Jump to content
GIGN Forum

Nedaudz


clo?
 Share

Recommended Posts

čau, rakstīšu īsi un lakoniski- esmu sajutis vajadzību pēc nelielām adminkomandām gign pub serverī. komandas, kuras vēlos lūgt, būtu slay, slap, gag un kick. slay un slap lai cīnītos pret frīfragiem un misijas nepildītājiem, gag priekš hwan un viņa rases, kā arī kick priekš pingeriem un varbūt arī kādā citā gadījumā, pieņemsim rekonekts pēc gaga utt, jo tur tas 5min bans ļaus nedaudz atvēsināt cilvēkam prātu. paldies par uzmanību

mani stati: http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=36839

un es nezinu, kas mani varētu tā teikt "ieteikt", jo tas nu ir tādiem diegiem šūts... nu teiksim jonathan varētu kaut ko par manīm pateikt, varbūt vēl kāds admins... Fake, good men... varbūt BezbXis :) paldies par uzmanību, ja tikšu atraidīts, no hard feelings, turpinašu spēlēt un censties pubā palīdzēt kā vien spēšu

Link to comment
Share on other sites

man ir 17. jā nu redz kā ir, man jau būtībā tas nav dzīvības un nāves jautājums, bet vot tieši pēdējā laikā esmu izjutis adminu rīcības trūkumu (tieši tā). visi savā starpā diršas un admini nerīkojas, karoč bieži serverī ir haoss... kaut vai visi šitie kas liek mūziku caur mikrafonu. jājā voice_enable 0 bet vot nah ir jāapgrūtina sevi dēļ cita stulbuma, vieglāk ir gag un cilvēkiem miers. anyway nu skatieties paši, starp citu man tas 300+ h ir bez reg nika, tā tāda interesanta nianse, bet pirkt to slotu esmu gatavs.

p.s. par spēles laikiem ir tā, ka bieži spēlēju brīvdienās no rīta/ pa dienu, un arī bieži piektdienas vakaros, jo dzerstos reti, katram sava izvēle. nu un darbdienās tad uz vakarpusi tomēr vairāk, bet tas laikam nav +, bet nu tomēr ir situācijas, kad arī dd vakaros serverī nav admina, kaut ar mazajām adminkomandām

Link to comment
Share on other sites

macho, es tevi kaut kada savā akmens laikmeta cs mūvikā biju iebāzis, viņš pats vēl te ir gignā pie failiem, tāpēc tev mani jārekomendē muhahaha LOL :slap: , tas tak ir diez gan stulbi ar tām rekomendācijām, ja godīgi. neiešu es tagad katram adminam, ar kuru esmu pārmijis pāris vārdus pubā or smthn, prasīt lai raksta šiet kaut ko vai rekomendē. problēmu ar man nav bijis. anyway ja ir kam šeit ko rakstīt, be my guest, slikts vai labs, viedoklis utt viss ir pieņemams :)

Edited by clo?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...