Jump to content
GIGN Forum

Ban


coy
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 26410

| ADMINS: ManuVietuIenjemRegistretais

| NOBANOTAIS NIKS: coy

| NOBANOTAA IP: 80.233.180.99

| IEMESLS: neticu nu it nemaz

| UZLIKTS: 27.08.2009 14:02

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/26410

+-------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: "neticu nu it nemaz, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas lasi konsolee!"

Kicked :"neticu nu it nemaz, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas lasi konsolee!"

Edited by coy
Link to comment
Share on other sites

Bet VAC2 tachu uz non-steam nav ieslegts , tas nozime ka Steam pat neparbauda tos speletajus un vinji var spelet ar ko grib.

Pa temu: dazhreiz ir nenormals prefire , dazhreiz nav. Pat ja vinsh spele ar wh tad vinsh ipashi netrauce , neka citas Online personas.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Paff saproti kā čalis tu esi normāls, bet kā cs spēlētājs tu esi padla ar čītiem.

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...=paff&st=45

how about that?

es lieku galvu ķīlā, ka war3 serverī TEV BIJA WH, tad kad tupēju b2, tu skrēji pa a2(tu domāji paskriesi garām), es vel tā žigli uzmetu mērķi uz malu un tu pietupies un tādā tupienā arī aizsoļoji pa a2, jo no b2 taču a2 viepli nevar redzēt. Tāds priduraks jau tur ar neesi, kas velk pa sienām, bet nu tava reakcija spārda :) tiešām žēl, ka uz war3 nav hltv.

Link to comment
Share on other sites

nu es vienkārši zinu jau kādu laiku viņu, es zinu kā viņš spēlē ar čītiem un bez, šodien uz war3 arī čakijam bija tā rase(tjipa neredzams), visi skrien čakijam garām, bet paffs ieliek čakijam taisni galvā, nu nevar tā būt, ka neviens neredz, bet tieši pafiņš redzēja :)

labi beigsim diskutēt, rīt nolūrēšu vienu demo no puba un ja būs wh ielikšu te, kaut gan varbūt kādam nav ko darīt un var noskatīties jau tagad, manuprāt šis bija tas demo - http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2009-08-27...9-cs_office.zip

EDIT : konkrēti laba situācija, kad viņš ir Ts pusē, džeks rašo pa ct bāzi un aiz stūra stāv ff CT, viņs jau pirms laika izvelk nazi un droši skrien, pie stūra elegantā lecienā aplec stūri un nogriež ff, intuīcija, ka neviens bāzē nekempos un tur stāvēs ff? Diez vai. Vairāk momentus neatceros, tas jāskatās rīt.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

EDIT : konkrēti laba situācija, kad viņš ir Ts pusē, džeks rašo pa ct bāzi un aiz stūra stāv ff CT, viņs jau pirms laika izvelk nazi un droši skrien, pie stūra elegantā lecienā aplec stūri un nogriež ff, intuīcija, ka neviens bāzē nekempos un tur stāvēs ff? Diez vai. Vairāk momentus neatceros, tas jāskatās rīt.

Tur var redzeet ieroci , un vins ff bija paaris raundus.

Par to gotgame muviku ir taa , ka tas ir feiks + vinam niks bija Pafendorf, bet man bija Paffendorf. :P

Nu Cucijs bija neredzems, bet nejau tik loti, vinu vareeja redzeet.

Edited by coy
Link to comment
Share on other sites

njaa tik tiesaam zeel ka nebij HLTV uz war3 (to es pat nepiefikseju), jo varbut tiesi tapec tu taa mauci...

moments kur tu inferno nobliezi vispar iesparda!

coy pa ct rusho caur banaanu un neskatas ne c, ne zem eras, bet uzreiz pa kapnem augsaa un shauj jau pirms uzkapis, a es tur esmu (klusu tupu)

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

moments kur tu inferno nobliezi vispar iesparda!

coy pa ct rusho caur banaanu un neskatas ne c, ne zem eras, bet uzreiz pa kapnem augsaa un shauj jau pirms uzkapis, a es tur esmu (klusu tupu)

Kā tu vari zināt, ka es neskatījos zem R un C, ja tu R klusu tupēji? :lolza:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...