Jump to content
GIGN Forum

Apsmiešana.


laucinieks
 Share

Recommended Posts

Sveicināti Gignieši.

Ko Jūs domājat par cilvēkiem kuri apsmej citus cilvēkus?

Tātad mazliet pastāstīšu gadījumu -

Šodien eju pa pilsētu iet garām bariņš jauniešu (7-9 klase) man pa priekšu iet drukns bērns (2 klase), te pēkšņi tie jaunieši sāk apsmiet to bērnu, ar visādiem nelabiem vārdiem (resnis, rešņuks, centneris, tonna u.t.t.) Man vienkārši gribējās sadot pa muti tiem jauniešiem, par šādiem vārdiem.

Tāpat ir ar brillēm, jaunieši apsmej briļļainos par četracainajiem u.t.t.

Ir arī daudzi citi veidi apsmej ļoti tievos par skaliņiem un nez kā vēl...

Gribēju uzzināt ko foruma Lietotāji domā par šādām apsmiešanām.

Manas domas - Tas nav normāli. Tur nav ko smieties...

Pateicos par uzmanību,

Laucinieks

Edited by laucinieks
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu vispirms vinji apsmej, bet pec tam vairs negrib isti draudzeties sava starpa, jo kursh tad grib draudzeties ar tadu, kursh visus apsmej! :)

Tu vareji joka pec pazoboties par vinjiem! Parasti pieminot kreisu sakaru mammai vai purnu ka ezelim ir pilnigi pietiekami, lai 7klasnieki vienkarshi saktu raudat! ;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Manas domas - Tas nav normвli. Tur nav ko smieties...

Nu, bet kapзc uzreiz apsmej? :muahaha: Varbыt tas otrklasnieks bija tвds "massоvs". Tak kamхn, visвs skolвs/klasзs, tak ir tвdi resniрi, kurus nu nevis tв brutвli apsmej, bet gan vienkвrрi, saukв par resniem, paрa klasз ir viens, so? Katru dienu tiek lietots, "pelmenis, resnis, tauks, utt", kur problзmas? Tie vienkвrрi ir tвdi nu nevis apsmieрana, bet gan nu, kв, lai pasaka, nu saukв viednkвrрi tв un viss.

Ja nepazоstamie dirр, jвdot pa seju, ja draugi/klasesbiedri/skolasbiedri, jвpasmejвs kopв ar viтiem par to sыdu un viss. :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Domāju esi ievērojis, ka te forumā arī iet vaļā nodiršana, protams, tā nav par fiziskām īpašībām, bet gan par lietotāju stūlbumu.

Piemēri, kurus Tu minēji nav normāli, bet tā tas notiek, arī man ~ 7,8 klasē gaja vaļā savstarpējās nodiršanas, ar laiku kļūstot vecākam, sapratu, ka tas ir idiotiski, bet tajā vecumā neko nevar padarīt, janu vienīgi kāds iedod sīkajiem pa galvu nedaudz, iestāstīt, ka tas ir slikti nesanāks.

p.s kam Tev lietotāju viedokļus, lai gan te daļa ir ne pārāk gudri, tomēr tas retam liekas forši.

EDIT: beef, tas nostrādās ļooooti retos gadījumos, Tu nezini, cik dirsīgi ir tie smerdeļi.

Link to comment
Share on other sites

Media,

Tev pašam neliekas stulbi apsaukāt citus tādos vārdos? Ja piemēram viņš to uzņem kā morālo apvainojumu, un ja viņu katru dienu tā apsaukā, viņam vairs nav vēlēšanās iet ārā no mājām, uz skolu iet, vai nez vēl kur, jo viņu tur visulaiku apsmej, un viņš kļūst arvien debīlāks un resnāks, nerunāsim par tādiem gadījumiem, kad izdara pašnāvību.

Link to comment
Share on other sites

:muahaha: Varbыt tas otrklasnieks bija tвds "massоvs". Tak kamхn, visвs skolвs/klasзs, tak ir tвdi resniрi, kurus nu nevis tв brutвli apsmej, bet gan vienkвrрi, saukв par resniem, paрa klasз ir viens, so? Katru dienu tiek lietots, "pelmenis, resnis, tauks, utt", kur problзmas? Tie vienkвrрi ir tвdi nu nevis apsmieрana, bet gan nu, kв, lai pasaka, nu saukв viednkвrрi tв un viss.

