Jump to content
GIGN Forum

Borderlands


rusty
 Share

Recommended Posts

22lvl snaipers, tikko iegāju haven pilsētā.

rusty tu izpildīji kvestu, kur revolvera detaļas bij jāsavāc? visas 4 vienā vietā pie tāda naftas tornīša. Nu es nekādi nevarēju atrast revolver barrel. tur būtībā divi augstumi virs bultiņas bija, vai nu zem jumtiņa vai uz. pagāju tieši uz/virs bultiņās, bet nu nekādi to sūdu nevarēju atrast.

mc,mc,mc,mc!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

esmu...viņš ja pareizi atceros ur uz torņa, bet ne uz naftas torņa bet gan uz tā otra, mazākā blakus...tur no tās "garāžas" jumta var uzlekt..

davai visi spēlētāji tiekas GIGN čatā iekš skype..pagaidīšu līdz 22:35 :)

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

nez pa bosiem...viss prasa laiku...es skagdzillu ar viens pats hm..18 lvl novācu...vnk čut visas lodes izgāja, bet tāpat :)

tiko ar pravieti parukāju...stūlbi, ka nebiju salasijis jau laikus questus ko darīt...beidzās vienā brīdī, bet tā nice..4 gabali ar 28-33 lvl nesājamies apkārt vnk šaudīties un lasīt labumu..questus nemaz nepildijām..

Link to comment
Share on other sites

diezgan daudz sidequestus gāju..bet vēlāk apnika, jo nebij ko darīt..es questam, kas priekš 24lvl varu visus atšaut ar 1 lodi...

es eju spēlēt tagat..servers zem "gign"

dabūšu vel 50 lvl.

kr4 tā...ka spēli pabeidz tu sāc visu no jauna ar visu ekipējumu, lvl utt...bet monstir gan ir sākot ar 34lvl.

tikai balvas lielākas, ieroči kurtāki pa tiem pašiem questiem utt...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

cik zinu uz konsulēm nenormāli lieli tie loading laiki ir. nu salīdzinot ar pc līdz 3x lielāki.

tā tas ir?

P.S mino...a spēlēt onlainā var gan no konsulēm, gan pc? nu ja kāds no konsules spēle var pievienoties man pie pc?

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Šodienas patch to izlaboja. (load taimus)

Arī Lilith phasewalk bug'u aizlāpīja, kas man ļoti sirdi mierina.

PS3 var iekš PSN, Xbox 360 iekš Xbox Live, PC iekš Gamespy. Kopā atsevišķas platformas nevar gan. :( Kas mazliet bloooows, bet nu.

labojums : vēl gribēju piebilst, ka šitais geims būtu foršāks, ha varētu enablot 3rd person view. Gribu redzēt Lilith dupsi. :)

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Tagad dabūju 41lvl soldier... Un izgāju Playtrought 1.. Sāku arī 2. iet....

Spēle vispār baigi iepatikās...

EDIT. tagad 48 vai 49lvl un 3 alien ieroči :D:D

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Izgāju abus playtrought... 50lvl, protams... tad vēl nezkapēc nauda ir 9999999 un par vienu teleportu man nokāsa pie 70'000'000... tagad vidēji ap 50 miljoni... ņem nost... nezinu kur nauda pēkšņi parādījās.. un skill pointi arī visi ir max... vai tā ir, kad izej, vai gļuks - nezinu, neesmu iedziļinājies tās spēles video utt....

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Es negribēju taisīt jaunu topiku, man radās jautājums, es pirku borderlands complete pack un līdzi saņēmu Duken Nuken Forever First Club Access, ko es fucking ar to varu izdarīt?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...