Jump to content
GIGN Forum

Futbola Topiks


Garsho alus
 Share

Recommended Posts

gludaiz, 17:33, pirms 2 stundām

Atcelt Ziņot

Nani - lielākā premjerlīgas kuce, haha

tev māte ir lielākā kuce pretīgais maukas bērns.

kaut tu pretīgais kropli ugunsgrēkā iekļūtu un sadegtu

pretīgais failerpool fans, jums pat top4 nespīd, ne šogad ne pēc 10 gadiem, mauku bērns. dirs vien par "manure", tikai paskaties uz savu pretīgo failerpooli. pedarastu klubs

U-MAD.jpg?imageSize=Medium&generatorName=Slowpoke

mucho, ko slēpies aiz svešiem nikiem, jefiņ? :D

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

gludaiz, 17:33, pirms 2 stundām

Atcelt Ziņot

Nani - lielākā premjerlīgas kuce, haha

tev māte ir lielākā kuce pretīgais maukas bērns.

kaut tu pretīgais kropli ugunsgrēkā iekļūtu un sadegtu

pretīgais failerpool fans, jums pat top4 nespīd, ne šogad ne pēc 10 gadiem, mauku bērns. dirs vien par "manure", tikai paskaties uz savu pretīgo failerpooli. pedarastu klubs

Ar so es domaju vis ir izteikts par Manchester United ! <_<

post-13206-0-12233200-1299590743_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izskatījās, ka spēli pakāsi nevis Bayern, bet Van Gāls- kur prāts līst aizsardzībā ar Bayern "spēcīgo" aizsardzības līniju? Būtu turpinājuši spiest arī otrajā puslaikā, beigās varbūt arī nospīdētu- tagad atkāpās un ierija no Intera, tā iet, ja ļauj Sneideram un Eto'o ieskrieties.

P.S.

Cēzaram normāls seivs otrajā taimā sanācca pēc Millera volley. Savā ziņā izpirka vainu par pirmo golu.

Sūds par Bayern, Barsa tika tālāk. Tagad tikai jācer, ka Reāls spēs tikt galā ar Lionu, būs labvēlīga izloze un nākamajā kārtā Barsa pazemos Simulantu un co.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ceru ka Real vel atspelesies 3:1 deres vinjiem!

Camp Nou viņiem absolūti nav izredzes. Bez bumbas kontroles vārtus nevar iesist.

Savā laukumā viņiem piederēja tikai nieka 28% pozīcijas.

Kā arī Barsai ir lielākas iespējas finālā sakaut neliešus.

Link to comment
Share on other sites

Ok, ja Alveš nebūtu 5 minūtes pēc šitā vārtījies pa zemi, tad šeit viss būtu čiki piki.

Pepe lidoja ar taisnu kāju, līdz ar to, ja Alveš nebūtu norāvis savu kāju nost, sezona varbūt būtu beigusies.

Un tiesnesis nekādīgi nevar pamanīt to vai kontakts bija vai nē, izcila aktiermāksla.

Tāpat barsas uzvara bija vairāk kā pelnīta.

Link to comment
Share on other sites

Ok, ja Alveš nebūtu 5 minūtes pēc šitā vārtījies pa zemi, tad šeit viss būtu čiki piki.

Pepe lidoja ar taisnu kāju, līdz ar to, ja Alveš nebūtu norāvis savu kāju nost, sezona varbūt būtu beigusies.

Un tiesnesis nekādīgi nevar pamanīt to vai kontakts bija vai nē, izcila aktiermāksla.

Tāpat barsas uzvara bija vairāk kā pelnīta.

Saproti - es nevainoju tiesnesi, dzeltenā būtu jādod jebkurā gadījumā. Es arī nesaku, ka tieši šis bija izšķirošais faktors barsas uzvarā, barsa uzvarēja pelnīti, tur nav runas. Man tik ļoti riebjās šī vārtīšanās un baurošana. Derdzās.

p.s. patiešām sen jau esmu par Real, bet nekādā gadījumā neatbalstu visus daiverus un raudātājus. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...