Ja nepazоstamie dirр, jвdot pa seju, ja draugi/klasesbiedri/skolasbiedri, jвpasmejвs kopв ar viтiem par to sыdu un viss. :ermm:

WL# .

Tu toиn esi debоls , moрka ej parausti , gudrвks paliksi.

Kats рвds vвrds , " resnais, pelmenis " to cilvзku aizskar . Varbыt viтр to lieki neizrвda , bet iekрзji рamзjam tas nav patоkami.

Runвjot par visu to apsmieрanu , tas tieрвm ir tizli , un visiem tiem lielajiem apsmзjзiem bыtu jвiedo bietз :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Bāāc, haha. Tu, tak esi redzējis manus topikus? Tur katrā virs 4lpp un gandrīz katrā postā ir brutāla manis nodiršana, ko man tagad nošauties, ka citi diršs man virsū? Bet dīvaini, pēdējā laikā nedzirdu nevienu nodirsienu :thumbsup:

Un pats es nekad mūžā nēēsmu reālajā dzīvē nevienu nodirsis, jo arī, protams, liekas, ka tas nereāli saks, bet nu varbūt esmu kādu nodirsis, pat neatceros.

Link to comment
Share on other sites

wl nav debīls, viņš ir tikai nedaudz apdauzīts. Par tēmu, tak tu neko nelabosi, tādu attieksmi, nekas nemainīs izņemot pasaules galu. Tāda attieksme nav sevišķi forša, it īpaši, ja nācies to izbaudīt uz savas "ādas". Visiem smējējiem, vajadzētu padomāt, kā būtu, ja viņus tieši par to pašu apsmietu, tad viņi saprastu kā tas ir.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

wl.media - MIRSTI!

Agri vai vēlu tie "resnīši" kuri tiek nodirsti, sadod pa purnu tiem, kas dirš...un tad dirsējiem ir mutes ciet. Un tā ir pārsvarā visur, ka tiem lielajiem mutes virinātajiem tā runāšana ir lielāka par darīšanu.

Link to comment
Share on other sites

Haha. Es vispār nesaprot, ko jūs te diršat uz manīm šinī topikā :muahaha: Es tikai pateicu, ka mūsu klasē vienu čali, visi apsaukā, un viss, bet te jau kādi 4 memberi, sāk mani nodirst ne par ko :muahaha: Es arī saku, ka cita cilvēka nodiršana ir stulbi, bet visus tos dirsējus tak neapklusināt, un, protams, kā saka, un arī filmās, tie čaļi kurus apsmej, arī izaug par mega PAPĀM, un sāk drātēt, tos dirsējus, bet kaut kā neticās tam, nav vē neviena piemēra :whistling:

Feik - Gribu redzēt, kā resnišī man pa purnu sadotu, mwhaaah lmfao

P.S un lauciniek, īsti nesapratu, ko es nespētu izdarīt? Klases priekša pateikt, "Ev nu bļe, nahuj jūš nodiršat viņus, NEVAJAG TO DARĪT" *sāk nodirst viņus & mani* lmfao

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Wl. Media,

Starp citu, cik tev ir svars, augums, un kulaka apkārtmērs?

Druknajiem cilvēkiem ir masa, viņi sitīs ar masu, augums lielākoties resnīšiem ir liels, un rokas izmērs arī vajadzētu būt lielam.

Kautvai tiem pašiem midget druknajiem cilvēciņiem ar maziem pirkstiņiem ir masa + viņi tikai būs ātrāki.

Tevi izbāzīs vienā rāvienā + vēl neskaitīšu to ja tas druknais cilvēciņš nav pabijis boksa treniņos. (parasti iet boksā, cik esmu pamanījis)

Labi Media, es saprotu, kad tev ir 15 gadi, tu nēsi ieguvis nevienu izglītību vēl un tu domā kad tu esi ļoti gudrs.

Laucinieks.

Edited by laucinieks
Link to comment
Share on other sites

imo, šitas topiks ir diezgan bezjēdzīgs, jo tāpat visi zin, ka nodirst ir slikti :D

un, lauciniek tu tāds diezgan jūtīgs čalis izklausies, par globalam problemam ruupeejies? :) Nodirshana vienmēr būs un paliks, jo tas ir tiinju vecums, kad veel neko nerubii.

Link to comment
Share on other sites

Tu točn bērnībā esi smagi sists.

