Jump to content
GIGN Forum

Lan & Dsl


dadzisis
 Share

Recommended Posts

To: fasty

ka tas ir? blink.gif tipa ka es uztaisa serveri iekhs CS 1.6 tad var tikt ieksha tie kas lieto DSL !!! a tie kas LAN vai Cable uzmet logu [ Clas C ] confused.gif

un ja taisa saerveri tas kam LAN tad man topasu logu met araa ko sim!

Serveri es taisa ta New Game utt. biggrin.gif jo man neka nopietna newaig! laugh.gif

Edited by Snoop Cauna
Link to comment
Share on other sites

ar new game tu taisi Lan sērveri cik noprotu, tb lokalājā tīklā, nu kā datorsalonā, bet vajag taisīt ar interneta starpniecību, tad ar varēs tavi koriši tikt iekšā, netakarīgi no vīņu interneta pieslēguma tipa.

Nu ta itka taisu sitaa ka leja Screan Shotos paradits! wink.gif a pectam megina iejiet ieksha a newar jo pie Add Favorit neuzrada manu izveidotot serveri dry.gifsad.gif

ports protams IP beigas ar tiek piewienots kad megina iet ieksha!

post-17-1123616928.jpg

Edited by Snoop Cauna
Link to comment
Share on other sites

neiziesim uz OFFtopic ja! Atslabsti. biggrin.gif

nee nu, ok, offtopics galiigi nerulle, pasham tagad kauns par sevi, bet man patieshaam gribas zinaat, kaa to joku saprast. Pateiksi? Nu ljoti luudzu!! mol.gif

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Shoop Cauna pateica "baigo joku", zheel ka pats nesaprot taa noziimi. Zheel, ka shim jokam nav noziimes, vinsh to pateica tikai taapeec, ka kautko taadu bija dzirdeejis no kaada drauga un tas labi izklausaas.

patiesam likas ka seit ir gudraki cilveki, bet izradas ka visiem welk uz OFFtopic!!! laugh.gif idijnu bars smiliez.de_2469.gif uz neredzeshanos achkariku bars! CS tarpi jeelie smiliez.de_2551.gif

Siko bars tagad moz visos topikos runasat par to teicienu ??? smiliez.de_2469.gif

Edited by Snoop Cauna
Link to comment
Share on other sites

patiesam likas ka seit ir gudraki cilveki, bet izradas ka visiem welk uz OFFtopic!!! laugh.gif idijnu bars smiliez.de_2469.gif uz neredzeshanos achkariku bars! CS tarpi jeelie smiliez.de_2551.gif

Siko bars tagad moz visos topikos runasat par to teicienu ??? smiliez.de_2469.gif

O blje smiliez.de_2469.gif

Tu tak esi teetis smiliez.de_2125.gif

Nee nu iists papa smiliez.de_2469.gif

Mees visi esam galiigi smiliez.de_2428.gif jo nesaprotam tavus intelektuaalos jokus smiliez.de_2469.gif

Beidz veciit neej prom violent1.gif

Man tevis tieshaam pietruuks smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

patiesam likas ka seit ir gudraki cilveki, bet izradas ka visiem welk uz OFFtopic!!! laugh.gif idijnu bars smiliez.de_2469.gif uz neredzeshanos achkariku bars! CS tarpi jeelie smiliez.de_2551.gif

Siko bars tagad moz visos topikos runasat par to teicienu ??? smiliez.de_2469.gif

Mos labaak pieveersiisimies manai probleemai nevis Aglonai? huh.gif Kaa var uztaisiit serveri ar interneta starpnieciibu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...