Jump to content
GIGN Forum

Mazs Pielikums!


ep1dem1c
 Share

Recommended Posts

Sveiki augstāk stāvošie!

Tākā es nekādus sūdus ar savu acc neesmu sataisījis un jūtu reālu nepieciešamību pēc pāris komandām, tad izdomāju ka ir vērts pamēģināt iegūt 2 flagus klāt jau saviem esošajiem!

Vēlos xvm - tādēļ, ka bieži vien uz war3 servera ir vainu pārāk liela karte priekš 4v4 spēlētājiem vai tieši pretēji 10v10 kaut kādā iceworldā (piemērs bija vakar, bija pilns serveris iceworldā, tā ka man pat brīžiem spawn vietas nepietika un no esošajiem adminiem kas bija serverī - dogY un MaX man īpašu uzmanību adminchatā nepievērsa, lai uzliek vote) tāpēc man apnika lūgties visiem :)

xb - es domāju ka nav īpaši nevienam jāskaidro, kādēļ man vajag :)

Paldies!

EDIT: Ja vajag, tad lūk ir mans iepriekšējais pieteikums!

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...mp;#entry406126

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Tākā es nekādus sūdus ar savu acc neesmu sataisījis un jūtu reālu nepieciešamību pēc pāris komandām, tad izdomāju ka ir vērts pamēģināt iegūt 2 flagus klāt jau saviem esošajiem!

Vēlos xvm - tādēļ, ka bieži vien uz war3 servera ir vainu pārāk liela karte priekš 4v4 spēlētājiem vai tieši pretēji 10v10 kaut kādā iceworldā (piemērs bija vakar, bija pilns serveris iceworldā, tā ka man pat brīžiem spawn vietas nepietika un no esošajiem adminiem kas bija serverī - dogY un MaX man īpašu uzmanību adminchatā nepievērsa, lai uzliek vote) tāpēc man apnika lūgties visiem :)

xb - es domāju ka nav īpaši nevienam jāskaidro, kādēļ man vajag :)

Paldies!

EDIT: Ja vajag, tad lūk ir mans iepriekšējais pieteikums!

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...mp;#entry406126

Vakardienas situācija labi parādīja, ka diez vai mācēsi apieties ar xvm. Kāds no adminiem uzmeta voti uz ice - vairums, protams nobalsoja "par". Spēlējam, visi frago, orki met granātas, undeadi lido, visiem jautri, bet te pēkšņi viens(pie kam admins) sāk nīdēt adminčatā, ka vajag citu mapi. Tik tikko cilvēki nobalsoju "par", un jau atkal jāmaina mape, tikai tāpēc, ka viens admins visu laiku mirst (nevar nevienu nošaut, un tam nav nekāda sakara ar spawn vietām)! Vienvārdsakot, man liekas, ka tu xvm izmantosi savām vajadzībām, ne spēlētāju! Par xb nekas nav pret...

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, nebija tā, ka es vislaik mirstu!

Otrkārt, tas, ja nemaldos, bija jau mapes vidus!

Nē, xvm es neizmantošu savām vajadzībām!

iceworlds ir bišķi par mazu, tik daudz cilvēkiem un tomēr uzskatu ka ir jāpievērš arī uzmanība spawn vietām ;)

Nu pirmkārt tāpēc, ka man ir apnicis čīterus slejot vai kikot, līdz viņiem tas apnīk, otrkārt es bieži vien serverī atrodos tādos brīžos, kad citu adminu nav, vai arī ir admini, kam flagi ir ~ tādi kā man, bez xb! Un jā, tā būtu daudz vieglāk sekot līdzi čīteriem, ka nav vislaik jāiet spectatoros!

Link to comment
Share on other sites

;)

Tad jau jāsaka wormam, lai izņem no maplistes visas mazās mapes, jo tās taču ir pa mazu priekš 10 vs 10. :ermm: Par spawn vietām - cik jau reižu esmu spēlējis 10 vs 10 aisu, bet ne reizi neesmu redzējis, ka kādam būtu problēmas ar spawnu...Tas, visticamāk, bija sūdīgs reconnecta gļuks no tavas puses! :)

Link to comment
Share on other sites

:ermm: Par spawn vietām - cik jau reižu esmu spēlējis 10 vs 10 aisu, bet ne reizi neesmu redzējis, ka kādam būtu problēmas ar spawnu...Tas, visticamāk, bija sūdīgs reconnecta gļuks no tavas puses! :)

nu man gan gadījās tāda ķibele ;) un retry es točna netaisīju ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...