Jump to content
GIGN Forum

Moderātors @ Forums


Kefiirs666
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem GIGN'iešiem!

Daudzi jau mani pazīst, tāpēc nerakstīšu garus memuārus!

Uzturos forumā ļoti bieži - gandrīz katru dienu un sanāk palasīt daudz topiku...

Esmu pamanījis, ka forumā ir liela nekārtība, nerunāsim jau par Counter-Strike sadaļu, tur katru dienu nākas redzēt simtiem topiku ar problēmām, kuras paši autori nevar atrisināt un tas visvairāk izpaužas dokumentācijas nelasīšanā...

Vienmēr esmu palīdzējis visiem, bet daudzas reizes ir tādi, kuri pat topiku nemāk noformēt, uzraksta nosaukumā: HELP BĻE NEIET HUIŅA - nav taču glīti, ka teju lielākās Latvijas serveru komūnas forumā notiek tādas nekārtības!

Neliels piemērs no šodienas "foršā" topika: Links

Labi, pietiks muldēt, ķeršos pie lietas!

Tad vēlos lūgt moderātora tiesības forumā, lai varētu nedaudz ievest kārtību, protams, ne negatīvā nozīmē!

Galvoju, ja pa mani radīsies sūdzības, tad varēsiet atņemt man modera tiesības un kaut vai banānu iedot forumā!

Tad nu atsaucoties uz šo topiku, lūdzu izteikt savu viedokli!

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Ne ne ne! NEE NE NENE! LOL nee! Karoch es gribeeju pateikt ANTI!

Pats tu nemaz neizskaties peec tik aktiiva foruma lietotaaja ar saviem ~500 postiem. + tu shajaa komuunaa esi saliidzinoshi jauns members, un modera statusu prasiiti tik aatri ir nedaudz debiili. Protams arii tas, ka moderi shobriid pat vairaak kaa labi tiek ar savu darbu galaa, un tu vinjus nedaudz nodirs sakot, ka forumaa ir "nekaartiibas"...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...