Jump to content
GIGN Forum

Kkas Ar Netu Nav


HoLLow_LiFe
 Share

Recommended Posts

drizak ir otradi, 18k nosutiti dati, bet 15k sanjemti, un ja saki ka sanjemtie nemainas tad kkas nav :)

sac ar elementari parbaudi vai vads kartigi nofiksets, vai diode spiid, draiverus pameklee ja tev ir kkada iespraustaa un dikti atvanceta tikla karte.. vel varetu but ka os ir pie vainas, ir redzeti visadi prikoli :)

Link to comment
Share on other sites

tik lieta tāda, ka iepriekš viss gāja.

vads ir ok, gaismiņa deg :)

EDIT: lūdzu piedāvājiet variantus, ko darīt. neviens gan jau nebūs slikts, jo man lielas saprašanas nav pašam :)

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

neesmu samaksājis netu, bet mums ar istabiņas biedru viens provaiders. viņam ir, man nav neta :D

EDIT: parasti kad nebija maksāts nets, vnk atrubija pieeju ieiet netā. skype, mirc, cs un etc sūdi gāja normāli..

EDIT2: un es pārbaudīju istabasbiedra neta vadu, kā arī samainīju uz viņa ip. tas pats. tas laikam nozīmē, ka vaina ir pc?!

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

atsvaidzinu topiku. problēma tā pati! :)

es tagad pats vairs neko nesaprotu.. topiks nomira, jo man pēkšņi vienā jaukā dienā viss aizgāja kā smērēts, bet tad nu atkal esmu palicis ar to pašu kaiti.

kā es varu zināt, kur ir tā fakinā vaina.

situācija joprojām tā pati. viens provaiders, nets nav samaksāts - vienam iet nets, otram nē. wtf?!!!?

tīkla karte... ēeem, kā es šo variantu varu pārbaudīt nenopērkot jaunu? :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...