Jump to content
GIGN Forum

Tempretura ?


kroplisj
 Share

Recommended Posts

Lieta tada ka spelejot tf2 kadu pus stundu apmeram +/- pc vnk uzkaras, izrubas monitors, un nakas taisit rr. kadu gadu atpakal bija steam kamer nenospera pc bija 1gb ram tf2 gaja ciesami tad nospera steam un iegadajos 4gb ram pirms pirku steam neticu ka ram varetu but pie vainas moz kads ir saskaries ar sadu problemu ? bildite no speedfan http://bildites.lv/images/cclg029yl6i7p2tbyr3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ok, negribu taisit jaunu topiku, jo problēma gauži līdzīga. Nezinat ko darīt, ja videokarte pārkarst? spēlējot spēlēs pēc divām stundām ekrāns pēkšņi kļūst melns un vienīgais, kas līdz ir rr. Pataustot videokarti tās radiators ir tik karsts, ka pirkstus klāt nevar noturēt. Abi vāki kompim vaļā. Agrāk tādas problēmas nebija. Vai nav kāds veids kā to novērst? Nezinu, kaut kāds ventilators ( bet v-kartei tak atsevišķi ventilatori nenāk ne?). Nu iesakiet kaut ko.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad es bariņā.

Pašam ir līdzīga problēma. CPU/GPU temperatūras max, kas ir novērotas, ir 58?C/60?C Bet tad nenokārās. Dīvainākais ir tas, ka pat spēlējot mu, kompis pakaras ar to pretīgo skaņu (ar ko nokaras vienmēr. Angliski laikam ir loop sound jeb iekaras pēdējā skaņa, kas skanēja) pie 50?C @ CPU.

Link to comment
Share on other sites

A tie kūleri ir lieli? Vienkārši man gandrīz visi karšu sloti kompī ir aizņemti, īsti neredzu vietu, kur to kūleri varētu iestiprināt..

Un jā, vai visām v-kartēm tie kūleri ir vienādi, vai jāmeklē tieši mana modeļa kūleris?

Edited by mephisto
Link to comment
Share on other sites

Un jā, vai visām v-kartēm tie kūleri ir vienādi, vai jāmeklē tieši mana modeļa kūleris?

Palūri vai uz plates nav tie draņķi, nu tās adatiņas, nez kā sauc, 3, vai 4 tādas adatiņas diezgan tuvu kopā, tur var piespraust kūlera vadu (nu tāds mazs štekerītis, 0,5x0,3cm apmēram)... es Vnk saspraudu kūlerī tās gumijiņas kas nāca līdz (kūleris maksā kkādsu 3-4 latus, tāds ļevais) un uzliku virsū videokarte... it kā jau pūš normāli...

Link to comment
Share on other sites

Nu cik es esmu novērojis, manai videokartei arī radiators ir apakšpusē, bet augšpusē ir kkāda palielāka shēmiņa, vai čips, nezinu kā pareizi nosaukt, kurai virspusē ir tāda kā gumijiņa, un tā parasti ir ahujenna karsta, tāpēc es to lielo kūleri uzliku virsū tajai shēmai... It kā labāk dzesē, bet problēmas tāpat nepazūd pilnībā...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...