Jump to content
GIGN Forum

Jupis


eziic
 Share

Recommended Posts

:blink: , tādā gadījumā viss ir privāts, nekas jau pats nerodas, tas ka šī web lapa ir privāta nenozīmē, ka informāciju var dalīt pa labi pa kreisi, un ko tieši vārdā - 'likums', tu nesaprati, tas neatiecas tikai uz super lielajām web lapā, bet uz visām. Tas ir likums, lai to ievērotu visi, nevis kautkādi 'zvaigžņu ķērāji' domātu, jē jē, gign izveidoja macho un worms, tagad varam dalīt visiem info pa labi pa kreisi. TĀ NAV.

Tikai nesāksim runāt par likumu, ja tā, tad par viņa entajiem krutajiem aizvainojumiem viņu, pēc likuma "aiz olām pakārs"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jupis gaidu tevi wowart.eu lai tu 2x2 butu rank 1. ceru ka niku izmantosu isto. aa pareiz tev tur nav cahra nu ceru ka uzka4asi un 1lvl pret 1lvl varesi mani vissmaz duel win jo esmu random n00bs wowa :/

eh btw vari uz postu neatbildes bet ingame /w Snowman ja spelesi alikos :) ja ne vnk atnac pie SW vartiem (sw - stormwinda bet to tu ganjau zini)

p.s bled nu es pat 13gados nesoliju visiem pizdi :D

p.s.s tev nav smadzenu

p.s.s.s ja tu gribi mani sist brauc uz Lielvardi, draudzibas iela 18. Draugos mani vari atrast ka Tomass Neimanis. Macos E. Kaulina Lielvardes viduskola 10. b klase.

p.s.s.s.s ienistu jebanutos skinhead :) ceru ka atbrauksi

a un ja man numurs ir 29750197 lietoju zelta zivtinu skype ari varam pabazeret sky.tomass

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

;)

smieklīgs teksts, ņemot vērā faktu, ka par jautājumu "Vai tu neesi galvā pists?" es tevi nobanoju uz 28 dienām no šī foruma. Jāpadomā vai tev ļaut dzīvot vai tomēr banot tālāk.

kas attiecas uz jupi - tad, lai šīs visas enpadsmit lappuses nebūtu veltas, varbūt tomēr ir vērts viņu nobanot no visurienes? es patlaban jēgu no viņa nekādu neredzu. Drausmīgs stulbums apvienojumā ar anomālu iedomību ir diezgan sūdīga kombinācija.

waterprof - likumdošanas FAIL. Nelec augstāk par savu dirsu, dēliņ. Varbūt, kad uzzināsi ko nozīmē sensitīvie personas dati, varēsi mēģināt kādam draudēt ar policiju par datu izpaušanu.

Link to comment
Share on other sites

nu tad visi noobi ir pamatigi saceelushies pret vareno 1337 kingu un masu iedarbiibaa vinu uzvareeja, protams, ka spiegu var atvaakt baraa..................bet............kad tu esi viens..... situaacija ir biedeejosha, tu zini, ka kuru katru mikrli tu vari krist.... padomaaa labi (visi tie, kas mani nodirsa) spiegs visus owno pa vienam.. nu varbut pedikus un hevijus var ari pa diviem... nu jaa kr4 varat banot mani man pohuj vienigais jums vairak nebuus, kas juus pwno. gan jau tad pirmajas vietas vienmer bus kaut kadi emomani ar pedikiem un spele paliks vienveidiga un garlaiciga, nebus tadu spy king uber kaa es, jo tads skills ka man var but tikai iedzimts un to var iegut tikai simts gadus dzivojot pie manis un macities no manis un saukt mani par senseju, varbuut... varbuut... laikam jau shiis bus atvadas... bet varbut arii nee (jo man ip mainaas katru dienu gandriz,bet tu mani vari nobanot uz steamid) nu es vairak nenodirsishu noobus, pietiks ar to, ka es vinus pwnoju uz nebeedu.... JUPIS THE 1337 KING ATGRIEZISIES

Link to comment
Share on other sites

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/article.php?id=612889

Tu gribi lai shis vilnis klust vel lielaks del tevis ja es vairs nevareshu spelet tf2?

ko nu tu tur teici par geimeriem un viņu resnumu un to cik viņi ir nožēlojami? Vai tik tu pats neesi lielisks geimera piemērs.

diez vai tu manis dēļ nevarēsi spēlēt tf2. Lai kaut kas tāds notiktu, man vajadzētu tev vai nu salauzt rokas, atņemt datoru vai vismaz nospert steam akkauntu, bet tā kā es nevienu no tām lietām negrasos darīt, tad ir diezgan droši apgalvojams tas, ka tf2 tu varēsi arī tāpat spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

pierādi ar faktiem ka tu esi tiks cuulais :) uztaisi ar frap (ja tev kompis velk un legalais fraps) vnk ieej serv un nonstop filme un ieliec mums savu pwn video ;) vel labak nofilme ar kameru :)

p.s kpc tu mani ignore? tu ciemos nebrauksi? kpc neatbildeji uz manu augsejo dalu par wow? nenaksi? ;( pagaidam man ir 12lvl jo vnk rerolloju :) reroll palidz uzkrat taktikas u.t.t bet tu jau to zini :)

p.s labi ka es esmu tads pats pro ka tu :D vinneju eventu gurubashi no 3 reizem 2 vineju pvp :)

p.s.s nac uzkapat wow paradi ta savu skill tf2 un cs nekas diz nav 3pogas spaidot, katrs kam ir taisnas rogas un kautcik prata galva spej spelet cs un tf2 :)

Link to comment
Share on other sites

:) uztaisi ar frap (ja tev kompis velk un legalais fraps) vnk ieej serv un nonstop filme un ieliec mums savu pwn video ;) vel labak nofilme ar kameru :)

p.s kpc tu mani ignore? tu ciemos nebrauksi? kpc neatbildeji uz manu augsejo dalu par wow? nenaksi? ;( pagaidam man ir 12lvl jo vnk rerolloju :) reroll palidz uzkrat taktikas u.t.t bet tu jau to zini :)

p.s labi ka es esmu tads pats pro ka tu :D vinneju eventu gurubashi no 3 reizem 2 vineju pvp :)

p.s.s nac uzkapat wow paradi ta savu skill tf2 un cs nekas diz nav 3pogas spaidot, katrs kam ir taisnas rogas un kautcik prata galva spej spelet cs un tf2 :)

Bagaina wow pvp skills - sounds serious.

Tev arī ieteiktu piestrādāt pie pareizrakstības un teikumu struktūras citādi izskatās gaužām bēdīgi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...