Jump to content
GIGN Forum

Mirc


Psihoner
 Share

Recommended Posts

Nu ja tu gribi puslīdz normālu botu, tad tev jāliek windrop vai arī ja uz linux'a - eggdrop.

Bet šo komandu kuru pierakstīji var arī protams caur mirc'u sataisīt attiecīgi ievadot remotā skriptu:

on *:text:!play:#:{ /msg # Fuck you ! }

Vai ja privāti liekas bija tā:

on *:text:!play:#:{ /msg $2 Fuck you ! }

Btw pakaties google.lv pats, gan jau kaut ko uzraksi.

Link to comment
Share on other sites

Es gribu uzstadiit mirc botu

Piemerma es kanala uzrakstu !play un bots privati ( vai ari kanala) pasaka Fuck you ! Kaa var to izdariit ?

ludzams ar piemeriem smile.gif

klau, ja tu man pateiksi !play es tev ne tikai pateikshu fuck you, bet arii izkikoshu un nobanoshu uz meenesi... un tev pat nevajadzees mociities lai botu uztaisiitu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

oi nu oinu, visi te tik kruti ka pilnigi bail, bet kad kautkas japasaka , tad iedo vienu majienu kursh i to pat nau pa teemu ...

klau dauni. Ja tu daudz dirsiisi, palaidiishu pa nahuj straumi prom no shii foruma. Zajebal vislaik kaut ko prasiit, kameer pasham smadzene atsaldeetaa stadijaa.

Link to comment
Share on other sites

Psihoner mosh vajadzeeja saakt topic ar textu: "Uztaisat man mirc botu ar attieciigaam komandaam bla bla bla..." ??? Ja jau tu pac nemaaki neko izdariit no taa ko tev ieteica!! Nokachaa jau fucking gatavu botu, izcheko vinja scriptus kaa kas darbojaas un prosta nem savaa mircaa paardrukaa un pamaini textus !

Use Ur Brain mafaka !! aaaai

Link to comment
Share on other sites

on *:text:!play:#: {

/msg $nick Fuck you!

}

Atver mirc, nospied Alt+R un iepasto shito. Un tad paluudz kaadam lai uzraksta !play kanaala, kuraa tu esi!

P.S. - Ja pac rakstiisi nerubiis, tad jataisa special mirc prieksh bota, un vinam pie remote scripts jaraksta shitais.

smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Ņem tev gatavs bots, failos script1.ini,script2.ini un 1.ini var mainīt vārdus un atbildes.

Bots jau ir gatavs, ir strādāts pie viņa, viņš jau atbildēs uz latviešu vārdiem.(atzīšos, kad viņš tīri labi piekopj runāt pretī) happy.gif

p.s: *.ini faili ir paštaisīti tādēļ nav tā kārtīgi vizuāli saprotami!

Re kur pats Bots, bet ņem ātri kamēr vēl neizmetu no servera.

Bot.rar

Edited by .em^
Link to comment
Share on other sites

Pie reizes pajautāšu ķip gadu nebiju spelejis cs gajis ircaa tagad atkal gribu ieiet bet nezinu serveri cool2.gif mēģināju chat.118.lv, irc.lv ,irc.delfi.lv irc.118.lv ! a kāds tur istais ir ? Vislaik rāda >>> * Unable to connect to server (Software caused connection abort)

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Pie reizes pajautāšu ķip gadu nebiju spelejis cs gajis ircaa tagad atkal gribu ieiet bet nezinu serveri cool2.gif mēģināju chat.118.lv, irc.lv ,irc.delfi.lv irc.118.lv ! a kāds tur istais ir ? Vislaik rāda >>> * Unable to connect to server (Software caused connection abort)

Gan irc.lv, chat.118.lv strādā. Maybe pamēģini noņemt firewall no portiem 6667.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...