Jump to content
GIGN Forum

Lvr.tm Klaans


test2
 Share

Recommended Posts

Tā - man ir nedaudz pieriebies tas klans - esmu jau nobanojis kadus 3-4 dzekus ar šito tagu (no recoils + vel kaut kādis šiti )... tadēļ prasu šitā taga adminam ( nezinu tāds ir,jo nekad nesu saskāries ar taga lietām ) vairāk izvērtēt kādus spēlētājus šinī klanā uzņemt - jo pagaidām šis tags man asociējas ar pilnīgiem nūbjiem, kas lieto visādas drazas, lai spēlētu nedaudz labāk.

paldies uz redzi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

vakar 2 no viņiem spēlēja, kaut kādas 3 kartes pēc kārtas, laikam. nu neko pārāk krutu viņi tur nedemonstrēja, bet turējās tabulas augšdaļā, man jau vienā mirklī sāka likties, ka kaut kas tur nav tīrs, kaut kā samāksloti tas viss notiek viņu izpildījumā, nu nez... neesmu nekāds čīteru eksperts, bet ja reiz lielākā daļa no klana spēlē ar šitiem, tad kapēc, lai to nedarītu pilnīgi visi, nu varbūt tie 2 bija tīri, bet šaubos...

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi piekrītu test2. Izskatās ka šī klana paroli zin pilnīgi visi klubu apmeklētāji, jo parasti aiz klana seko totāli leimi niki. Domāju ja no klana mastera paskaidrojumi nebūs, vajadzētu DELETE mad.gif

Link to comment
Share on other sites

bljagj pidari. jaa, es arii esmu tajaa klanaa. un tie dzeki pilniigi visi ir man paziistami un dziivo vienaa pilseetaa ar mani, Siguldaa. Tikai es nespeeju uznjemties atbildiibu par tiem pidariem, kuri savu nespeeju deelj saak lietot wh vai kko tamliidziigu. banojat vinjus visus plz nah, lai vinji atpuushas smile.gif vieniigi pw gan vareejaat atgriezt...

P.S no tiem, kas shobriid speeleeja gignaa neviens nu TOCHNA nechiitoja. nokachaajat demku, Elvy nebija nekas. shemtu punktu dry.gif

P.S2 un jaa, mees esam daudz smile.gif 5dien bijaam tieshi pus serveris... tad speeleejaam no salona un tur neviens nechiitoja.. mosh tagad kaadam smadzenes kljuvushas mazspeejiigaakas... iisaak sakot es uzzinaashu kas un kaa. nedomaaju, ka kkas taads veelreiz atkaartosies.

Edited by Pulkvedis
Link to comment
Share on other sites

Varu tik pievienoties, ka biju online. tas lvr.tm * lol izskatiijaas aizdomiigs (wh, imho). Bet man nav nedz ban tiesiibu, nedz arii juutos experts chiiteru atpaziishanaa. Pateicu caur adminchatu ayanami, lai jams paluur un nobano vajadziibas gadiijumaa. Bet atbildi taa arii nepamaniiju sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...