Un kas ir šis ? [ ģibils sranajs ]

WL , spriežot pēc šī " *sāk nodirst viņus & mani* "

Var redzēt , ka kruts Tu esi tikai aiz monitora , jo nostāties pret visiem Tu neesi spējīgs in RĪL LAIF! Tev bail no pazemojumiem , jo tādā gadījumā Tu skrietu mājās pie māmuļas un raudātu.

Link to comment
Share on other sites

Un kas ir šis ? [ ģibils sranajs ]

WL , spriežot pēc šī " *sāk nodirst viņus & mani* "

Var redzēt , ka kruts Tu esi tikai aiz monitora , jo nostāties pret visiem Tu neesi spējīgs in RĪL LAIF! Tev bail no pazemojumiem , jo tādā gadījumā Tu skrietu mājās pie māmuļas un raudātu.

kRi, :khehehe:

Bāc, tak ejat vienreiz dirst :D Ko jūs piepišaties pie manis šinī topikā, cik reizes man šito jāpasaka, :slap:lmfao Tātad, bļe, bērnībā smagi sists nēēsu, bet treniņos, gan esmu tā apdauzījies, ka pilnībā vienalga, kam dot pa seju :khehehe: (palielījos +10 yeye)

Tu, nepareizi saprati, es teicua, KA KLASĒ KATRU DIENU IR PIELIETOTI TIE VĀRDI.

Vienmēr kad sākas apdiršana skolā, tad es labāk paklusēju, jo nu bāc, ar vārdiem viens otru nolikt nav kaifa, haha, kapēc tik nopietns?!

Un otrkārt, ar mani jebkad, jebkuru laiku, Rīgā var tikties, iepazīties, un saprast kāds es esmu :< Te puse vispār nemaz nesaprot kas ir wl.media un tik diršs, bļe wl.media nav viena cilvēka konts, te bija kādi 5 čaļi, kas ilgām dienām domāja, tos visus sūda topikus, lai visi pasmietos, haha.

pīs. zb. kk. bb. tnx.

Link to comment
Share on other sites

Tas džeks gadījumā nebiji tu pats? :lolza:

Jo,nezinu vai vienkārši tāpat tev gribētos šo topiku taisīt.

Bet par tēmu:

Tā ir bijis,ir un būs,un lai kā mēs gribētu tas nebeigsies.

Vienmēr tie kuriem ir kādas problēmas (svars,brilles,utt.) tiek nodirsti,dažu gudrīšu dēļ.

TAS IR STULBI,bet neko tur tolkam padarīt nevar.

Vienīgais pašam upurim vienreiz salauzt žokli kādam no tiem gudrīšiem un miers.

Bet pārsvarā no gadījumiem viņi to nevar,jo vienmēr jau apsmej tos vājākos.

Link to comment
Share on other sites

Ha man ari salikas, ka tas pats laucinieks vien ir tas resnais! :D

Nu nekas - paskaties no otras puses - ir stimuls pastradat ar sevi. Tad, kad tadi resnishi uzaudze musishu masu tauku vieta, tad ir prosta pizdjec vinsh ar rokas spiedienu tev kaju varetu parraut uz pusem.

O - ja sikie saktu man dirst preti tadi mazinji 9 klases muahah! es tachu vinjus zeme iedirstu. Sikie jau nemak dirsties. Tikai suka blja nahuj es tev bla bla bla - a tu uz katru vinu vardu vari 3x krutaku pretapdirsienu izdomat ta, ka chalis vienkarshi izbesas lidz pedejajam un sak kauties! :P

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Es negribētu piekrist frāzei "Tas tā ir, un to labos tikai pasaules gals", vai arī "Tie nav nopietni uzbraucieni kurus nevajag ņemt tuvu pie sirds".Tu nekad nevari zināt kā bērns uztvers to, ko tu viņam pateiksi, tas ir atkarīgs no personības, visi mēs esam dažādi.Pie tam, tajā vecumā, kad bērns apsaukā otru bērnu, viņš nespēj iedomāties ko viņš nodara otram bērnam (piem.bojā pašvērtējumu, izraisa dažādus kompleksus nākotnē).Es nesaku ka tā ir ar visiem, tas ir atkarīgs no personības, kā bērns to uztvers un cik dziļi ņems sevī iekšā.

Edited by RaWrRr
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...