Jump to content
GIGN Forum

[ex-scalpo]


Robons
 Share

Recommended Posts

Problema ir tada:

ex-scalpo klanam ir janem nost tiesibas vai jaiedod pa purnu biggrin.gif , jo tie playeri padaudz blato ar tiesibam!

piemer sodien 06.09.03 21.20 text no Diesel " Vel kads nogalinas hostigus izbanosu visu T komandu! "

Kads bots vaca nost hotigus un vins gibeja banot visus ara! vins man gribeja pieradit ka vinam ir ban tiesibas un izbanoja vienu playeri!

[Ex-Scalpo] katram no klana vel ir tiesbibas uz Nicka bez klana visi blato ar tiesam maina kartes slapo un slay taisa! Kartes maina kadas grib nepaprasa pat nevienam! Sauka visus pa botiem bet pasi totalakie lamkas! es vienu dienu mazliet shmiga speleju uz cs.gign.lv servera ar levo nicku #14 skatijos ka spele [ex-slapo] !!

Viss kas ir sarakstits neatiecas uz vienu playeri no [ex-slapo] klana ONIX! pa vinu man nav sudzibu!

NosT ar [ex-slapo]

Link to comment
Share on other sites

njaa robons.. nu tad davai uz prieksu.. naac un sit mani... Un paradi vienu vietu kur es blatoju ibio?!! tu pilniigs aaksts esi?? es nevienu par lamkaam nesaukaaju.. un ja arii saukaju tad tam ir iemesls... Mapes sliktas lieku?!!! BLE ES UZSKATU JA ADMINS LIEK MAPEC AZTEC DUST UN DUST2 UN AR TO VINJA ZINAASHANAS PAR MAPEES IR IZSMELTAS TAD TAS IR PILNIGS IDIOTS... es lieku mapes kuras ir intresantas nevis tadas kas jau sen nodraaztas... par to banoshanu ... Es izteicu briidinajumu.. tad arii man saaka braukt virsuu teikdami vot izbano mani lox u.t.t Saprotams ka es nebanotu visu komandu tachu kautkadaa veidaa man tomer ir Jaaiebiedee...

Un kadaa rakaa tu vispar brauc virsuu [Ex-Scalpo] ??? tu kadreiz esi redzejis ka speleju ar nick Diesel [Ex-Scalpo] ? ja jaa tad aizej pie urologa.... ar klanu nav nekada sakara tapec vinjus neaiztiec..

mad.gif ... un ja kas Onix vairs nav [Ex-scalpo] ...

Saprotu ka kaartejo reizi kadam neiepatikos.. bet visiem izpatikt nevaru... Ja kadam veel ir kadas sudziibas tad cammon .. uzklausiishu.. be ne taadas kaa "vo ble on menja lamkoj nazval, on menja kiknul a ja zhe ne kemperaval ..."

Link to comment
Share on other sites

Disel ja esmu redzejis tevi zem ex-scalpo !! DORK tu esi reals!

mes ar surounderu esam patijusies ka jus spelejat !

1. iejiet serveri atsay kaut ko nepa temu nodrirs!

2. Iebaidit taisa hahahhahah LOL CS ir spele nevis iebiedesanas salons kur kadam draud !

3. sodien 06.09.03 Diesel spele cs.gign.lv ap 23.10 text: labi es eju movie skatities!

" tas ir obligati jasaka pa atsay? nevienam tapat neintrese to var pateikt pa say, to ari visi redz."

4. Tu savas tiesibas izmanto ik pec 5 min, jo nevar noeciesties un neko neizkickot vai nenodrist nepa temu!

.............................

Ka pec ir vajadzigas tiesibas uz [ex-scalpo] klanam ja visiem ex-scalpo] klana playeriem ir uz nickiem tiesibas!

Diesel neiet runa par to ka tu man nepatici, bet tas tiesibas ir tev dotas lai tu palidzi playeriem lai viniem butu prieks spelet uz si gign servera! un lai to ar tiem kas sezz bazee un kempo aizkatem tu jau saprati pa kuriem es domaju.....

smiliez.de_2469.gif

Ja iet vel runa par to playeri kur6 novaca 3reizes pec kartas hostus tad tev ir jaiet pie spectatorem un jaredz vai japarasa kadam playerim kurs tas bija, ja nesaka pasaki latu iedosi smile.gif nicks un tad tev jaisaka bridinajums ja kaut ko dirs tad KICK Ass!

es pats to butu izdarijis bet es skatijos ka mans draugs spele!

Diesel es skatijos ka tu spele un redzeju ka tu pats spele!

Es tevi verosu ka ments kad tu spele CS un redzesu visu ko tu dari!

Uzmanies 007 RoBoNs wink.gif

Paldies tiem kas piedalas saja diskusija un turpiniet vel!

Link to comment
Share on other sites

Guest Champions

Nu tas dzeks, ko Diesel izkikoja pats uzprasiijas, biju klaat kad vinsh teica izkikko mani utt. Nu es nezinu man tada uzbazshanas adminam, lai izkiko un pieraada ka to var = ar prasiishanu lai maina mapi !!!

