Jump to content
GIGN Forum

Banned


KlumpaHLTV
 Share

Recommended Posts

Savā mīļākajā mape tieku nobanots -_-

+-[Parbaudam tiesibas]----------------------------------------------

| Parbaudam pieeju - KlumpaHLTV: beidzies terminsh, niks pieejams lietoshanai ikvienam bez tiesibam!

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 31794

| ADMINS: Nooke

| NOBANOTAIS NIKS: KlumpaHLTV

| NOBANOTAA IP: 80.232.241.48

| IEMESLS: chiteri_ko_tu_te_dari

| UZLIKTS: 28.10.2009 17:21

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/31794

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"chiteri_ko_tu_te_dari, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas l

Demo - http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2009-10-28...de_piranesi.zip

Edited by KlumpaHLTV
Link to comment
Share on other sites

Tad es pie reizes pajautaashu taa offtopikaa !!!

Slavenais piu piu...

shodien paradijas xcheck ar banu no manim ar niku Seska Tuuplis !

Pirms tam ar citiem baniem check !!!

Tad vinju ari pec principa var banot ?!

Link to comment
Share on other sites

Manu niku KlumpaHLTV var lietot jeb kurš cilvēks visā pasaulē, rekur pat ir pierādijums !!!

+-[Parbaudam tiesibas]----------------------------------------------

| Parbaudam pieeju - KlumpaHLTV: beidzies terminsh, niks pieejams lietoshanai ikvienam bez tiesibam!

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

Tas ko jūs tur banojāt bīja Fake KlumpaHLTV. Tas pats kas es tagad uzlikšu niku Nooke un ieiešu serveri ar AIMU un atraušu entos Bannedus un vēlāk nobanos īsto Nooke par to, ka kāds l0hs ir lietojis viņa niku !!

Varat salīdzinat manu IP un nonāksiet pie slēdziena, ka 80.232.241.48 ip ir tikai reālajam KlumpaHLTV, tas būtu man, nevis kaut kādam tur Fake klumpam.

P.S. Kāds man ir prikols spēlēt GIGNa ar aimu, wh u.t.t. lai mani nobanotu un papistu CSDM.GIGN acc, ka ari regoto niku kuram ir beidzies terminš

Link to comment
Share on other sites

KlumpaHLTV kaut kur bija pazudis jau kādu labu laiku. Lai arī kā man vinsh kādreiz nepatika, bet es nekad neesu sazimējis viņā čīteri (ja godīgi nekad ilgāk par 5 min neesu skatījies).

Vienīgais kur man zūd ticamības moments - nu kurš ir shiter var būt tik debīls, ka izmantotu niku KlumpaHLTV lai čitotu ņemot vērā to, ka tu ļoti sen neesi spēlejis.

Kā arī es ticu n00ke! Gribētos kādu demku. Pat es noskatītos!

Link to comment
Share on other sites

Man ir nojauta kas, kapēc lietoja manu niku :)

Sen, sen atpakaļ kad svinējām Jauno gadu man saplīsa PC kuru taisīja kādus 3 līdz 4 men.

Pēc PC remonta atsāku spelēt CS un tas bīja SNR :)

Parasti man patīk dirst virsu visiem un vēlāk novērot viņa reakcīju ^^, bet tur uzradās kāds muļķis ar niku hwan kurš tgd GIGNa spēle (Ja silīdzinasiet viņa ip mby uzrausiet manu niku arī ^^)!!

Pēc kāda laika šīs ieliek SNR Foruma par manim info, ka es GIGNa 4itoju un lai mani bano SNR, bet par laimi man sanāca tads moments GIGNa ieraudzīt sevi un ieraugu savu fake niku KlumpaHLTV kurš ar aimu mo4i :D un izveidoju bildi (Bildi vairak nevaru dabut, jo SNR pajuka) un ar to viss beidzās.

Ja jau es esmu ķipa tas KlumpaHLTV kurš 4itoja, tad jau es arī šajā Dēmo 4itotu, ja jau esmu banots 101 reizi tad kāds prikols spēlēt bez 4itiem :D

Edited by KlumpaHLTV
Link to comment
Share on other sites

Tad jau es tos 10Ls esmu no4itojis ;( for6i kaut kas fake klumpa nospragtu :@

Niks jau ir KlumpaHLTV, bet IP ir galigi cits !

Un taja banu lista tu neatradīsi manu IP nobanotu 80.232.241.48, šis ip man ir jau no laika gala kad saku spelet cs un ari GIGN serveri.

Pat statos var ieraudzit ka sis ip ir standarta

Link to comment
Share on other sites

Player IP Addresses

IP Used

84.237.164.195 1,048

81.198.30.34 249

78.84.136.111 27

80.232.241.48 27

78.84.129.199 13

78.84.130.232 12

78.84.106.7 4

78.84.139.115 3

80.232.241.133 2

unknown 2

edit: tu gribi teikt, ka kaads ~1.5k reizes tavu niku lietojis? tas tak sanaak vairaak nekaa tu pats, ar savaam 27x :)

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

Ticu Klumpam un tam ka kads feikojis ar vinja niku chiitojot...

Un Klumpa isteniba dalja vainas ir jauznjemas ari tev... Ja jau zinaji ka kads feiko tavu niku vareji ieiet weba un uzlikt lai neviens to nevar izmantot...

Es nespeledams un neabonedams ta vislaik daru jo zinu ka sheit GIGN'a daudziem nagi niez stulbibas dariit...

Un csdm statos dati neuzradas tapec ka vinjsh nav spelejis!

Padomajiet pirms dariet suudu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...