Jump to content
GIGN Forum

Bans < Cs.gign.lv >


Opium_doctor
 Share

Recommended Posts

Sveiki, es jums gribētu pajautāt vai es es varētu dabūt unban!! Bija tā ka mans mazākais brālis arī spēlē cs viņam patīk iet iekšā visādos Lietuviešu ZM serveros un parasti kad ieiet kādā LT ZM serverī tad uz kādas pogas ir uzbindota reklāma un šajā gadījumā tā bija ar manu brāli!! Es pats nezinu kas tur īsti bija rakstīts bet konsolē bija rakstīts šādi :

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 24632

| ADMINS: fuj1tsy

| NOBANOTAIS NIKS: N0-MasteR's

| NOBANOTAA IP: 78.84.122.66

| IEMESLS: spam

| UZLIKTS: 22.07.2009 11:53

| Uzlikts pirms 29 dienam 11 stundam 36 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/24632

+----------------------------------------------------------

Varētu dabūt unban un apsolu ka mans brālis tā vairāk nedarīs!!

Ceru uz sapratni!!

Liels paldies jau iepriekš !!

P.S Atvainojos ka nebiju atrāk uzrakstījis šo topiku jo sen nebiju cs spēlējis !!!

bans.bmp

Link to comment
Share on other sites

?ok, es gudrinieks, tev žēl brāļa vietā samaksāt 2,50ls? Ja man būtu brālis, man tiešām nebūtu žēl samaksāt kaut kādus divus latus...

p.s. aizmirsu pateikt, gudrinieki kuri te bļauj "pernamentais ir par traku,ect." Tad varu pateikt, visiem pienāk laiks maksāt par savām kļūdām. Kapēc lai kaut kāds sīcis nevarētu samaksāt 2,50ls par savu daunismu? tobiš - nāciet manā krutajā serverī - krutaisserveris.oo.lv ZM,CSDM, ect mēsliem. Bet tā vietā nāk un stāsta par savu mazo brāli??

Link to comment
Share on other sites

;)

beigsi spamot pamuļķi?

īstenībā gignā spamot a.k.a. reklamēt serveri(pašu vai cita) nav nekādas jēgas, neviens jau labu laiku neķeras uz tādām reklāmām, ja nu kāds retu retais čalis tikai :) banu uz pāris stundām un viss.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...