautkas cits

Jaa esmu tas pats Tay|bo ...

Es jau domaaju ka tu to zini

bljedj logjiski ka es to zinu - es tev to gribeeju paraadiit kad tu teici ka neesi spamojis privaatajaa.

aarpraac

Nu ja tu man gribeeji paraadiit ... Tu domaaji ka es tev meloju ka esmu Tayboo nevis Tay|bo ?

Aareejais praats .........

jhatka.gif

Macho, izbegsim sho sarunu ko mees tiko darijaam ? Nosleegsim sho lietu par Floodo6anu ? smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

tev ir apbriinojams talants laist sviestu - neslikti

nee es tev gribeeju paraadiit TIKAI to ka tev nepareizi likaas tas ka tu neesi spamojis man privaatajaa

Man likaas ka neesmu (Sorry!!!) no manas puses !!!

Tu neatbildeeji uz manu luugumu - IZbeigsim sho teemu ? zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa skola nEEJ ? bljed tu debiils esi vai kaa ? vinsh man ienaak priv pasaka man ir 22 gadi utt programeetaajs ! es pis taads dornis un no liepaajas var daudzi apliecinaat ka shiataais lahs ir tas pats 4iteris snak3 !

cilveek, nelamaajies daudz taa tu vari pierast - mees ta4 varam parunaat bez lamvaardiem !?

No liepaajas daudzi var apliecinaat, ka esmu Taybo un speeleeju Counter-strike 1.5 ...

Taaka tu labaak buutu pakluseejis... Neapvaino nevienu... smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

aha... skaidrs - cilveekam lamaashanaas shoreiz tieshaam ir piedodama jo tay|bo tieshaam ir tas pats snak3. Paaraak daudz sakritiibu.

1) ip vienaada, kas shaadaam ip nemeedz buut

2) paraadiijies nesen bet cs kautkaa ilgaak speelee

3) no Liepaajas abi

4) cilveeka fakti

5) veel vairaaki siikumi kurus nemineeshu

taatad vari neizlikties smile.gif nav tolka

un par to chiitoshanu arii pareizi vien ir - viena lieta ir ka tu to vairaak nedari uz pub serveriem un mainies bet otra lieta ir ka tu to noliedz. Un shoreiz cilveekam ir taisniiba.

aamen

bet no shii visa ir arii savs priecinsh - topika paskaidrojumaa (ja taa to sauc) lirels ir nosaukts par lireli smile.gif tas rullee smile.gif

Link to comment
Share on other sites

aha... skaidrs - cilveekam lamaashanaas shoreiz tieshaam ir piedodama jo tay|bo tieshaam ir tas pats snak3. Paaraak daudz sakritiibu.

1) ip vienaada, kas shaadaam ip nemeedz buut

2) paraadiijies nesen bet cs kautkaa ilgaak speelee

3) no Liepaajas abi

4) cilveeka fakti

5) veel vairaaki siikumi kurus nemineeshu

taatad vari neizlikties smile.gif nav tolka

un par to chiitoshanu arii pareizi vien ir - viena lieta ir ka tu to vairaak nedari uz pub serveriem un mainies bet otra lieta ir ka tu to noliedz. Un shoreiz cilveekam ir taisniiba.

aamen

Nostaajaas cilveeku pusee nau labi, jo man nau nekada sakar ar to otro personu, vieniigais tas

ka es dziivoju Liepaajaa ....

Es Counter-Strike visu laiku speeleeju kad saaku ...

Es neizliekos taka sorry Macho tu nezini kas es esmu sad.gifsmiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

es taisni vai briinos kaapeec tu neizdomaaji ka tev ir kautkaads braalis vai nezinu kas... kas pie tava kompja speelee cs

es tevi tieshaam nepaziistu bet paaris lietas es par tevi zinu un viena no taam ir taa ka tu esi tas pats cilveeks ar niku ai^snak3 vai kaa tur bija....

tavs peedeejais pousts ir tik saturiigs sviests ka man slinkums atbildeet

Link to comment
Share on other sites

es taisni vai briinos kaapeec tu neizdomaaji ka tev ir kautkaads braalis vai nezinu kas... kas pie tava kompja speelee cs

es tevi tieshaam nepaziistu bet paaris lietas es par tevi zinu un viena no taam ir taa ka tu esi tas pats cilveeks ar niku ai^snak3 vai kaa tur bija....

tavs peedeejais pousts ir tik saturiigs sviests ka man slinkums atbildeet

Tu nezini kas es esmu un ai^snak3 es neesmu es esmu cita persona kaa juus visi nejeedz ?

Kaapeec tie6i es ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...