Jump to content
GIGN Forum

Blackjed Movie


wrecked
 Share

Recommended Posts

Bija man tas muuviks, bet formateejot cieto aizmirsu ielikt diskaa. Nu man ir variants, kuram cilveekam ir tas muuvijs un ja man izdosies vinju sadabuut un vinjam buus tas muuviks, tad noteikti arii tev paliidzeeshu vinju dabuut. :)

Link to comment
Share on other sites

paldies par cenšanos, man ar bija uz viena cietā, bet neatceros, kādos neceļos viņš ir aiztecējis :D

ja kādam izdodas viņu atrast un padalīties, tad uzmetīšu publiskai pieejai gan stream'u, gan downloudu :)

Edited by wrecked
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nu baltgames.lv parvershas par webu prieksh nugiem , tur pec principa sezh sikie kuri fot4e visu ko var un ieliek sava albuma.

Runajot par portaliem kuri raksta zinjas un ta talak: skillz.lv , koxx.lv , vel pastav paris sudi bet tos neviens nelasa.

Link to comment
Share on other sites

a priekš cs:s nav gadījumā kāda lapa?

Prieksh CS:S ir portals contra.lv , to vada Banshee kursh agrak bija WCG parstavjis Baltija.

Nezinu vai lapa joprojam eksiste , bet tur bija daudz PUBi uz kuriem reali tauta 24/7 speleja.

Nu vienigais sasniegums pa so visu laiku bija escalate , TOP4 ASUS. Bet tie kuri agrak kvalificejas no WCG Baltic , tur neviens pat no gruppas ne izgaja.

P.S. ir tads 4alis kr0p3z , pamegini vinjam uzprasit par to muviku. Ja nemaldos vinsh no bj muvika kaut ko nema prieksh saveja.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...