Link to comment
Share on other sites

RoBoNs vins jau pac taisa speletajem prieku, es nezinu kas tev ir uz vinu, bet vins neizmanto admin tiesiibas bez jegas, ja nu vien pavestit visiem ko dara biggrin.gif

Centies saprast, ka pac neesi labaks par vinu [spried peec seviim un tad domaa pa citiem] wacko.gifwacko.gif

Link to comment
Share on other sites

nav nekaadu suudziibu pret ex scalpo un robons ir vienkaarshi ljoti smux un gudrs forsh cilveeks smile.gif

ps robons tu man liekas pac brauc visiem no ex scalpo tikai augumaa... nu es vismaz redzeeju kaa tu deadly uzbrauci kad vinjsh tev paprasiija mozh mainam no aztec laikam uz kaut ko tur citu

par to ka dieselim itkaa vajag visu laiku pielietot savas admin tiesiibas... psc... tieshi otraadaak tev robons visu laiku niez nagi visu laiku vajag kaadu slapot utt

Link to comment
Share on other sites

hmmm ... cik speleju gign serveri, tad pret [ex-scalpo] klanu sudzibu nav, vismaz neesu redzejis ka vinji blatotu nereali - mapes ar ja maina tad vismaz normalas liek rolleyes.gif nevis fufeljus visadus!

prieks kam tad vispar ir domatas admin tiesibas? - lai palidzetu cilvekiem un lai vinji redzetu kurs ir boss! laugh.gif

tas arii viss ...

Link to comment
Share on other sites

cilveekz tev murgi vakarnakt bija?

mle nevienu CT nesmu nekad slapjis ja vins sedz C4 sektorus DORK!

Kurs tur teica ka man nagi niez es tas savas tiesbibas izmantoju tad kad vinas ir jaizmanto ka piem.kanlux un vel dazi playeri ka zaude, sez baze ka boti un kempo ja vini ir Teroristi.

Diesel un tads text no tevim un tavas darbibas spele!

Piem. Kartes vidu diesel no maina uz cs.estate.bsp un megina uzlikt knife MOd bet nesanak 6 playerus nobano uz 20 min. tas ir normali?

vins laikam nezin ko nozime slay un kick?

So te man pastastija criminal. bijach! mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Diesel un tads text no tevim un tavas darbibas spele!

Piem. Kartes vidu diesel no maina uz cs.estate.bsp un megina uzlikt knife MOd bet nesanak 6 playerus nobano uz 20 min. tas ir normali?

[beeP] ko tu vari muldeet, kaada velna peec tu vispaar kaut kaadus debiilos postus te met iekshaa ?

Nosauc dienu un laiku, kad ir notikushi tavi lielie "paardariijumi" un tad vari liet uudeni

Es vareetu nosaukt veselu kaudzi ar lietaam, ko "criminal" izdara, bet, piedod, deelj taadaam mulkjiibaam man negribas teereet savu laiku...

Link to comment
Share on other sites

1) varbuut (es atkaartoju) varbuut kaads kaut kad no ex-scalpo noshauj kauko greizi ar admin tiesiibaam, bet ne Diesel.

2) Robon, vieniigaa konkreetaa lieta ko tu pateici bija tas ka vinsh atsay pateica ka iet movie skatiities. Ok, lieki, bet nekas traks un nekas taads par ko buutu jaabrauc virsuu taa vietaa lai to normaali pateiktu.

3) Kaut kaa cilveeki neviens par ex-scalpo nesuudzas, es ar ne, cik kopaa ar vinjiem speeleeju. Vinji respektee ka kaads no GIGN ir serverii un ljauj tam admineet. Atshkjiriibaa no tevis (dazhreiz)

4) Criminal ar nekaadi engjeliishi nav. Draugs pastaastiija ka dabuuja banu tikai taapeec ka uzprasiija kapeec criminal bijach vinju nepiesedza. Un taapeec man nav nekaada iemesla ticeet tam ko tas malacis par dieselu pateica.

4o ta galiigi nepaarliecinoshi

Link to comment
Share on other sites

hmmm vel kas no manas puses - man liekas tiesi otradi ka Tu Robons blato ar savam tiesibam ... Bij sodien vai vakar gadijums tevi visu laiku vaca nost viens kex - tava reakcija - atsay "CUUKA !!!!" smiliez.de_2125.gif ...un tu vel brauc virsu Dieselam par to ka vins pateica ka ies movie skatiities ...

/me zviedz par sito visu smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Ah es tas bazee seedetajs pasakties uz sevi es nesedu baze tikai bez iznemumiem.

Skaidrs tev dusmas ka visi aizstav DeaDly un jaatspelejas uz manim un citiem <DORK>

Ka teicu pasakties pac uz sevim neesi labaks par citiem smiliez.de_2551.gif

wacko.gifwacko.gif sorry par Diesel

use the edit button <c> sulik

Link to comment
Share on other sites

Raicha ierullee.... biggrin.gif Robbons, piedod, atvaino, bet tieshi tevi esmu redzeejis vairaakas reizes mainam mapi bez briidinaajuma, kikojot playerus, lai kaads cits vareetu ieiet, a_say izmantoshanaa, u.t.t., bet tas, paldies dievam, nenotiek regulaari... no ex-scalpo, cik esmu redzeejis, neviens neliek mapi peec saviem ieskatiem, bet vispirms aprunaajas vismaz ar paaris cilveekiem, un vienojas par mapi...

I havs spoken...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...